Итоги фестиваля-конкурса

ПІДСУМКИ ФЕСТИВАЛЮ

 ВОКАЛ

 

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ. Естрадний вокал - Дует №40 Музиченко Валентин і Жилко Анастасія, м. Київ

IMG 0618 801x1200

 

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ. Академічний вокал - Малишенко Дар'я, м. Одеса,  Керівник - Васютинська Лідія Борисівна, Концертмейстер - Смірнова Наталія Федорівна

akadem

 

Номінація – ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

Молодша вікова категорія - до 9

Лауреат І ступеня:

  • Білявська Аліса, м. Одеса. Керівник - Александрова Тетяна Анатоліївна
  • Непомнящий Віталій, м. Одеса, Керівник - Тяпіна-Занчуковська Біанна Геннадіївна

 

Лауреат ІІ ступеня:

  • Ланецька Вероніка, м. Одеса, Керівник - Люта Галина Аркадіївна
  • Костирко Софія, солістка Зразкової студії естрадного вокалу "Престиж", м. Миколаїв, Керівник - Табакарь Тетяна Іванівна
  • Фокіна Марія, м. Одеса, Керінвик - Тяпін Захар Володимирович

 

Лауреат ІІІ ступеня:

  • Житомирська Валерія, м. Одеса, Керівник - Тяпін Захар Володимирович
  • Мерет Ксенія, солістка Зразкової студії "Джельсоміно", м. Овідіополь, Одеська обл. Керівник - Швець Лариса Олександрівна

 

Дипломант фестивалю:

  • Думко Анастасія, м. Одеса, Керівник - Дорогань Людмила Анатоліївна
  • Муляр Юлія, м. Одеса, Керівник - Дорогань Людмила Анатоліївна
  • Бондаренко Георгій, м. Одеса, Керівник - Дорогань Людмила Анатоліївна
  • Бондаренко Жанна, м. Одеса, Керівник - Дорогань Людмила Анатоліївна
  • Обертун Кристина, м. Первомайськ, Миколаївська обл. Керівник - Клопотовська Ганна Михайлівна
  • Осипенко Ольга, м. Одеса, Керінвик - Люта Галина Аркадіївна

 

Учасник фестивалю:

  • Бугера Єлизавета, м. Одеса, Керівник - Люта Галина Аркадіївна
  • Осипенко Анастасія, м. Одеса, Керівник - Люта Галина Аркадіївна

 

Середня вікова категорія: 10-13 

Лауреат І ступеня:

  • Приймак Ксенія, пгт Овідіополь, Одеська обл. Керівник - Доля Лариса Леонідівна
  • Галайко Христина, м. Перемишляни, Львівська обл. Керівник - Гавінська Ольга Михайлівна
  • Мошняцька Валерія, м. Одеса, Керівник - Дорогань Людмила Анатоліївна

 

Лауреат ІІ ступеня:

  • Комісарова Маргарита, смт Великодолинське, Одеська обл. Керівник - Ільїна Крістіна Олегівна
  • Лихоносова Марія, м. Одеса, Керівник - Захарова Світлана
  • Шарнін Кірілл, м. Одеса, Керівник -  Кравець Ніна В'ячеславівна

 

Лауреат ІІІ ступеня:

  • Стадницька Діана, м. Одеса, Керівник - Люта Галина Аркадіївна
  • Кукурузяк Дмитро, соліст Зразкового художнього колективу Оперної студії Одеської гімназії №4, м. Одеса, Керівник - Марченко Світлана Юріївна

 

Учасник фестивалю:

  • Мацуєва Марія, м. Одеса, Керівник - Розенберг Григорій Абрамович
  • Снисаренко Амалія, м. Одеса, Керівник - Тяпін Захар Володимирович
  • Шклярова Аліса, м. Первомайськ, Миколаївська обл. Керівник - Клопотовська Ганна Михайлівна
  • Март'янова Марія, м. Одеса, Керівник - Алтухов Дмитро
  • Кагановська Яніна, м. Одеса, Керівник - Захарова Світлана Едуардівна

