Підсумки фестивалю-конкурсу

V МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

«ЯСКРАВА КРАЇНА В ЧЕРНІГОВІ - 2015»

 

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ в номінаціі «Вокал» - Концертний народний художній хор «Васильки» імені Василя Бурноса, м. Носівка, Чернігівська область. Художні керівники - Євсович Наталія Олександрівна, Євсович Сергій Валерійович.

 

JUV 5395 650x433

 

 АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛО 

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

МОЛОДША До 9

Корень Олександра, м. Славутич, Київська область

Художній керівник

Нітченко Микола Миколайович

Концертмейстер

Пугачова Марина Юріївна

До 9

 

Лауреат ІІ ступеню

СЕРЕДНЯ 10-13

Савинська Лілія, м. Чернігів

Художній керівник

Ісупова Алла Володимирівна

Концертмейстер

Куліш Тетяна Михайлівна

10-13

Лауреат І ступеню

Драчьова Аліна, м. Чернігів

Художній керівник

Антіпіна Тетяна Олександрівна

Концертмейстер

Федорченко Людмила Сергіївна

10-13

Лауреат ІІ ступеню

Риженко Назарій, м. Чернігів

Художній керівник

Кладько Світлана Юріївна

Концертмейстер

Тарунцова Алла Миколаївна

10-13

 

Лауреат ІІ ступеню

Селюченко Серафім, м. Чернігів

Художній керівник

Біда Ірина Олександрівна

Концертмейстер

Заяць Віктор Миколайович

10-13

 

Лауреат ІІ ступеню

Дует Пономаренко Олексій та Савченко Софія, м. Чернігів

Художній керівник

Кулик Анна Василівна

Концертмейстер

Реус Світлана Миколаївна

10-13

 

Лауреат ІІ ступеню

Пупенко Анастасія, м. Чернігів

Художній керівник

Локоть Олена Михайлівна

Концертмейстер

Думчева Тетяна Михайлівна

10-13

Лауреат ІІІ ступеню

Крившук Вікторія, м. Чернігів

Художній керівник

Ісупова Алла Володимирівна

Концертмейстер

Куліш Тетяна Михайлівна

10-13

Дипломант фестивалю

Нехай Даря, м. Чернігів

Художній керівник

Кладько Світлана Юріївна

Концертмейстер

Тарунцова Алла Миколаївна

10-13

Дипломант фестивалю

СТАРША 14-17

Буряк Анастасія, солістка дитячого театру пісні «Забава», м. Чернігів

Художні керівники

Литвинов В’ячеслав Петрович та Литвинова Наталія В’ячеславівна

Концертмейстер

  Оксенич Олена Володимирівна

14-17

Лауреат І ступеню

Мазур Діана, м. Чернігів

Художній керівник

Роговець Лариса Вікторівна

Концертмейстер

Пономаренко Наталія Олександрівна

14-17

Лауреат І ступеню

Макаренко Юлія, м. Чернігів

Художній керівник

Роговець Лариса Вікторівна

Концертмейстер

Пономаренко Наталія Олександрівна

14-17

Лауреат ІІ ступеню

 

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. АНСАМБЛЬ

МОЛОДША До 9

Вокальний ансамбль "Верес", м. Чернігів

Художній керівник

Біда Ірина Олександрівна

Концертмейстер

Воронова Олена Іванівна

До 9

Лауреат ІІ ступеню

СЕРЕДНЯ 10-13

Вокальний ансамбль хлопчиків "Квест", м. Чернігів

Художній керівник

Біда Ірина Олександрівна

Концертмейстер

Воронова Олена Іванівна

10-13

Лауреат ІІ ступеню

СТАРША 14-17

Вокальний ансамбль "Верес", м. Чернігів

Художній керівник

Біда Ірина Олександрівна

14-17

Лауреат І ступеню

 

 АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. ХОРОВІ КОЛЕКТИВИ

7-12 РОКІВ

Концертний народний художній хор «Васильки» імені Василя Бурноса, м. Носівка, Чернігівська область

Художні керівники

Євсович Наталія Олександрівна, Євсович Сергій Валерійович

7-12

Лауреат ІІ ступеню

Хор хлопчиків "Хлопці-молодці", м. Чернігів

Художній керівник

Біда Ірина Олександрівна

Концертмейстер

Воронова Олена Іванівна

7-12

Лауреат ІІ ступеню

12-17 РОКІВ

Концертний народний художній хор «Васильки» імені Василя Бурноса, м. Носівка, Чернігівська область

Художні керівники

Євсович Наталія Олександрівна, Євсович Сергій Валерійович

12-17

ГРАН-ПРІ

фестивалю

 

ФОЛЬКЛОР

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

МОЛОДША До 9

Фольклорний гурт "Веселик", м. Харків

Художній керівник

Кипаренко Альона Миколаївна

До 9

Лауреат І ступеню

СЕРЕДНЯ 10-13

Капела бандуристів "Натхнення", м. Чернігів

Художні керівники

Пінчук Олена та Суворова Марина

10-13

Лауреат ІІ ступеню

 

НАРОДНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

СЕРЕДНЯ 10-13

Лупан Марія, м. Харків

Художній керівник

Кипаренко Альона Миколаївна

10-13

Лауреат І ступеню

Гніда Анастасія, смт Козелець, Чернігівська область

Художній керівник

Сукретний Микола Андрійович

10-13

Лауреат ІІІ ступеню

СТАРША 14-17

Цулун Юліана, м. Славутич, Київська область

Художній керівник

Середицька Алла Володимирівна

Концертмейстер

Варицька Наталія Олександрівна

14-17

Лауреат ІІІ ступеню

  

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

МОЛОДША До 9

Баратов Давид, м. Славутич, Київська область

Художній керівник

Середицька Алла Володимирівна

До 9

Лауреат І ступеню

Дзібура Евеліна, солістка студії естрадного вокалу "Рожева Пантера", м. Славутич, Київська область

Художній керівник

Денисенко Тетяна Миколаївна

До 9

Лауреат І ступеню

Дудкіна Єлизавета, солістка студії естрадного вокалу "Рожева Пантера", м. Славутич, Київ.обл.

Художній керівник

Денисенко Тетяна Миколаївна

До 9

Лауреат ІІ ступеню

Вєко Марія, м. Калінковичі, Гомельська область

Художній керівник

Новик Галина Степанівна

До 9

Лауреат ІІІ ступеню

Самбук Вероніка, м. Калінковичі, Гомельська область

Художній керівник

Новик Галина Степанівна

До 9

Лауреат ІІІ ступеню

Гойварц Маргарита, солістка дитячого театру пісні «Забава», м. Чернігів

Художні керівники

Литвинова Наталія В’ячеславівна та Харчук Марина Костянтинівна

До 9

Лауреат ІІІ ступеню

Макаренко Орест, м. Чернігів

Художній керівник

Біда Ірина Олександрівна

До 9

Лауреат ІІІ ступеню

Білозор Катерина, м. Бахмач, Чернігівська область

Художній керівник

Ситайло Світлана Анатоліївна

До 9

Дипломант фестивалю

Білецький Владислав, м. Чернігів

Художній керівник

Маховка В'ячеслав Петрович

До 9

Дипломант фестивалю

Калашнікова Уляна, солістка студії естрадного вокалу "Рожева Пантера", м. Славутич, Київ.обл

Художній керівник

Денисенко Тетяна Миколаївна

До 9

Дипломант фестивалю

Красковська Варвара, солістка студії естрадного вокалу "Рожева Пантера", м. Славутич, Київ.обл

