Підсумки фестивалю-конкурсу

I Відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва для найсильніших!

«KHARKIV BEST FEST» 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Премія

Kinder – до 8 років

Народний художній колектив Театр танцю «Слов’яни», м. Чернігів

Художні керівники - Марина та Володимир Дядечки

І

Mid  – 12-16 років

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Brightly», м. Першотравенськ, Дніпропетровська область

Художні керівники - Жур Наталія Керімбаївна, Абрамова Світлана Григорівна, концертмейстер - Агапова Ольга Миколаївна

І

Хореографічний ансамбль «Браво», м. Марганець, Дніпропетровська область

Художні керівники - Тетяна та Євгеній Бєліч

ІІ

Народний художній колектив Театр танцю «Слов’яни», м. Чернігів

Художні керівники - Марина та Володимир Дядечки

ІІ

Adult – 17-25 років

Народний аматорський ансамбль танцю «Сонцеворот» КЗ "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради, м. Харків

І

Змішана

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Brightly», м. Першотравенськ, Дніпропетровська область

Художні керівники - Жур Наталія Керімбаївна, Абрамова Світлана Григорівна, концертмейстер - Агапова Ольга Миколаївна

ІІІ

Народний художній колектив Театр танцю «Слов’яни», м. Чернігів

Художні керівники - Марина та Володимир Дядечки

І

Зразковий ансамбль танцю «Джерельце», м. Харків

Хореограф-постановник - Кощавець Максим Петрович

І

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. ДУЕТ

Назва колективу

Премія

Adult – 17-25 років

Цушко Світлана та Римаренко Ігор, дует  «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Аліски», м. Миколаїв

Художній керівник  - Семенкова Юлія Юріївна

ІІ

 

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Премія

Junior – 9-11 років

Зразковий ансамбль танцю «Сузір’я», м. Запоріжжя

Художній керівник - Димова Алла Павлівна, хореограф-постановник – Володіна Катерина Вікторівна

І

Хореографічний ансамбль «Унісон», м. Київ

Художні керівники - Ревицька Анна та Саченко Дар’я, хореограф-постановник  Саченко Дар’я

ІІІ

Mid  – 12-16 років

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Brightly», м. Першотравенськ, Дніпропетровська область

Художні керівники - Жур Наталія Керімбаївна, Абрамова Світлана Григорівна

ІІ

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю «ВИЗАВИ», смт. Солоницівка, Харківська область

Художній керівник - Летуча Олександра Олександрівна

ІІІ

Змішана

Народний колектив естрадного танцю шоу-балет «Ярмарок», м. Чернігів

Художній керівник - Агафошин Євген Олександрович

І

Народний хореографічний ансамбль «Галатея», м. Бровари, Київська область

Художній керівник - Лисохмара Наталя Олександрівна

ІІ

 

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

Назва колективу

Премія

Mid  – 12-16 років

Зразковий танцювальний колектив «Вікторія», м. Біла Церква, Київська область

Художній керівник - Гіптенко Вікторія Анатоліївна

ІІ

 

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу

Премія

Junior – 9-11 років

Кишинська Карина та Сінгх Даніель, дует Зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Ассоль» ЦДЮТ № 6, м. Харків

Художній керівник - Машкіна Вікторія Ельверівна, хореограф-постановник Воліна Інна Сергіївна

ІІІ

Adult – 17-25 років

Задорожна Ірина, солістка Зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Ассоль» ЦДЮТ № 6, м. Харків

Художній керівник - Машкіна Вікторія Ельверівна

ІІІ

 

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Премія

Mid  – 12-16 років

Зразковий ансамбль танцю «Сузір’я», м. Запоріжжя

Художній керівник - Костенко Ганна Миколаївна

ІІ

Змішана

МКЗК «Дніпропетровська дитяча школа класичного танцю», м. Дніпропетровськ

Директор, педагог – Дубровина Олена Анатоліївна, концертмейстер – Лещенко Ганна Юріївна, хореограф-постановник – Соколов Олександр Миколайович