 

Старша вікова категорія: 14-17

Лауреат ІІ ступеня - Кіріяк Богдан, м. Одеса, Керівник - Каюм Юлія Олександрівна 

Лауреат ІІІ ступеня - Бушта Валентина, м. Одеса, Керівник - Алтухов Дмитро

 

Молодіжна вікова категорія: 18-25 

Лауреат І ступеня:

  • Олейніч Олександр, м. Одеса, Керівник - Малова Вікторія Сергіївна
  • Троян Юлія, м. Київ

 

Лауреат ІІ ступеня - Толочкова Марія, м. Одеса, Керівник - Малова Вікторія Сергіївна

 

Номінація – НАРОДНИЙ ВОКАЛ. АНСАМБЛЬ 

Середня вікова категорія: 10-13 

Лауреат І ступеня - Ансамбль "Дін Дон" Зразкової вокально-естрад-ної студії "Камер-тон", м. Одеса, Керівник - Люта Галина Аркадіївна

 

Номінація –ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. МАЛА ФОРМА 

Молодша вікова категорія - до 9 

Лауреат ІІІ ступеня - Вокальний дует "Славки" Вихованець Ярослава і Влади-слава, м. Одеса, Керівник - Круглякова Олена Володимирівна

 

Молодіжна вікова категорія: 18-25

Учасник фестивалю - Жіночий вокальний квінтет КПУ "ДКС ОНПУ", м. Одеса, Керівник - Малова Вікторія Сергіївна

 

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР

Молодша вікова категорія - до 9 

Лауреат ІІ ступеня - Федорович Поліна, м. Одеса, Керівник - Яцинюк Ольга В'ячеславівна

Лауреат ІІІ ступеня - Бондаренко Жанна, м. Одеса, Дитяча школа мистецтв №4

 

Середня вікова категорія: 10-13 

Лауреат І ступеня - Русанова Сабіна, м. Одеса, Керівник - Яцинюк Ольга В'ячеславівна

 

Лауреат ІІ ступеня:

  • Міліглазова Олександра і Жук Світлана, м. Одеса, Керівник - Михайлова Віра Михайлівна
  • Хупенія Ніно, м. Одеса, Керівник - Михайлова Віра Михайлівна

 

 АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ 

Номінація – АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. АНСАМБЛЬ 

Молодша вікова категорія: 6 – 9 

Лауреат І ступеня - Дитяча група ансамблю солістів «Ренесанс» Одеської обласної філармонії, м. Одеса, Керівник - Захарова Галина Захарівна, Концертмейстер - Решетова Ганна Сергіївна

 

Номінація – АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. ДУЕТ 

Молодіжна вікова категорія: 18-25

Лауреат І ступеня:

  • Вокальний дует Муляр Тетяна і Глотова Дар'я, м. Одеса, Керінвики: Давиденко Лілія Юріївна, Каданцева Наталія Борисівна, Концертмейстер - Руснак Юлія Ігорівна
  • Вокальний дует Зіміна Ганна і Ролінська Зоя, м. Одеса, Керівник - Каданцева Наталія Борисівна

 

Номінація – АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛО 

Молодша вікова категорія: 6 – 9 

Лауреат І ступеня - Шарнін Артемій, м. Одеса, Керівник - Гарбуз Лариса Валентинівна, Концертмейстер - Бессараб  Вадим  Анатолійович

 

Середня вікова категорія: 10-13 

Лауреат І ступеня:

  • Шаталова Анна, м. Одеса, Керівник - Гарбуз Лариса Валентинівна, Концертмейстер - Бессараб  Вадим  Анатолійович
  • Жмудь Єлизавета, м. Іллічівськ, Одеська обл. Керівник - Доля Лариса Леонідівна, Концертмейстер - Бушуєва Крістіна Сергіївна

 

Лауреат ІІ ступеня - Шукан Євгенія, ДМШ №3, м. Херсон, Керівник - Лелеко Наталія Віталіївна, Концертмейстер - Медова Вікторія Володимирівна