Художній керівник

Денисенко Тетяна Миколаївна

До 9

Дипломант фестивалю

Жукова Анастасія, м. Чернігів

Художній керівник

Маховка В'ячеслав Петрович

До 9

Дипломант фестивалю

Бура Лілія, солістка студії естрадного вокалу "Рожева Пантера", м. Славутич, Київська область

Художній керівник

Денисенко Тетяна Миколаївна

До 9

Учасник фестивалю

СЕРЕДНЯ 10-13

 

Висоцкая Вероніка, м. Калінковичі, Гомельська область

Художній керівник

Новик Галина Степанівна

10-13

Лауреат І ступеню

Поліщук Євгенія, м. Чернігів

Художній керівник

Шарпата Ніна Ігорівна

10-13

Лауреат І ступеню

Дроздова Яна, м. Калінковичі, Гомельська область

Художній керівник

Новик Галина Степанівна

10-13

Лауреат ІІ ступеню

Шевченко Вікторія, солістка студії естрадного вокалу "Рожева Пантера", м. Славутич, Київська область

Художній керівник

Денисенко Тетяна Миколаївна

10-13

Лауреат ІІ ступеню

Юрченко Софія, солістка студії естрадного вокалу "Рожева Пантера", м. Славутич, Київ.обл.

Художній керівник

Денисенко Тетяна Миколаївна

10-13

Лауреат ІІ ступеню

Рожкова Мілана, м. Калінковичі, Гомельська область

Художній керівник

Новик Галина Степанівна

10-13

Лауреат ІІІ ступеню

Максименко Ростислав, м. Славутич, Київська область

Художній керівник

Середицька Алла Володимирівна

10-13

Лауреат ІІІ ступеню

Павленко Анна, м. Чернігів

Художній керівник

Шарпата Ніна Ігорівна

10-13

Лауреат ІІІ ступеню

Деркач Яніна, м. Чернігів

Художній керівник

Євтушенко Марина Володимирівна

10-13

Дипломант фестивалю

Любенко Валерій, м. Чернігів

Художній керівник

Мєх Ярослава Михайлівна

10-13

Дипломант фестивалю

Олешко Катерина

Художній керівник

Лугина Тетяна Михайлівна

10-13

Дипломант фестивалю

Панкратьєва Ангеліна, м. Чернігів

Художній керівник

Кладько Світлана Юріївна

Концертмейстер

Тарунцова Алла Миколаївна

10-13

Дипломант фестивалю

Півень Поліна, м. Чернігів

Художній керівник

Лугина Тетяна Михайлівна

10-13

Учасник фестивалю

Пікуль Яна, солістка дитячого театру пісні «Забава», м. Чернігів

Художні керівники

Литвинова Наталія В’ячеславівна та Харчук Марина Костянтинівна

10-13

Учасник фестивалю

Денисенко Дар'я, м. Чернігів

Художній керівник

Маховка В'ячеслав Петрович

10-13

Учасник фестивалю

Герасимчук Еліна, м. Чернігів

Художній керівник

Маховка В'ячеслав Петрович

10-13

Учасник фестивалю

СТАРША 14-17

Трикур Ірина, с. Ільниця, Закарпатська обл.

 

14-17

Лауреат І ступеню

Фещенко Анна, м. Київ

 

14-17

Лауреат І ступеню

Северин Микола, м. Калінковичі, Гомельська область

Художній керівник

Новик Галина Степанівна

14-17

Лауреат ІІ ступеню

Заводун Дар'я, м. Чернігів

 

14-17

Лауреат ІІ ступеню

Міляєва Анастасія, м. Чернігів

Художній керівник

Полванюк Вікторія Віталіївна

14-17

Лауреат ІІ ступеню

Алексеєнко Ольга, м. Калінковичі, Гомельська область

Художній керівник

Новик Галина Степанівна

14-17

Лауреат ІІІ ступеню

Горбей Віталій, м. Ужгород

Художній керівник

Сухолова Маріанна Анатоліївна

14-17

Лауреат ІІІ ступеню

Фаль Анастасія, м. Носівка, Чернігівська область

Художні керівники

Євсович Наталія Олександрівна, Євсович Сергій Валерійович

14-17

Лауреат ІІІ ступеню

Мучичка Ольга, м. Ужгород

Художній керівник

Сухолова Маріанна Анатоліївна

14-17

Дипломант фестивалю

Андрєєва Олександра, солістка студії естрадного вокалу "Рожева Пантера", м. Славутич, Київ.обл.

