Програма фестивалю-конкурсу

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

8 січня Четвер

Приїзд колективів, розміщення, знайомство з м. Трускавець. Вечір знайомства і дружби фестивалю, дискотека для учасників. Організаційна нарада керівників колективів і оргкомітету фестивалю.

IMG 0466

 

9 січня  П’ятниця

Урочиста хода учасників і Церемонія відкриття фестивалю на Центральній площі міста. Концерт Відкриття фестивалю в одному із концертних залів санаторіїв м. Трускавець (склад учасників і програма концерту визначається режисером фестивалю). 

DSC 4621 1200

 

10 січня Субота

Репетиції, конкурсний перегляд виступів хореографічних колективів і вокалістів – І блок. Вільний час, за бажанням – екскурсії, майстер-класи.

DSC 5749 1200

 

11 січня Неділя

Репетиції, конкурсний перегляд виступів хореографічних колективів і вокалістів – ІІ блок. Зірковий вечір в Яскравій країні (концерт за участю членів журі, зірок естради та учасників фестивалю)

DSC 8276 1200

 

12 січня Понеділок

Методична підсумкова нарада керівників і членів журі фестивалю. Заключний Гала-концерт і нагородження учасників фестивалю. 

DSC 9496 1200

 

13 січня Вівторок

Вільний день, роз’їзд колективів. 

 

Оргкомітет  фестивалю залишає за собою право змінювати порядок проведення заходів. Можливий заїзд колективів на більшу кількість діб. Графік додаткових екскурсій буде складатися індивідуально для кожної групи.