 

Лауреат ІІІ ступеня - Солодовський Данііл, м. Одеса, Керівник - Сукенник Галина Іванівна, Концертмейстер - Антропова Ганна Сергіївна

 

Дипломант - Бердакіна Єлізавета, м. Одеса, Керівник- Фабрикова Марина Володимирівна, Концертмейстер - Бондаренко Ольга Миколаївна

 

Учасник фестивалю:

  • Хупенія Ніно, м. Одеса, Керівник - Михайлова Віра Михайлівна
  • Самойлюк Марія, м. Одеса, Керівник- Фабрикова Марина Володимирівна, Концертмейстер - Бондаренко Ольга Миколаївна

 

Старша вікова категорія: 14-17 

Лауреат І ступеня - Мігель Ліна, ДМШ №3, м. Херсон, Керівник - Лелеко Наталія Віталіївна, Концертмейстер - Медова Вікторія Володимирівна

 

Молодіжна вікова категорія: 18-21 

Лауреат І ступеня - Глотова Дар'я, м. Одеса, Керівник - Поліванова Галина, Концертмейстер - Руснак Юлія Ігорівна

 

Лауреат ІІ ступеня:

  • Гамбаль Мирослава, м. Одеса, Керівник - Буркацька Тетяна Вікторівна, Концертмейстер - Іванова Людмила Олександрівна
  • Шостак Ілона, м. Одеса, Керівник - Чеменян Гаяне Погосівна, Концертмейстер - Станко Тетяна Олексіївна

  

Молодіжна вікова категорія: 22-25 

Лауреат І ступеня:

  • Муляр Тетяна, м. Одеса, Керівник - Джулай Анна Андріївна, Концертмейстер - Болховська Руфіна Рудольфівна
  • Зіміна Ганна, м. Одеса, Керівник - Джулай Анна Андріївна, Концертмейстер - Болховська Руфіна Рудольфівна

 

Лауреат ІІ ступеня - Ма Цзяцзя, Китай, Керівник - Мадишева Таісія Петрівна, Концертмейстер - Тальвінська Марія Михайлівна

 

Лауреат ІІІ ступеня - Сє Чжифень, м. Одеса, Керівник - Буркацька Тетяна Вікторівна, Концертмейстер - Іванова Людмила Олександрівна

                                               

ХОРЕОГРАФІЯ

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ. Класична хореографія- Ансамбль "Дніпропетровська дитяча школа класичного танцю", м. Дніпропетровськ, Керівник - Дубровина Олена Анатоліївна.

 IMG 0140 737x1200

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ. Сучасна хореографія  - Зразковий хореографічний ансамбль України "Сюрприз", м. Одеса, Керівник - Гуліда Олена Василівна, хореограф, педагог-репетитор - Фернанду Делфіна, Тереза Матеушівна

IMG 0626 1200x800

 

Номінація – КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ 

Вікова категорія: 8-11 

Лауреат ІІІ ступеня - Зразковий художній колектив України ансамбль класичного танцю "Ноктюрн", м. Одеса, Керівник - Тертична Євгенія Валеріївна

 

Змішана вікова категорія 

Лауреат ІІІ ступеня - Зразковий художній колектив України ансамбль класичного танцю "Ноктюрн", м. Одеса, Керівник - Тертична Євгенія Валеріївна

 

Номінація – КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО

 

Вікова категорія: 8-11 

Лауреат І ступеня - Грицак Єва, солістка Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ, Керівник - Дубровина Олена Анатоліївна

 

Лауреат ІІІ ступеня:

  • Коханова Уляна, м. Одеса, Керівник - Махіня Галина Миколаївна
  • Конопльова Дар'я, м. Одеса, Керівник - Махіня Галина Миколаївна
  • Андрєєнко Олеся, солістка Зразкового художнього колективу України ансамблю класичного танцю "Ноктюрн", м. Одеса, Керівник  - Тертична Євгенія Валеріївна

 