Художній керівник

Денисенко Тетяна Миколаївна

14-17

 

Дипломант фестивалю

Кравченко Юлія, солістка студії естрадного вокалу "Рожева Пантера", м. Славутич, Київ. обл.

Художній керівник

Денисенко Тетяна Миколаївна

14-17

Учасник фестивалю

МОЛОДІЖНА 18-25

Османова Оксана, м. Чернігів

Художній керівник

Присекайло Інна Василівна

18-25

Спеціальна відзнака журі за оригінальність виконання

 

 ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. ДУЕТ

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

«Дует сестер Соболєвих» Соболєва Елизавета і Соболєва Анна, м. Чернігів

Художній керівник

Литвинова Наталія   В’ячеславівна

14-17

Лауреат ІІ ступеню

Дует Ткаченко Ірина і Пінчук Катерина, смт Ріпки, Чернігівська область

Художній керівник

Тищенко Ольга Петрівна

14-17

Лауреат ІІІ ступеню

Дует «FLY» вокального класу «Натхнення» (у складі Ольги Буйлук та Elia Bloomze) Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, м. Чернігів

Художній керівник

Тюрюміна Марина Анатоліївна

18-25

Лауреат ІІІ ступеню

Дудкіна Єлизавета та Юрченко Софія, дует студії естрадного вокалу "Рожева Пантера", м. Славутич, Київська область

Художній керівник

Денисенко Тетяна Миколаївна

 

змішана

Дипломант фестивалю

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. АНСАМБЛЬ

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

Вокальний ансамбль «Струмок», м. Славутич, Київська область

Художній керівник

Фадєєва Олена Олексіївна

Концертмейстер

Разжигаєва Анастасія Сергіївна

змішана

Дипломант фестивалю

 

ШОУ-ПРОГРАМА

Дитячий театр пісні «Забава», м. Чернігів

Художні керівники

Харчук Марина Костянтинівна та Литвинова Наталія В'ячеславівна

змішана

Дипломант фестивалю

 

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

 

Молодша 8-9 років

 

Хореографічний колектив народного танцю «Квітка», м. Чернігів

Художні керівники

Наталя та Віктор Курилки

Концертмейстери

Царевський Сергій Анатолійович, Хахина Валентина В'ячеславівна

8-9

Лауреат ІІІ ступеню

 

Середня 10-13 років

 

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Веснянка», м. Чернігів

Художній керівник

Ісупова Галина   Анатоліївна

 

10-13

Лауреат ІІ ступеню

 

Народний художній танцювальний колектив «Кришталевий черевичок», м. Носівка, Чернігівська область

Художні керівники

Євсович Наталія Олександрівна, Євсович Сергій Валерійович

 

10-13

Лауреат ІІ ступеню

 

Дитячий зразковий танцювальний колектив «Ягідки», м. Щорс, Чернігівська область

Художній керівник

Горбатович Світлана Миколаївна

 

10-13

Лауреат ІІІ ступеню

 

Хореографічний колектив народного танцю «Квітка», м. Чернігів

Художні керівники

Наталя та Віктор Курилки

Концертмейстери

Царевський Сергій Анатолійович, Хахина Валентина В'ячеславівна

10-13

Учасник фестивалю

 

Старша 14-17 років

 

Ансамбль народного танцю «Журавка», м. Чернігів

Художній керівник

Олефіренко Катерина Олексіївна

Концертмейстер

Сапон Жанна Євгеніївна

14-17

Лауреат ІІІ ступеню

 

