Підсумки фестивалю-конкурсу

Підсумки фестивалю-конкурсу

ВОКАЛ

 

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ в номінації «Народний вокал»:

Фольклорний гурт "Мокоша", м. Вінниця, художній керівник - Васюк Юлія Андріївна

TF7UMagqR2Y

 

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ в номінації «Естрадний вокал»:

Рибчинська Єлизавета, солістка Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович

nr0pLgIi704

 

Номінація – Народний вокал. Фольклор

 

Соло 

Середня вікова категорія – 10-13 років

Лауреат І ступеню - Галайко Христина, м. Перемишляни, Львівська обл., Художній керівник - Гавінська Ольга Михайлівна

Лауреат ІІ ступеню - Василишин Софія, с. Верин, Львівська обл., Художній керівник  - Шумська Оксана Богданівна

 

Старша вікова категорія – 14-17 років

Лауреат І ступеню - Поник Руслана, м. Вінниця, Художній керівник  - Васюк Юлія Андріївна

Лауреат ІІ ступеню - Івахненко Валентина, м. Вінниця, Художній керівник  - Васюк Юлія Андріївна

Лауреат ІІІ ступеню - Плакіда Карина, м. Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Художній керівник  - Подушко Марина Володимирівна

 

Молодіжна вікова категорія – 18-25 років

Лауреат І ступеню - Cеменів Тетяна, м. Борислав, Львівська обл., Художній керівник  - Лозинська Марта Степанівна

Лауреат ІІ ступеню - Бельбас Ірина, м. Вінниця, Художній керівник  - Васюк Юлія Андріївна

Лауреат ІІ ступеню - Нарожна Юлія, м. Вінниця, Художній керівник  - Васюк Юлія Андріївна

 

Ансамбль

 

Середня вікова категорія – 10 - 13 років 

Лауреат І ступеню – Зразковий фольклорний колектив «Джерельце» Барської дитячої музичної школи, м. Бар, Вінницька обл., Художній керівник  - Кібітлевська Лілія Миколаївна, концертмейстер - Подуфалова Оксана Анатоліївна

Лауреат ІІ ступеню - Дитячий фольклорний гурт "Перевесельце", м. Бахмач, Чернігівська обл., Художній керівник  - Андрійко Оксана Миколаївна

 

Молодіжна вікова категорія 18 – 25 років

Лауреат І ступеню – Фольклорний гурт "Мокоша", м. Вінниця, Художній керівник  - Васюк Юлія Андріївна

 

Номінація – Естрадний вокал 

Соло 

Молодша І  вікова категорія – до 7 років 

Лауреат І ступеню:

  • Калініна Єлизавета, солістка Дитячого вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса, керівник-методист Зайцева Марина Анатоліївна
  • Лузан Михайло, м. Херсон, керівник - Медова Вікторія Володимирівна
  • Алексова Марія, солістка Студії «Ля Мажор», м. Хмельницький

 

Лауреат ІІ ступеню - Староста Дарина, солістка Студії естрадного співу "Ліра", м. Іршава, Закарпатська обл., керівник  - Гавацко Ельвіра Петрівна

 

Лауреат ІІІ ступеню:

  • Нечипорук Герда, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса, керівник-методист Зайцева Марина Анатоліївна
  • Бессараб Анастасія, ДМШ №15, м. Дніпропетровськ, керівник - Терновська Світлана Михайлівна

 

Учасник фестивалю - Чеботар Дмитро, соліст вокального колективу "Viva-Натхнення", м. Іллічівськ, Одеська обл., керівник - Олена Валеріївна Таркановська, солістка оркестра головного управління МВС України в Одеській області

 

Молодша ІІ  вікова категорія – 8 - 9 років

 

Лауреат ІІ ступеню:

  • Танцюра Дарина, солістка Студії «Ля Мажор» м. Хмельницький
  • Семененко Катерина, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса, керівник-методист Зайцева Марина Анатоліївна
  • Циганко Катерина, солістка Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівник Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович

 

Лауреат ІІІ ступеню:

  • Гарапцьо Вікторія, м. Новий Розділ, Львівська обл., керівник - Кузик Ірина Михайлівна
  • Олійник Анна, м. Первомайськ, Миколаївська обл., керівник - Клопотовська Ганна Михайлівна
  • Кошкун Людмила, солістка вокального колективу "Viva-Натхнення", м. Іллічівськ, Одеська обл., керівник - Олена Валеріївна Таркановська, солістка оркестра головного управління МВС України в Одеській області
  • Криклива Анна, солістка вокального колективу "Viva-Натхнення", м. Іллічівськ, Одеська обл., керівник - Олена Валеріївна Таркановська, солістка оркестра головного управління МВС України в Одеській області
  • Бессараб Катерина, ДМШ №15, м. Дніпропетровськ, керівник - Терновська Світлана Михайлівна
  • Короленко Катерина, солістка Студії естрадної пісні "Акварелі", м. Бровари, Київська обл., керівник - Абраменко Ангеліна
  • Абрамова Анна, м. Херсон, керівник - Лелеко Наталія Віталіївна, концертмейстер - Медова Вікторія Володимирівна

 

Дипломант фестивалю:

  • Дубинчук Ірина, м. Борислав, Львівська обл., керівник - Грех Андрій Володимирович
  • Кіндій Діана, с. Верин, Львівська обл., керівник - Василишин Іванна Володимирівна
  • Скачков Ян, соліст Зразкової студії естрадного вокалу "Престиж", м. Миколаїв, керівник - Табакар Тетяна Іванівна
  • Захарова Євгенія, солістка вокальної студії "Аліски", м. Миколаїв, керівник - Лісова Ірина Володимирівна
  • Міхіна Софія, ДМШ №15, м. Дніпропетровськ, керівник - Терновська Світлана Михайлівна
  • Гажа Олександра, солістка вокального колективу "Viva-Натхнення", м. Іллічівськ, Одеська обл., керівник - Олена Валеріївна Таркановська, солістка оркестра головного управління МВС України в Одеській області

 

Учасник фестивалю:

  • Семенова Віталіна, солістка вокального колективу "Viva-Натхнення", м. Іллічівськ, Одеська обл., керівник - Олена Валеріївна Таркановська, солістка оркестра головного управління МВС України в Одеській області
  • Гамурар Софія, солістка вокального колективу "Viva-Натхнення", м. Іллічівськ, Одеська обл., керівник - Олена Валеріївна Таркановська, солістка оркестра головного управління МВС України в Одеській області
  • Сафонова Тетяна, солістка Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівник - Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович

 

Середня вікова категорія – 10-13  років 

Лауреат І ступеню:

  • Федорчак Валерія, с. Добросин, Львівська обл., керівник - Венедіктова Вікторія Юріівна
  • Саранча Марія, солістка Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівник - Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович
  • Рибчинська Єлизавета, солістка Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівник - Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович
  • Шукан Євгенія, м. Херсон, керівник - Лелеко Наталія Віталіївна, концертмейстер - Медова Вікторія Володимирівна

 

Лауреат ІІ ступеню:

  • Мігель Ліна, м. Херсон, керівник - Лелеко Наталія Віталіївна, концертмейстер - Медова Вікторія Володимирівна
  • Зайцева Варвара, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса, керівник-методист Зайцева Марина Анатоліївна
  • Заремська Катерина, м. Рава-Руська, Львівська обл., керівник - Венедіктова Вікторія Юріівна
  • Ляшко Христина, солістка Студії естрадного співу "Ліра", м. Іршава, Закарпатська обл., керівник - Гавацко Ельвіра Петрівна
  • Чмона-Юрченко Євдокія, ДМШ №15, м. Дніпропетровськ, керівник - Светюха Світлана Володимирівна
  • Лебедева Лада, ДМШ №15, м. Дніпропетровськ, керівник - Терновська Світлана Михайлівна
  • Липко Софія, солістка Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович
  • Климчаускайте Валерія, солістка Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович
  • Стьопкін Роман, соліст Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович

 

Лауреат ІІІ ступеню:

  • Лузан Анна, м. Херсон, керівник - Лелеко Наталія Віталіївна, концертмейстер - Медова Вікторія Володимирівна
  • Коновець Владлена, м. Херсон, керівник - Лелеко Наталія Віталіївна, концертмейстер - Медова Вікторія Володимирівна
  • Данич Ольга, солістка вокальної студії "Аліски", м. Миколаїв, керівник - Лісова Ірина Володимирівна, концертмейстер - хореограф Семенкова Юлія Юріївна
  • Саркісян Сона, м. Одеса, керівник - Стачук Світлана Григорівна
  • Назарчук Дар'я, солістка Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович

 

Дипломант фестивалю:

  • Чабан Яна, с. Розвадів, Львівська обл., керівник - Шумська Оксана Богданівна
  • Василишин Софія, с. Верин, Львівська обл., керівник - Шумська Оксана Богданівна
  • Дендерис Лілія, м. Бібрка, Львівська обл., керівник - Береза Мирон Михайлович
  • Кожа Яна, солістка вокальної студії "Аліски", м. Миколаїв, керівник - Лісова Ірина Володимирівна, хореограф Семенкова Юлія Юріївна
  • Матіко Андріана, солістка Студії естрадного співу "Ліра", м. Іршава, Закарпатська обл., керівник - Гавацко Ельвіра Петрівна
  • Вороніна Аліна, ДМШ №15, м. Дніпропетровськ, керівник - Терновський Олександр Леонідович
  • Сорочан Марія, солістка Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович
  • Федун Єгор, соліст Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович 

 

Учасник фестивалю:

  • Стоянова Дар'я, м. Одеса, керівник - Грищук Олена Анатоліївна
  • Голюк Марія, м. Старокостянтинів, Хмельницька обл., керівник - Куклюк Володимир Олександрович
  • Рожнюк Юлія, м. Одеса, керівник - Дорогань Людмила Анатоліївна
  • Лашина Дар'я, солістка Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович
  • Колісниченко Анастасія, солістка Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович
  • Комарова Поліна, солістка Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович
  • Бабич Анастасія, солістка Студії естрадної пісні "Акварелі", м. Бровари, Київська обл., керівник - Абраменко Ангеліна

 

Старша вікова категорія – 14-17  років 

Лауреат І ступеню:

  • Деменкова Анастасія, м. Харків, керівник - Короп Маргарита
  • Маркова Анастасія, солістка вокального колективу "Viva-Натхнення", м. Іллічівськ, Одеська обл., керівник - Олена Валеріївна Таркановська, солістка оркестра головного управління МВС України в Одеській області

 

Лауреат ІІ ступеню - Свірський Артур, соліст Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса, керівник-методист Зайцева Марина Анатоліївна

 

Лауреат ІІІ ступеню - Ковальчук Анастасія, ДМШ №15, м. Дніпропетровськ, керівник - Терновська Світлана Михайлівна

 

Дипломант фестивалю:

  • Боївка Ярослава, м. Бібрка, Львівська обл., керівник - Береза Мирон Михайлович
  • Маркова Дар'я, м. Чернігів, керівник - Маркова Олена Василівна
  • Балакіна Олександра, ДМШ №15, м. Дніпропетровськ, Терновський Олександр Леонідович

 

Учасник фестивалю - Плакіда Карина, м. Першотравенськ, Дніпропетровська обл., керівник - Подушко Марина Володимирівна

 

Молодіжна вікова категорія – 18-25 років 

Лауреат І ступеню - Cеменів Тетяна, м. Борислав, Львівська обл., керівник - Лозинська Марта Степанівна 

Лауреат ІІ ступеню - Чан Куок Кхань, м. Бінь Дион, В'єтнам, керівник - Лозинська Марта Степанівна

 

Дует 

Молодша вікова категорія – до 7 років

Лауреат ІІ ступеню - Міснянкін Нікіта і Баланенко Аліса, дует Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович

 

Середня вікова категорія – 10 - 13 років 

Лауреат І ступеню - Рибчинська Єлизавета і  Саранча Марія, дует Зразкової дитячої вокальної студії "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович 

Лауреат ІІ ступеню - Кравченко Теймураз і Кравченко Діана, м. Одеса, керівник-методист Сакаєва Олена Михайлівна

 

Мала форма 

Молодша ІІ  вікова категорія – 8 - 9 років 

Лауреат ІІ ступеню - Тріо "Алісята" вокальної студії "Аліски", м. Миколаїв, Лісова Ірина Володимирівна, хореограф Семенкова Юлія Юріївна

 

Ансамбль 

Молодша ІІ  вікова категорія – 8 - 9 років 

Лауреат ІІ ступеню - Дитячий вокальний ансамбль «Пальміра», м. Одеса, керівник-методист Зайцева Марина Анатоліївна 

Лауреат ІІІ ступеню - Студія естрадної пісні "Акварелі", м. Бровари, Київська обл., керівник - Абраменко Ангеліна

 

Середня вікова категорія – 10 - 13 років

Лауреат ІІ ступеню - Зразкова дитяча вокальна студія "Color Music", м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович 

Лауреат ІІІ ступеню - Студія естрадної пісні "Акварелі", м. Бровари, Київська обл., керівник - Абраменко Ангеліна

 

Номінація – Академічний вокал

Ансамбль 

Змішана вікова категорія

Лауреат І ступеню - Камерний хоровий ансамбль «Промінець» зразкової вокальної студії «Color Music», м. Дніпропетровськ, керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович

 

