Коротка інформація про проєкт

 «AUталанти – митціUA»

ГО «Яскрава країна» за підтримки «Українського культурного фонду» реалізує культурно інклюзивноий проекту «AUталанти – митціUA»  в м. Дніпро.

Проєкт «AUталанти – митціUA»  направлений на виявлення талановитих художників серед людей з аутизмом та РАС, які мають потяг до художньої творчості.

Основна мета проекту надати фахові можливості та професійну допомогу дітям та молоді з аутизмом (РАС) проявити свої художні здібності та таланти, розвивати їх на рівні з іншим дітьми. Проєкт триватиме з серпня по жовтень 2021 р.

Для учасників з Дніпра  в рамках проекту відбулись серії мистецьких студій від художників-педагогів та психологів для фокус-групи дітей та молоді в Дніпрі, а також створюються серії онлайн заходів для інших регіонів України.

Студії відбувались в знакових культурних просторах: Будинок органної та камерної музики, Ботанічний сад ДНУ ім. О. Гончара , Храм Різдва та палац студентів ДНУ ім. О. Гончара.

Роботи учасників будуть представлені на  Всеукраїнській художній виставці робіт митців з аутизмом та робіт учасників студій проекту, які будуть надіслані поштою, що відбудеться 10.09.21 о 18:00 в приміщенні Дніпровського цирку.