Змішана

 

Дитячий зразковий танцювальний колектив "Ягідки", м. Щорс, Чернігівська область

Художній керівник

Горбатович Світлана Миколаївна

 

змішана

Лауреат ІІ ступеню

 
 

Зразковий хореографічний ансамбль народного танцю «Зоренька», м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область

Художній керівник

Левицька Лариса Анатоліївна

 

змішана

Лауреат ІІІ ступеню

 
 

 

 НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

Зразковий хореографічний ансамбль народного танцю «Зоренька», м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область

Художній керівник

Левицька Лариса Анатоліївна

 

10-13

Лауреат ІІІ ступеню

 

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Середня 10-13

Колектив народного танцю «Колорит», м. Чернігів

Художній керівник

Сидорчук Тетяна Миколаївна

10-13

Лауреат ІІІ ступеню

Старша 14-17

Колектив народного танцю «Колорит», м. Чернігів

Художній керівник

Сидорчук Тетяна Миколаївна

14-17

Учасник фестивалю

Ансамбль народного танцю «Журавка», м. Чернігів

Художній керівник

Олефіренко Катерина Олексіївна

Концертмейстер

Сапон Жанна Євгеніївна

14-17

Учасник фестивалю

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Старша 14-17

Лебедєва Серафіма, солістка Зразкового хореографічного ансамблю народного танцю «Зоренька», м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область

Художній керівник

Левицька Лариса Анатоліївна

 

14-17

Лауреат ІІІ ступеню

Кот Катерина, солістка Школи-студії Академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди», м. Чернігів

Художній керівник

Вовк Сергій Миколайович

Керівник

Чирик Наталія Миколаївна

14-17

Учасник фестивалю

Молодіжна 18-25 років

Дует Євген Найчук та Ірина Поліщук Художній народний ансамбль танцю «Горлиця», м. Кременець, Тернопільська область

Художній керівник

Андрій Медецький

Концертмейстер

Тетяна Медецька

18-25

Лауреат І ступеню

 

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Старша 14-17

Кот Катерина, солістка Школи-студії Академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди», м. Чернігів

Художній керівник

Вовк Сергій Миколайович

Керівник

Чирик Наталія Миколаївна

14-17

Лауреат ІІІ ступеню

 

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Середня 10-13

Кундюба Сніжана, м. Носівка, Чернігівська область

Художні керівники

Євсович Наталія Олександрівна, Євсович Сергій Валерійович

10-13

Лауреат ІІІ ступеню

 

БАЛЬНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Молодша 8-9

Клуб спортивного бального танцю «Талісман», м. Чернігів

Художній керівник

Станова Наталія Василівна

8-9

Учасник фестивалю

Середня 10-13

Клуб спортивного бального танцю «Талісман», м. Чернігів

Художній керівник

Станова Наталія Василівна

10-13

Учасник фестивалю

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Молодша до 7

Колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів

Художній керівник

Рум’янцева Олена Олександрівна

Концертмейстер

Щевкун Тетяна Сергіївна

До 7

Лауреат ІІ ступеню

Студія-сучасного естрадно спортивного танцю «РЕВЕРАНС-KiDs», м. Чернігів

Художній керівник

Носенко Анна Віталіївна

До 7

Лауреат ІІІ ступеню

Молодша 8-9

Студія-сучасного естрадно спортивного танцю «РЕВЕРАНС-KiDs», м. Чернігів

Художній керівник

Носенко Анна Віталіївна

 

8-9

Лауреат ІІ ступеню

Народний художній колектив Театр танцю Модус-Ніка ЦТДЮ Оболонського району м. Києва, м. Київ

Художній керівник

Відмінник освіти Столиці Вероніка Кухтіна

Керівники груп – Ірина Клименко, Олена Чучко, Ганна Андрющенко

 