ХОРЕОГРАФІЯ

 

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ в номінації «Сучасна хореографія»:

Народна студія  хореографії "Dancer", м. Дніпропетровськ, керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

GEMSW6ShrTk

 

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ в номінації «Народна хореографія»:

Зразковий дитячий хореографічний колектив «Забавки», м. Дніпропетровськ, керівник - Брилевська Елеонора Ігорівна, концертмейстер - Брилевська Алла Григорівна

TfCQnEZUyF0

 

Номінація – Народна хореографія

 

Соло

Середня вікова категорія – 10-13 років

Лауреат І ступеню - Шапальчук Вікторія, солістка Народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Вихиляс", м. Запоріжжя, керівник - Пелішок Ганна Василівна

 

Дует

Молодіжна вікова категорія – 18 - 25 років

Лауреат ІІІ ступеню – Марія і Олег Здоровець, дует Театру танцю "Зоряни", м. Бровари, Київська обл., керівник - Савеченко Інна, Репетитор - Хрітін Євген

 

Мала форма

Середня вікова категорія – 10-13 років

Лауреат І ступеню - Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Вихиляс", м. Запоріжжя, керівник - Пелішок Ганна Василівна 

Лауреат ІІ ступеню - Народний художній  колектив України ансамбль  танцю «Подолянчик», м. Хмельницький, керівники: Гуреєв Іван Юрійович, Товста Катерина Іванівна

 

Старша вікова категорія – 14-17 років 

Лауреат ІІІ ступеню - Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Вихиляс", м. Запоріжжя, керівник - Пелішок Ганна Василівна

 

Ансамблі 

Молодша I вікова категорія – до 7 років 

Лауреат ІІ ступеню - Народний ансамбль танцю "Непосиди", м. Добропілля, Донецька обл., керівники: Люкевич Лариса Миколаївна, Татаренкова Світлана Сергіївна, концертмейстер - Чернишова Лілія Володимирівна

Лауреат ІІІ ступеню - Хореографічний колектив "Маленькі бешкетники", м. Ічня, Чернігівська обл., керівник - Юрченко Наталія Віталіївна

 

Молодша II вікова категорія – 8 – 9  років

Лауреат І ступеню - Народний художній колектив України ансамбль танцю «Серпанок», м. Львів, керівник - Заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України Вартовник Валентина Олександрівна

 

Лауреат ІІ ступеню:

  • Зразковий ансамбль народного танцю «Ранок», м. Львів, керівник - Савельєва Катерина Романівна
  • Театр танцю "Зоряни", м. Бровари, Київська обл., керівник - Савеченко Інна, Репетитор - Хрітін Євген

 

Лауреат ІІІ ступеню:

  • Народний ансамбль танцю "Непосиди", м. Добропілля, Донецька обл., керівник - Люкевич Лариса Миколаївна, Татаренкова Світлана Сергіївна, концертмейстер - Чернишова Лілія Володимирівна
  • Зразковий дитячий хореографічний колектив "Сузір'я", м. Южне, Одеська обл., керівник - Шарова Інна Володимирівна, концертмейстер - Межінська Наталія Анатоліївна

 

Середня вікова категорія – 10-13 років 

Лауреат І ступеню:

  • Зразковий дитячий хореографічний колектив «Забавки», м. Дніпропетровськ, керівник - Брилевська Елеонора Ігорівна, концертмейстер - Брилевська Алла Григорівна
  • Зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Золоті діти», м. Трускавець, Львівська обл., керівники: Ніна та Олександр Мойсеєнки

 

Лауреат ІІ ступеню:

  • Народний художній колектив України ансамбль танцю «Серпанок», м. Львів, керівник - Заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України Вартовник Валентина Олександрівна
  • Підготовча студія ансамблю народного танцю "Вихиляс", м. Запоріжжя, керівник - Ряховська Світлана Анатоліївна

 

Лауреат ІІІ ступеню:

  • Зразковий хореографічний колектив "Спалах", м. Зіньків, Полтавська обл., керівник - Гапон Олександр Олександрович
  • Дитячий хореографічний ансамбль "Зефірчик", м. Ужгород, Закарпатська обл., керівник - Ардельянова Тетяна Володимирівна
  • Зразковий ансамбль танцю "Джерельце" Долинського районного Народного Дому, м. Долина, Івано-Франківська обл., керівник - Судол Оксана

 

Учасник фестивалю:

  • Гурт "Перлинки", м. Борислав, Львівська обл., керівник - Сосенко Леся Михайлівна
  • Зразковий танцювальний колектив «Перлинки» Барської дитячої музичної школи, м. Бар, Вінницька обл., керівник - Шкамбарна Ірина Михайлівна
  • Театр танцю "Зоряни", м. Бровари, Київська обл., керівник - Савеченко Інна, Репетитор - Хрітін Євген
  • Дитячий хореографічний колектив "Едельвейс", м. Бахмач, Чернігівська обл., керівник - Іваненко Оксана Володимирівна
  • Народний ансамбль танцю "Непосиди", м. Добропілля, Донецька обл., керівники: Люкевич Лариса Миколаївна, Татаренкова Світлана Сергіївна, концертмейстер - Чернишова Лілія Володимирівна
  • Зразковий дитячий хореографічний колектив "Сузір'я", м. Южне, Одеська обл., Шарова Інна Володимирівна, концертмейстер - Межінська Наталія Анатоліївна
  • Хореографічний колектив "Ічняночка", м. Ічня, Чернігівська обл., керівник - Юрченко Наталія Віталіївна

 

Старша вікова категорія – 14-17 років 

Лауреат І ступеню – Зразковий аматорський ансамбль танцю "Струмочок" КЗ "Сарненський районний будинок культури", м. Сарни, Рівненська обл., керівник - Володько Михайло Михайлович 

Лауреат ІІ ступеню - Театр танцю "Зоряни", м. Бровари, Київська обл., керівник - Савеченко Інна, Репетитор - Хрітін Євген 

Лауреат ІІІ ступеню - Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Вихиляс", м. Запоріжжя, керівник - Пелішок Ганна Василівна

 

Змішана вікова категорія

Лауреат ІІІ ступеню - Зразковий аматорський ансамбль танцю "Струмочок" КЗ "Сарненський районний будинок культури", м. Сарни, Рівненська обл., керівник - Володько Михайло Михайлович

Учасник фестивалю - Хореографічний колектив "Самоцвіти", м. Львів, курівник - Копій Наталія

 

 

Номінація – Історико – побутовий танець 

Ансамблі

Змішана вікова категорія

Учасник фестивалю - Зразковий ансамбль танцю "Катюша", м. Ізмаїл, Одеська обл., керівник - Щербань Діна Гаврилівна

 

 

Номінація – Народна стилізована хореографія

 

Ансамблі 

Середня вікова категорія – 10-13 років 

Лауреат І ступеню:

  • Зразковий танцювальний колектив «Перлинки» Барської дитячої музичної школи, м. Бар, Вінницька обл., керівник - Шкамбарна Ірина Михайлівна
  • Дитячий хореографічний ансамбль "Зефірчик", м. Ужгород, Закарпатська обл., керівник - Ардельянова Тетяна Володимирівна

 

Лауреат ІІ ступеню - Зразковий ансамбль танцю "Катюша", м. Ізмаїл, Одеська обл., керівник - Щербань Діна Гаврилівна

 

Лауреат ІІІ ступеню:

  • Дитячий хореографічний колектив "Едельвейс", м. Бахмач, Чернігівська обл., керівник - Іваненко Оксана Володимирівна
  • Народний художній колектив ансамбль танцю "Галичанки", м. Львів, керівник - Курганська Галина Дмитрівна

 

Учасник фестивалю:

  • Гурт "Перлинки", м. Борислав, Львівська обл., керівник - Сосенко Леся Михайлівна
  • Хореографічний колектив "Ноктюрн", м. Львів, керівник - Рибакова Ірина Остапівна
  • Зразковий дитячий хореографічний колектив "Сузір'я", м. Южне, Одеська обл., керівник - Шарова Інна Володимирівна, концертмейстер - Межінська Наталія Анатоліївна
  • Хореографічний колектив "Ічняночка", м. Ічня, Чернігівська обл., керівник - Юрченко Наталія Віталіївна

 

Старша вікова категорія – 14-17 років 

Лауреат ІІ ступеню - Народний ансамбль танцю "Непосиди", м. Добропілля, Донецька обл., керівник - Люкевич Лариса Миколаївна, Татаренкова Світлана Сергіївна, концертмейстер - Чернишова Лілія Володимирівна

 

Номінація – Сучасна хореографія

 Соло

Молодша І вікова категорія – до 7 років

Лауреат І ступеню - Алексова Марія, солістка Театру танцю "Антарес", м. Хмельницький, керівник - Алексова Оксана Анатоліївна

 

Молодша ІІ вікова категорія – 8-9 років

Лауреат ІІІ ступеню:

  • Танцюра Дарина, солістка Театру танцю "Антарес", м. Хмельницький, керівник - Алексова Оксана Анатоліївна
  • Димура Єва, солістка Зразкового ансамблю танцю "Радість", м. Одеса, керівник - Терепора Раїса Микитівна, Хореограф-постановник Копиця Ольга Геннадіївна

 

 

Дует 

Молодіжна вікова категорія – 18-25 років

Лауреат ІІІ ступеню - Щербак Ірина і Здоровець Олег, дует Театру танцю "Зоряни", м. Бровари, Київська обл., керівник - Савеченко Інна, Репетитор - Хрітін Євген

 

Мала форма 

Старша вікова категорія – 14-17 років

Лауреат І ступеню - Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю "ВИЗАВИ", м. Солоницівка, Харківська обл., керівник - Летуча Олександра Олександрівна 

Лауреат ІІІ ступеню - Колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів, керівник - Румʼянцева Олена Олександрівна, концертмейстер - Щевкун Тетяна Сергіївна

 

Змішана вікова категорія 

Лауреат ІІ ступеню - Зразковий ансамбль танцю "Катюша", м. Ізмаїл, Одеська обл., керівник - Щербань Діна Гаврилівна

 

Ансамблі 

Молодша І  вікова категорія – до 7 років 

Лауреат І ступеню:

  • Театр танцю "Зоряни", м. Бровари, Київська обл., керівник - Савеченко Інна, Репетитор - Хрітін Євген
  • Народна хореографічна майстерня "Мальва", м. Бровари, Київська обл., керівник - Круковська Оксана Олексіївна, концертмейстер - Куц Діляра Певзіївна

 

Молодша ІІ  вікова категорія – 8-9 років

Лауреат ІІІ ступеню - Народна хореографічна майстерня "Мальва", м. Бровари, Київська обл., керівник - Круковська Оксана Олексіївна, концертмейстер - Куц Діляра Певзіївна

 

Учасник фестивалю:

  • Зразковий ансамбль танцю "Радість", м. Одеса, керівник - Терепора Раїса Микитівна, Хореограф-постановник - Копиця Ольга Геннадіївна
  • Студія сучасного танцю "Relax", м. Борислав, Львівська обл., керівник - Леськів Надія Михайлівна
  • Танцювальна студія "Елєфант", м. Львів, керівник - Берег Олександра

 

 Середня вікова категорія – 10-13 років 

Лауреат І ступеню - Народна студія  хореографії "Dancer", м. Дніпропетровськ, Молодан Ксенія Володимирівна 

Лауреат ІІ ступеню - Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю "ВИЗАВИ", м. Солоницівка, Харківська обл., керівник - Летуча Олександра Олександрівна 

Лауреат ІІІ ступеню - Народний художній колектив ансамбль танцю "Галичанки", м. Львів, керівник - Курганська Галина Дмитрівна 

Учасник фестивалю:

  • Танцювальна студія "Елєфант", м. Львів, керівник - Берег Олександра
  • Народна хореографічна майстерня "Мальва", м. Бровари, Київська обл., керівник - Круковська Оксана Олексіївна, концертмейстер - Куц Діляра Певзіївна

 

Старша вікова категорія – 14-17 років 

Лауреат І ступеню:

  • Народна студія  хореографії "Dancer", м. Дніпропетровськ, Молодан Ксенія Володимирівна
  • Народна хореографічна майстерня "Мальва", м. Бровари, Київська обл., керівник - Круковська Оксана Олексіївна, концертмейстер - Куц Діляра Певзіївна

 

Лауреат ІІ ступеню - Народний художній колектив театр танцю "Юнона", м. Запоріжжя, керівник - Банах Вікторія Олександрівна, концертмейстер  - Губарева Анжела Муртазаліївна, хореограф Шевчук Оксана Олександрівна

 

Лауреат ІІІ ступеню:

  • Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю "ВИЗАВИ", м. Солоницівка, Харківська обл., керівник - Летуча Олександра Олександрівна
  • Колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів, керівник - Румʼянцева Олена Олександрівна, концертмейстер - Щевкун Тетяна Сергіївна

 

Змішана вікова категорія 

Лауреат І ступеню - Народний художній колектив театр танцю "Юнона", м. Запоріжжя, керівник - Банах Вікторія Олександрівна, концертмейстер  - Губарева Анжела

Лауреат ІІІ ступеню - Зразковий ансамбль танцю "Катюша", м. Ізмаїл, Одеська обл., керівник - Щербань Діна Гаврилівна

 

 

Номінація – Естрадна хореографія

 