І

Народний хореографічний ансамбль «Галатея», м. Бровари, Київська область

Художній керівник - Лисохмара Наталя Олександрівна

ІІ

 

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО

Назва колективу

Премія

Mid  – 12-16 років

Тихонова Кіра, солістка Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ

Педагог - Дубровина Дар'я Вікторівна, концертмейстер Пінчук Наталя Ігорівна

І

Гатило Софія, солістка Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Соколов Олександр Миколайович, концертмейстер - Кравченко Галина Олексіївна

ІІ

Байтлер Ілона, солістка Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ

Педагог – Чорич Олексій Олексійович, концертмейстер – Кисельов Михайло Семенович

ІІ

Сапа Дар’я, солістка Зразкового ансамблю танцю «Сузір’я», м. Запоріжжя

Художній керівник - Костенко Ганна Миколаївна

ІІІ

Чекмарьова Ганна, солістка Зразкового ансамблю танцю «Сузір’я», м. Запоріжжя

Художній керівник - Костенко Ганна Миколаївна

ІІІ

Столяр Олександра, солістка Зразкового ансамблю танцю «Сузір’я», м. Запоріжжя

Художній керівник - Костенко Ганна Миколаївна

ІІІ

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

(ДЖАЗ, ДЖАЗ-МОДЕРН, МОДЕРН, КОНТЕМПОРАРІ)

Назва колективу

Премія

Junior – 9-11 років

Зразковий колектив України хореографічний ансамбль «Сюрприз», м. Одеса

Художній керівник - Гуліда Олена Василівна, хореограф, педагог-репетитор  Фернанду Делфіна Тереза Матеушівна

І

Народний колектив «Студія хореографії «DANCER», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

ІІ

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо», м. Харків

Художні керівники - Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

ІІІ

Хореографічний ансамбль «Унісон», м. Київ

Художні керівники - Ревицька Анна та Саченко Дар’я, хореограф-постановник Ревицька Анна

ІІІ

Mid  – 12-16 років

Народний колектив «Студія хореографії «DANCER», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

І

Зразковий хореографічний колектив «Dance world», м. Мерефа, Харківська область

Художній керівник – Слюсар Марина Олександрівна, хореограф-постановник – Осініна Ізабелла Олександрівна

ІІ

Adult – 17-25 років

Зразковий колектив України хореографічний ансамбль «Сюрприз», м. Одеса

Художній керівник - Гуліда Олена Василівна, хореограф, педагог-репетитор  Фернанду Делфіна Тереза Матеушівна

І

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо», м. Харків

Художні керівники - Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

І

Змішана

Студія сучасного танцю «Mir-a-dance», м. Одеса

Художній керівник - Волкова Юлія Ігорівна

І

МКЗК «Дніпропетровська дитяча школа класичного танцю», м. Дніпропетровськ

Директор, педагог – Дубровина Олена Анатоліївна, концертмейстер – Лещенко Ганна Юріївна, хореографи-постановники – Соколов Олександр Миколайович, Шишкарьова Кристина

І

Народний хореографічний ансамбль «Галатея», м. Бровари, Київська область

Художній керівник - Лисохмара Наталя Олександрівна

ІІ

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Brightly», м. Першотравенськ, Дніпропетровська область

Художні керівники - Жур Наталія Керімбаївна, Абрамова Світлана Григорівна

ІІ

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

(ДЖАЗ, ДЖАЗ-МОДЕРН, МОДЕРН, КОНТЕМПОРАРІ)

Назва колективу

Премія

Adult – 17-25 років

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо», м. Харків

Художні керівники - Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

Учасник фестивалю

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

(ДЖАЗ, ДЖАЗ-МОДЕРН, МОДЕРН, КОНТЕМПОРАРІ)