8-9

Лауреат ІІІ ступеню

Середня 10-13

Студія танцю А6, м. Київ

Художні керівники

Азарова Ганна, Макарова Зоя

10-13

Лауреат І ступеню

Студія-сучасного естрадно спортивного танцю «РЕВЕРАНС», м. Чернігів

Художній керівник

Хілков Андрій Вікторович

10-13

Лауреат І ступеню

Колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів

Художній керівник

Рум’янцева Олена Олександрівна

Концертмейстер

Щевкун Тетяна Сергіївна

10-13

Лауреат ІІ ступеню

Народний художній колектив Театр танцю Модус-Ніка ЦТДЮ Оболонського району м. Києва, м. Київ

Художній керівник

Відмінник освіти Столиці Вероніка Кухтіна

Керівники груп – Ірина Клименко, Олена Чучко, Ганна Андрющенко

10-13

Лауреат ІІІ ступеню

Шоу-гурт «Атас», м. Берегово, Закарпатська область

Художній керівник

Кононенко Світлана Вілівна

10-13

Учасник фестивалю

Старша 14-17

Студія-сучасного естрадно спортивного танцю «РЕВЕРАНС», м. Чернігів

Художній керівник

Хілков Андрій Вікторович

14-17

Лауреат І ступеню

Студія танцю А6, м. Київ

Художні керівники

Азарова Ганна, Макарова Зоя

 

14-17

Лауреат ІІ ступеню

Ансамбль народного танцю «Журавка», м. Чернігів

Художній керівник

Олефіренко Катерина Олексіївна

Концертмейстер

Сапон Жанна Євгеніївна

14-17

Лауреат ІІІ ступеню

Змішана вікова категорія

Студія-сучасного естрадно спортивного танцю «РЕВЕРАНС-KiDs», м. Чернігів

Художній керівник

Носенко Анна Віталіївна

 

змішана

Лауреат ІІ ступеню

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Молодша 8-9

Студія-сучасного естрадно спортивного танцю «РЕВЕРАНС-KiDs», м. Чернігів

Художній керівник

Носенко Анна Віталіївна

 

8-9

Лауреат ІІ ступеню

Середня 10-13

Студія танцю А6, м. Київ

Художні керівники

Азарова Ганна, Макарова Зоя

10-13

Лауреат І ступеню

Народний художній колектив Театр танцю Модус-Ніка ЦТДЮ Оболонського району м. Києва, м. Київ

Художній керівник

Відмінник освіти Столиці Вероніка Кухтіна

Керівники груп – Ірина Клименко, Олена Чучко, Ганна Андрющенко

10-13

Лауреат ІІ ступеню

Старша 14-17

Студія танцю А6, м. Київ

Художні керівники

Азарова Ганна, Макарова Зоя

14-17

Лауреат І ступеню

Колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів

Художній керівник

Рум’янцева Олена Олександрівна

Концертмейстер

Щевкун Тетяна Сергіївна

14-17

Лауреат ІІ ступеню

Ансамбль народного танцю «Журавка», м. Чернігів

Художній керівник

Олефіренко Катерина Олексіївна

Концертмейстер

Сапон Жанна Євгеніївна

14-17

Лауреат ІІ ступеню

Змішана

Народний художній колектив Театр танцю Модус-Ніка ЦТДЮ Оболонського району м. Києва, м. Київ

Художній керівник

Відмінник освіти Столиці Вероніка Кухтіна

Керівники груп – Ірина Клименко, Олена Чучко, Ганна Андрющенко

змішана

Лауреат ІІІ ступеню

 

 СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Старша 14-17

Майдукова Вероніка, солістка Студії танцю А6, м. Київ

Художній керівник

Азарова Ганна

14-17

Лауреат І ступеню

Салашна Орина, солістка Студії танцю А6, м. Київ

Художній керівник

Азарова Ганна

14-17

Лауреат І ступеню