Соло 

Молодша ІІ  вікова категорія – 8-9 років

Лауреат ІІІ ступеню - Димура Єва, солістка Зразкового ансамблю танцю "Радість"  , м. Одеса, керівник - Терепора Раїса Микитівна, Хореограф-постановник Копиця Ольга Геннадіївна

 

Середня вікова категорія – 10-13 років

Лауреат І ступеню - Шиповська Злата, солістка Зразкового колективу естрадно-спортивного танцю "ВИЗАВИ", м. Солоницівка, Харківська обл., керівник - Летуча Олександра Олександрівна

 

Старша вікова категорія – 14-17 років

Лауреат І ступеню:

  • Кузнєцова Дар'я, солістка Зразкового колективу естрадно-спортивного танцю "ВИЗАВИ", м. Солоницівка, Харківська обл., керівник - Летуча Олександра Олександрівна
  • Тарахтій Олена, солістка Зразкового колективу естрадно-спортивного танцю "ВИЗАВИ", м. Солоницівка, Харківська обл., керівник - Летуча Олександра Олександрівна

 

Лауреат ІІ ступеню - Таранченко Вікторія, солістка Зразкового колективу естрадно-спортивного танцю "ВИЗАВИ", м. Солоницівка, Харківська обл., керівник - Летуча Олександра Олександрівна

 

Мала форма 

Старша вікова категорія – 14-17 років

Учасник фестивалю - Народний колектив студія сучасного танцю  «Джинджер», м. Самбір, Львівська обл., керівник - Шабелько Ольга Вікторівна

 

 Ансамблі 

Молодша І вікова категорія – до 7 років 

Лауреат І ступеню - Народна студія  хореографії "Dancer-Junior", м. Дніпропетровськ, керівники: Молодан Дмитро, Осипенко Діана

 

Лауреат ІІ ступеню:

  • Народний колектив студія сучасного танцю  «Джинджер», м. Самбір, Львівська обл., керівник - Шабелько Ольга Вікторівна
  • Театр танцю "Зоряни", м. Бровари, Київська обл., керівник - Савеченко Інна, Репетитор - Хрітін Євген

 

Лауреат ІІІ ступеню:

  • Зразковий ансамбль танцю "Катюша", м. Ізмаїл, Одеська обл., керівник - Щербань Діна Гаврилівна
  • Хореографічний колектив естрадного танцю "Едельвейс-Dance", с. Ралівка, Львівська обл., керівник - Кузбит Наталія Василівна

 

Молодша ІІ  вікова категорія – 8-9 років 

Лауреат І ступеню - Народний художній колектив Театр естрадного танцю «Карнавал», м. Харків, керівник - Білецька Марина Вікторівна

 

Лауреат ІІ ступеню - Народний художній колектив театр танцю "Юнона", м. Запоріжжя, керівник - Банах Вікторія Олександрівна, концертмейстер Губарева Анжела Муртазаліївна, хореограф Шевчук Оксана Олександрівна

 

Учасник фестивалю:

  • Хореографічний ансамбль "Ренесанс", м. Миколаїв, керівник - Хохолькова Ірина Павлівна, Репетитор - Порунова Тетяна Олександрівна
  • Зразковий дитячий хореографічний колектив "Сузір'я", м. Южне, Одеська обл., керівник - Шарова Інна Володимирівна, концертмейстер - Межінська Наталія Анатоліївна

 

Середня вікова категорія – 10-13 років 

Лауреат І ступеню:

  • Народний художній колектив Театр естрадного танцю «Карнавал», м. Харків, керівник - Білецька Марина Вікторівна
  • Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю "ВИЗАВИ", м. Солоницівка, Харківська обл., керівник - Летуча Олександра Олександрівна

 

Лауреат ІІ ступеню:

  • Народний художній колектив театр танцю "Юнона", м. Запоріжжя, керівник - Банах Вікторія Олександрівна, концертмейстер Губарева Анжела Муртазаліївна, хореограф Шевчук Оксана Олександрівна
  • Театр танцю "Зоряни", м. Бровари, Київська обл., керівник - Савеченко Інна, Репетитор - Хрітін Євген

 

Лауреат ІІІ ступеню:

  • Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю "ВИЗАВИ", м. Солоницівка, Харківська обл., керівник - Летуча Олександра Олександрівна
  • Хореографічний ансамбль "Ренесанс", м. Миколаїв, керівник - Хохолькова Ірина Павлівна, Репетитор - Порунова Тетяна Олександрівна
  • Народний художній колектив ансамбль танцю «Аліски», м. Миколаїв, керівник - Семенкова Юлія Юріївна