Учасник фестивалю:

  • Юрченко Вікторія, м. Одеса, Керівник - Махіня Галина Миколаївна
  • Гапєєва Катерина, м. Одеса, Керівник - Махіня Галина Миколаївна
  • Тормоса Анастасія, солістка Зразкового художнього колективу України ансамблю класичного танцю "Ноктюрн", м. Одеса, Керівник - Тертична Євгенія Валеріївна

 

Вікова категорія: 12-15 

Лауреат І ступеня:

  • Заєць Анастасія, солістка ансамблю класичного танцю "Фуете" Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної, м. Вінниця, Керівник - Ільченко Жанна Борисівна, Концертмейстер - Леонова Ірина Самуїлівна
  • Гатило Софія, солістка Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ, Керівник - Дубровина Олена Анатоліївна
  • Тихонова Кіра, солістка Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ, Керівник - Дубровина Олена Анатоліївна

 

Лауреат ІІІ ступеня: 

  • Тодорова Ксенія, м. Одеса, Керівник - Махіня Галина Миколаївна
  • Басалова Крістіна, м. Одеса, Керівник - Махіня Галина Миколаївна

 

Учасник фестивалю:

  • Жура Єлизавета, м. Одеса, Керівник - Посуховська Катерина Анатоліївна, Концертмейстер - Жура Марина Олексіївна
  • Вузька Олена, солістка Зразкового художнього колективу України ансамблю класичного танцю "Ноктюрн", м. Одеса, Керівник - Тертична Євгенія Валеріївна

 

Учасник фестивалю: Вдовенко Єлизавета, солістка Зразкового художнього колективу України ансамблю класичного танцю "Ноктюрн", м. Одеса, Керівник - Тертична Євгенія Валеріївна

 

Номінація – МОДЕРН-БАЛЕТ. АНСАМБЛІ 

Вікова категорія: 8-11 

Лауреат ІІ ступеня - Колектив "PORT DE BRAS" Одеської хореографічної школи, м. Одеса, Керівники: Васіна Юлія Аркадіївна, Соловьова Марина Вікторівна

 

Вікова категорія: 12-15 

Лауреат І ступеня - Ансамбль "Дніпропетровська дитяча школа класичного танцю", м. Дніпропетровськ, Керівник - Дубровина Олена Анатоліївна

 

Номінація – МОДЕРН-БАЛЕТ. СОЛО 

Вікова категорія: 8-11 

Лауреат І ступеня:

  • Грицак Єва, солістка Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ, Керівник - Дубровина Олена Анатоліївна
  • Лимаренко Діана, солістка Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ, Керівник - Дубровина Олена Анатоліївна

 

Лауреат ІІ ступеня - Войчук Катерина, м. Одеса, Керівники - Васіна Юлія Аркадіївна, Соловьова Марина Вікторівна

 

Вікова категорія: 12-15 

Лауреат І ступеня:

  • Гатило Софія, солістка Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ, Керівник - Дубровина Олена Анатоліївна
  • Тихонова Кіра, солістка Дніпропетровської дитячої школи класичного танцю, м. Дніпропетровськ, Керівник - Дубровина Олена Анатоліївна

 

Лауреат ІІІ ступеня - Вдовенко Єлизавета, солістка Зразкового художнього колективу України ансамблю класичного танцю "Ноктюрн", м. Одеса, Керівник - Тертична Євгенія Валеріївна

 

Учасник фестивалю - Струсевіч Анастасія, солістка Зразкового художнього колективу України ансамблю класичного танцю "Ноктюрн", м. Одеса, Керівник - Тертична Євгенія Валеріївна

 

Номінація – ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ 

Вікова категорія – до 9 

Лауреат І ступеня - Зразковий хореографічний ансамбль України "Сюрприз-junior", м. Одеса, Керівник - Гуліда Олена Василівна, хореограф, педагог-репетитор Фернанду Делфіна Тереза Матеушівна

 

Лауреат ІІ ступеня:

  • Зразковий хореографічний ансамбль танцю "Барвінок", м. Іллічівськ, Одеська обл., Керівник - Скворцова Ольга Вікторівна, балетмейстер Касьянова Наталія Євгеніївна
  • Зразковий художній колектив України ансамбль класичного танцю «Ноктюрн», м. Одеса, Керівник - Тертична Євгенія Валеріївна

 

Лауреат ІІІ ступеня - Зразковий хореографічний ансамбль "Айседора", м. Одеса, Керівник - Дмитрієва Ольга Русланівна, Концертмейстер - Ковальов Юліан

 

Учасник фестивалю - Студія сучасного та джазового танцю "Mir-a-dance", м. Одеса, Керівник - Волкова Юлія Ігорівна

 

Вікова категорія: 10-13 

Лауреат І ступеня - Зразковий хореографічний ансамбль України "Сюрприз-modern", Керівник - Гуліда Олена Василівна, хореограф, педагог-репетитор Фернанду Делфіна Тереза Матеушівна

 

Лауреат ІІІ ступеня:

  • Естрадно-хореографічний ансамбль "Пелікан", м. Одеса, Керівник - Корецька Галина Леонтіївна
  • Хореографічний колектив "Сюїта", м. Одеса, Керівник - Агафонова Русана Юріївна, концертмейстер - Тихонова Тетяна Олександрівна
  • Зразковий художній колектив України ансамбль класичного танцю «Ноктюрн», м. Одеса, Керівник - Тертична Євгенія Валеріївна

 

Вікова категорія: 14-17

Лауреат І ступеня - Зразковий хореографічний ансамбль України "Сюрприз", м. Одеса, Керівник - Гуліда Олена Василівна, хореограф, педагог-репетитор Фернанду Делфіна Тереза Матеушівна

 

Змішана вікова категорія 

Лауреат І ступеня:

  • Зразковий хореографічний ансамбль України "Сюрприз-junior", м. Одеса, Керівник - Гуліда Олена Василівна, хореограф, педагог-репетитор Фернанду Делфіна Тереза Матеушівна
  • Ансамбль танцю "Арабеск", м. Одеса, Керівник - Кадран Юлія Костянтинівна

 

Лауреат ІІ ступеня:

  • Естрадно-хореографічний ансамбль "Пелікан", м. Одеса, Керівник - Корецька Галина Леонтіївна
  • Хореографічний ансамбль "Віват", м. Одеса, Керівник - Богатирьова Світлана Борисівна

 

Номінація – СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ 

Вікова категорія – до 9 

Лауреат ІІ ступеня:

  • Зразковий хореографічний ансамбль "Україночка", м. Одеса, Керівник - Коротаєва Ірина Петрівна, Концертмейстер - Міщенко Лілія Григорівна
  • Студія сучасного та джазового танцю "Mir-a-dance", м. Одеса, Керівник - Волкова Юлія Ігорівна

 

Вікова категорія: 10-13 

Лауреат І ступеня - Зразковий хореографічний ансамбль України "Сюрприз-modern", Керівник - Гуліда Олена Василівна, хореограф, педагог-репетитор Фернанду Делфіна Тереза Матеушівна

Лауреат ІІІ ступеня – Хореографічний ансамбль "Діамант", м. Одеса Керівник - Прихненко Дар'я Михайлівна

 

Вікова категорія: 14-17 

Лауреат І ступеня - Зразковий хореографічний ансамбль України "Сюрприз", м. Одеса, Керівник - Гуліда Олена Василівна, хореограф, педагог-репетитор Фернанду Делфіна Тереза Матеушівна 

 

Лауреат ІІ ступеня:

  • Зразковий хореографічний ансамбль "Айседора", м. Одеса, Керівник - Дмитрієва Ольга Русланівна, Концертмейстер - Ковальов Юліан
  • Народний художній ансамбль естрадного танцю "Зачарування", м. Одеса, Керівник - Ковріжних Людмила Анатоліївна

 

Лауреат ІІІ ступеня:

  • Хореографічний ансамбль "Сказка", м. Одеса, Керівник - Загрєбнєва Мальвіна Вікторівна, Концертмейстер - Калініна Ірина Анатоліївна
  • Хореографічний ансамбль "Діамант", м. Одеса Керівник - Прихненко Дар'я Михайлівна

 

Вікова категорія: 18-25 

Лауреат ІІ ступеня - Група сучасного танцю "Лайт", м. Одеса, Керівник - Волощук Кирило Сергійович

 

Змішана вікова категорія

Лауреат ІІІ ступеня - Хореографічний ансамбль "Віват", м. Одеса, Керівник - Богатирьова Світлана Борисівна

 

Учасник фестивалю - Хореографічний ансамбль "Сказка", м. Одеса, Керівник - Загрєбнєва Мальвіна Вікторівна, Концертмейстер - Калініна Ірина Анатоліївна

 

Номінація – ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА 

Лауреат ІІІ ступеня - Хореографічний ансамбль "Грація", м. Одеса, Керівник - Коршун Ганна Володимирівна

 

Номінація – СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА 

Вікова категорія – до 9 

Лауреат І ступеня - Тріо  хореографічного ансамблю "Діамант", м. Одеса, Керівник - Прихненко Дар'я Михайлівна

 

Вікова категорія: 18-25 

Учасник фестивалю - Хореографічна група "Кендіс", м. Одеса, Керівник - Карпичева Марина Леонідівна

 

Номінація – ТАНЦЮВАЛЬНЕ ШОУ. АНСАМБЛЬ 

Вікова категорія – до 9

Лауреат І ступеня - Студія сучасного та джазового танцю "Mir-a-dance", м. Одеса, Керівник - Волкова Юлія Ігорівна

 

Номінація – НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ 

Вікова категорія: 10-13 

Лауреат ІІІ ступеня - Хореографічний колектив "Сюїта", м. Одеса, Керівник - Агафонова Русана Юріївна, Концертмейстер - Тихонова Тетяна Олександрівна

 

Вікова категорія: 14-17 

Лауреат І ступеня - Дитячий зразковий ансамбль танцю «Чудасія», м. Южне, Одеська обл.. Керівник - Яцків Василь Богданович

 

Номінація – НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

Вікова категорія: 10-13 

Лауреат І ступеня - Зразковий хореографічний ансамбль України "Сюрприз-modern", Керівник - Гуліда Олена Василівна, хореограф, педагог-репетитор Фернанду Делфіна Тереза Матеушівна 

Лауреат ІІ ступеня - Зразковий хореографічний колектив "Акварелі" ОЗОШ №25, м. Одеса, Керівник - Сідорова Наталя Володимирівна 

Лауреат ІІІ ступеня - Народний художній ансамбль естрадного танцю "Зачарування", м. Одеса, Керівник - Ковріжних Людмила Анатоліївна

 

Вікова категорія: 18-25 

Лауреат І ступеня - Студія ірландського танцю "Шемрок", м. Одеса, Керівник - Артемьєв Юрій Олександрович

 

Номінація – ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО 

Вікова категорія – до 9 

Лауреат ІІІ ступеня - Кучер Дар'я, солістка Дитячого мюзик-холу "Созвездие", м. Одеса, Керівник - Розенберг Григорій Абрамович

 

Вікова категорія: 10-13 

Учасник фестивалю - Ігнатова Марія, солістка Дитячого мюзик-холу "Созвездие", м. Одеса, Керівник - Розенберг Григорій Абрамович

 

Номінація –СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО 

Лауреат І ступеня - Горяча Вероніка, солістка Хореографічного ансамблю "Діамант", м. Одеса, Керівник - Прихненко Дар'я Михайлівна

 

Номінація – НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО

 

Вікова категорія – до 9 

Лауреат І ступеня - Іванова Наталя, м. Одеса, Керівник - Сівкова Світлана 

Лауреат ІІ ступеня - Щербакова Софія, м. Одеса, Керівник - Дмитрієва Ольга Русланівна