ТІЛЬКИ ФАКТИ: «ЯСКРАВА АРЕНА ДНІПРА»

Грудень для Яскравої Країни – не просто кінець року та місяць, сповнений святкової атмосфери. Ми завжди з нетерпінням чекаємо на грудень через дещо особливе – проект, який вражає, захоплює і надихає – фестиваль дитячого циркового мистецтва «Яскрава Арена Дніпра».

 

Read more

Альона Журба – володарка Гран-Прі «ЯК в Чернігові-2018»

Віртуозна гра, від якої перехоплює подих. Імпульсивні, енергійні удари по чорно-білих клавішах. Чіткість і зосередженість. Коли вона на сцені, здається, що у світі існує тільки Музика і нічого зайвого.

 

Read more

ТОП 7 «ЯСКРАВОЇ КРАЇНИ»: МІНІАТЮРНІ СКУЛЬПТУРКИ УЖГОРОДА

Ейфелева вежа, Статуя Свободи, бронзовий черв’як та Кубик Рубика – чого тільки не знайдеш на вуличках столиці Закарпаття! Читайте наш ТОП-7 цікавих міні-скульптурок Ужгорода.

 


Read more

ПОЛІНА ТЕРЕХОВА: «НАЙГОЛОВНІШЕ – ЩОБ МУЗИКА ЗАВЖДИ БУЛА ЗІ МНОЮ»

 

Нам в Яскравій Країні стало цікаво: а чим живуть, що відчувають і чим надихаються наші переможці? Тому поспілкувались із чарівною дівчиною з магічним голосом. Поліна Терехова – володарка вокального Гран-Прі минулорічного фестивалю «Яскрава Країна в Чернігові-2017", а нині студентка КМАЕЦМ, розповіла нам про натхнення, перемоги і плани на майбутнє.

ПРО ПЕРЕМОГУ НА «ЯК»: 
«Я ніколи раніше не перемагала у конкурсах. Яскрава Країна - моя перша перемога, тому, звичайно, я абсолютно цього не очікувала:)»

 

Read more

КВІТУЧИЙ КВЕСТ: ШУКАЄМО НАЙГАРНІШУ САКУРУ В УЖГОРОДІ

 

Фестиваль «Голоси яскравої країни» знову відбудеться в Ужгороді під час цвітіння японської сакури. Це буває лише раз на рік наприкінці квітня, і ми точно знаємо, куди піти, аби знайти найгарніші японсько-ужгородські квіти.

Read more

ОДИН ДЕНЬ З ЖИТТЯ БАЛЕРИНИ

 

 

Як вони готуються до виступів? Що відбувається з ними перед вимкненим на сцені світлом? Яке їхнє закулісне життя? Backstage цілого дня з життя балерини зробив дніпровський фотограф Євген Хіль. А його невипадковою моделлю стала артистка балету Аліна Веретіна… Ласкаво просимо за куліси театру.

Read more

 

 

АПЕЛЬСИНОВИЙ КРЕДИТ АБО СЕКРЕТИ ОДЕСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ

 

 

Гумор, море і Утьосов або Остап Бендер. А може опера, кораблі та Потьомкін? Що б ви не обрали – це буде Одеса, фантастичне, живе місто. Так, у нього є свої герої та своя історія, але головна особливість, за яку так люблять Південну Пальміру – море. Ми також захоплюємося його красою, саме тому вже дев'ятий рік поспіль проводимо фестиваль «Яскрава країна в Одесі» у морському торгівельному порту! Аби показати відомий одеський дух та свободу, сюди постійно водять групи туристів. Ми вирішили зробити вам подарунок та провести власну інтерактивну міні-екскурсію до Одеського морського торгівельного порту.

Read more

 

 

СІТІ-ГАЙД ВІД «ЯСКРАВОЇ КРАЇНИ»: ГУЛЯЄМО ПО ДНІПРУ

 

Вже менше тижня залишилось до відкриття фестивалю Orange Pelican у Дніпрі! Два дні танцювальної свободи та сучасної музики очікують на учасників з усієї країни, але це ще не привід відкласти на потім знайомство з Дніпром. Закрите, металургійне, єврейське, про це місто завжди  було найбільше стереотипів, але ми точно знаємо, як закохатися у промисловий мегаполіс.

Отже, куди піти у Дніпрі, або яскравий сіті-гайд від «ЯК».

Read more