Назва колективу

Премія

Kinder – до 8 років

Карнаушенко Маргарита, солістка Народного колективу «Студія хореографії «DANCER», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

І

Junior – 9-11 років

Черноіванова Дар’я, солістка Зразкового колективу України хореографічного ансамблю «Сюрприз», м. Одеса

Художній керівник - Гуліда Олена Василівна, хореограф, педагог-репетитор  Фернанду Делфіна Тереза Матеушівна

І

Кузан Олександра і Кузан Маргарита,  дует Студії сучасного танцю «Mir-a-dance», м. Одеса

Художній керівник - Волкова Юлія Ігорівна

І

Mid  – 12-16 років

Гатило Софія, солістка Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Соколов Олександр Миколайович, концертмейстер - Кравченко Галина Олексіївна, хореограф-постановник Шишкарьова Кристина

І

Гатило Софія і Тихонова Кіра, дует Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ

Педагог - Дубровина Олена Анатоліївна, хореограф-постановник Зубчевський Андрій

І

Тихонова Кіра, солістка Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ

Педагог - Дубровина Дар'я Вікторівна, концертмейстер Пінчук Наталя Ігорівна, хореограф-постановник – Шишкарьова Кристина

І

Молодан Олександра і Лукашевич Крістіна, дует Народного колективу «Студія хореографії «DANCER», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

І

Байтлер Ілона, солістка Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ

Педагог – Чорич Олексій Олексійович, концертмейстер – Кисельов Михайло Семенович, хореограф-постановник - Шишкарьова Кристина

ІІ

Монько Олександра, солістка Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Катюшина Наталя Володимирівна

ІІ

Хоміч Єлизавета, солістка Зразкового ансамблю сучасного танцю «Торнадо», м. Харків

Художні керівники - Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

ІІ

Кузьміч Анастасія і Міхова Олена,  дует Студії сучасного танцю «Mir-a-dance», м. Одеса

Художній керівник - Волкова Юлія Ігорівна

ІІ

Дмитренко Антоніна, солістка Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Катюшина Наталя Володимирівна

ІІІ

Лопушанська Кристина і Хлобустова Марія, дует Студії сучасного танцю «Mir-a-dance», м. Одеса

Художній керівник - Волкова Юлія Ігорівна

ІІІ

Adult – 17-25 років

Задорожна Ірина, солістка Зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Ассоль» ЦДЮТ № 6, м. Харків

Художній керівник - Машкіна Вікторія Ельверівна

ІІІ

 

СУЧАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ТАНЕЦЬ. АНСАМБЛЬ

(HIP-HOP, TECHNO-CLUB DANCE, DISCO DANCE, BREAK DANCE, FUNKY STYLES (POPING, LOCKING), HOUSE, а також інші напрямки сучасної клубної та вуличної танцювальної культури)

Назва колективу

Премія

Kinder – до 8 років

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо», м. Харків

Художні керівники - Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

ІІ

Mid  – 12-16 років

Зразковий танцювальний колектив «Вікторія», м. Біла Церква, Київська область

Художній керівник - Гіптенко Вікторія Анатоліївна

І

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо», м. Харків

Художні керівники - Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

І

Змішана

Зразковий танцювальний колектив «Вікторія», м. Біла Церква, Київська область

Художній керівник - Гіптенко Вікторія Анатоліївна

ІІ

 

СУЧАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ТАНЕЦЬ. МАЛА ФОРМА

(HIP-HOP, TECHNO-CLUB DANCE, DISCO DANCE, BREAK DANCE, FUNKY STYLES (POPING, LOCKING), HOUSE, а також інші напрямки сучасної клубної та вуличної танцювальної культури)

Назва колективу

Премія

Змішана

Зразковий танцювальний колектив «Вікторія», м. Біла Церква, Київська область

Художній керівник - Гіптенко Вікторія Анатоліївна

ІІ

 

СУЧАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛО

(HIP-HOP, TECHNO-CLUB DANCE, DISCO DANCE, BREAK DANCE, FUNKY STYLES (POPING, LOCKING), HOUSE, а також інші напрямки сучасної клубної та вуличної танцювальної культури)

Назва колективу

Премія

Mid  – 12-16 років

Монько Олександра, солістка Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Катюшина Наталя Володимирівна

І

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Премія

Kinder – до 8 років

Хореографічний колектив спортивно - естрадного танцю «Сяйво», м. Іллічівськ, Одеська область

Художній керівник - Бондар Наталя Михайлівна

ІІІ

Зразковий танцювальний колектив «Вікторія», м. Біла Церква, Київська область

Художній керівник - Гіптенко Вікторія Анатоліївна

ІІ

Junior – 9-11 років

Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Катюшина Наталя Володимирівна

ІІ

Хореографічний колектив спортивно - естрадного танцю «Сяйво», м. Іллічівськ, Одеська область

Художній керівник - Бондар Наталя Михайлівна

ІІІ

Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Аксентьєва Тетяна Олександрівна

ІІІ

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо», м. Харків

Художні керівники - Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

ІІ

Mid  – 12-16 років

Зразковий художнiй колектив ансамбль танцю «Ассоль» ЦДЮТ № 6, м. Харків

Художній керівник - Машкіна Вікторія Ельверівна

ІІІ

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю «ВИЗАВИ», смт. Солоницівка, Харківська область

Художній керівник - Летуча Олександра Олександрівна

ІІІ

Театр танцю «Резонанс», м. Київ

Хореограф-постановник Лелюх Іван Миколайович

І

Зразковий колектив України хореографічний ансамбль «Сюрприз», м. Одеса

Художній керівник - Гуліда Олена Василівна, хореограф, педагог-репетитор  Фернанду Делфіна Тереза Матеушівна

І

Хореографічний колектив спортивно - естрадного танцю «Сяйво», м. Іллічівськ, Одеська область

Художній керівник - Бондар Наталя Михайлівна

Учасник фестивалю

Народний колектив естрадного танцю шоу-балет «Ярмарок», м. Чернігів

Художній керівник - Агафошин Євген Олександрович

ІІ

Adult – 17-25 років

Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н-рола «Гранд-Виват», м. Харків

Художній керівник - Акиньшина Тетяна Віталіївна

І

Змішана

Народний колектив естрадного танцю шоу-балет «Ярмарок», м. Чернігів

Художній керівник - Агафошин Євген Олександрович

І

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Торнадо», м. Харків

Художні керівники - Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

І

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

Назва колективу

Премія

Junior – 9-11 років

Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Катюшина Наталя Володимирівна

ІІ

Adult – 17-25 років

Театр танцю «Ортус», смт. Солоницівка, Харківська область

Художній керівник - Летуча Олександра Олександрівна

І

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу

Премія

Junior – 9-11 років

Лєснухіна Софія, солістка Театру танцю «Резонанс», м. Київ

Хореограф-постановник - Лелюх Іван Миколайович

І

Осадча Мар’я і Дорофєєв Микита, дует Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Катюшина Наталя Володимирівна

І

Чаплян Діана, солістка Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Аксентьєва Тетяна Олександрівна

ІІ

Лубченко Вікторія, солістка Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Катюшина Наталя Володимирівна

ІІ

Кишинська Карина та Сінгх Даніель, дует Зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Ассоль» ЦДЮТ № 6, м. Харків

Художній керівник - Машкіна Вікторія Ельверівна, хореограф-постановник Воліна Інна Сергіївна

ІІІ

Mid  – 12-16 років

Забільська Валерія, солістка Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Аксентьєва Тетяна Олександрівна

І

Щербина Анастасія і Байер Катерина, дует Зразкового ансамблю сучасного танцю «Торнадо», м. Харків

Художні керівники - Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

І