 

Учасник фестивалю:

  • Колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів, керівник - Румʼянцева Олена Олександрівна, концертмейстер - Щевкун Тетяна Сергіївна
  • Хореографічний колектив "Ноктюрн", м. Львів, керівник - Рибакова Ірина Остапівна
  • Хореографічний колектив естрадного танцю "Едельвейс-Dance", с. Ралівка, Львівська обл., керівник - Кузбит Наталія Василівна
  • Народний колектив студія сучасного танцю  «Джинджер», м. Самбір, Львівська обл., керівник - Шабелько Ольга Вікторівна

 

Старша вікова категорія – 14-17 років 

Лауреат І ступеню - Хореографічний ансамбль "Ренесанс", м. Миколаїв, керівник - Хохолькова Ірина Павлівна, Репетитор - Порунова Тетяна Олександрівна

 

Лауреат ІІ ступеню:

  • Театр танцю "Зоряни", м. Бровари, Київська обл., керівник - Савеченко Інна, Репетитор - Хрітін Євген
  • Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю "ВИЗАВИ", м. Солоницівка, Харківська обл., керівник - Летуча Олександра Олександрівна

 

Лауреат ІІІ ступеню:

  • Народний колектив студія сучасного танцю  «Джинджер», м. Самбір, Львівська обл., керівник - Шабелько Ольга Вікторівна
  • Хореографічний ансамбль «Олімп», м. Червоноград, Львівська обл., керівники: Олектович Анжеліка В’ячеславівна, Кулик Олександра  Ярославівна

 

Молодіжна вікова категорія – 18-25 років

Лауреат ІІ ступеню - Народний колектив студія сучасного танцю  «Джинджер», м. Самбір, Львівська обл., керівник - Шабелько Ольга Вікторівна

 

Змішана вікова категорія

Лауреат ІІ ступеню - Колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів, керівник - Румʼянцева Олена Олександрівна, концертмейстер - Щевкун Тетяна Сергіївна

 

Лауреат ІІІ ступеню:

  • Народна студія  хореографії "Dancer-Junior", м. Дніпропетровськ, керівники: Молодан Дмитро, Осипенко Діана
  • Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю "ВИЗАВИ", м. Солоницівка, Харківська обл., керівник - Летуча Олександра Олександрівна
  • Хореографічний колектив «Пірует», м. Білгород-Дністровський, Одеська обл., керівники: Недялкова Алла Олегівна, Воронова Ганна Костянтинівна

  

Номінація – Бальна хореографія 

Ансамблі 

Середня вікова категорія – 10-13 років 

Лауреат ІІІ ступеню:

  • Клуб спортивно бального танцю «Volta dance», м. Вільногірськ, Дніпропетровська обл., керівник - Фучило Світлана Валеріївна
  • Ансамбль бального танцю "Престиж", м. Вільногірськ, Дніпропетровська обл., керівник - Фучило Світлана Валеріївна

 

Старша вікова категорія – 14-17 років

Лауреат ІІ ступеню - Зразковий аматорський ансамбль танцю "Струмочок" КЗ "Сарненський районний будинок культури", м. Сарни, Рівненська обл., керівник - Володько Михайло Михайлович

 

Змішана вікова категорія

Лауреат І ступеню - Зразковий аматорський ансамбль танцю "Струмочок" КЗ "Сарненський районний будинок культури", м. Сарни, Рівненська обл., керівник - Володько Михайло Михайлович

 

Номінація – Класична хореографія

 Соло 

Лауреат ІІ ступеню – Вітаровська Марія, солістка Народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Вихиляс», м. Запоріжжя, керівник - Пелішок Ганна Василівна

 

Ансамблі

Середня вікова категорія – 10-13 років

Лауреат ІІІ ступеню - Народний художній колектив України ансамбль танцю «Серпанок», м. Львів, керівник - Заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України Вартовник Валентина Олександрівна

 

Старша вікова категорія – 14-17 років

Лауреат ІІ ступеню - Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Вихиляс", м. Запоріжжя, керівник - Пелішок Ганна Василівна

 

Змішана вікова категорія 

Лауреат ІІІ ступеню - Народний художній колектив України ансамбль танцю «Серпанок», м. Львів, керівник - Заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України Вартовник Валентина Олександрівна

 

 

Номінація – Демі - класика

Ансамблі 

Середня вікова категорія – 10-13 років

Учасник фестивалю - Хореографічний колектив "Ічняночка", м. Ічня, Чернігівська обл., керівник - Юрченко Наталія Віталіївна