Підсумки фестивалю-конкурсу

ІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС СУЧАСНОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

«ЯСКРАВА КРАЇНА» ЗАКАРПАТТЯ - 2015»

 

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ в номінаціі «Академічний вокал» - Герцак Ніколетта, м. Ужгород. Художній керівник: Підгородська Надія Миколаївна, концертмейстер: Тобіяш Катерина Володимирівна.

 

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ в номінаціі «Естрадний вокал» - Лінтур Катерина, м. Ужгород. Художній керівник: Садворій Яна.

 

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ в номінаціі «Хореографія» - «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Дружба», м. Рівне. Художній керівник: Дзюбенко Наталія Миколаївна.

 

 

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

МОЛОДША До 9

Лисенко Олександра, солістка ансамблю «Радість», м. Васильків, Київська обл.

Художній керівник:

Шевченко Валентина Володимирівна

Концертмейстер:

Швидкий Олег Олегович

До 9

ІІ

Райхель Юлія, м. Ужгород

Художній керівник:

Мудранинець Марія Михайлівна

Концертмейстер:

Тіщенко Тетяна Олександрівна

До 9

ІІ

СЕРЕДНЯ 10-13

Векслер Ірина, м. Ужгород

Художній керівник:

Мудранинець Марія Михайлівна

Концертмейстер:

Тіщенко Тетяна Олександрівна

10-13

I

Сингаївська Марія, солістка ансамблю «Радість», м. Васильків, Київ. обл.

Художній керівник:

Шевченко Валентина Володимирівна

Концертмейстер:

Швидкий Олег Олегович

10-13

ІІІ

Бова Катерина, солістка ансамблю «Радість», м. Васильків, Київська обл.

Художній керівник:

Зульфугарова Тетяна Василівна

Концертмейстер:

Швидкий Олег Олегович

10-13

III

Лесів Дар'я, м. Ужгород

Художній керівник:

Мудранинець Марія Михайлівна

Концертмейстер:

Тіщенко Тетяна Олександрівна

10-13

III

Червенко Катерина, солістка ансамблю «Радість», м. Васильків, Київська обл.

Художній керівник:

Шевченко Валентина Володимирівна

Концертмейстер:

Швидкий Олег Олегович

10-13

Дипломант

СТАРША 14-17

Герцак Ніколетта, м. Ужгород

Художній керівник:

Підгородська Надія Миколаївна

Концертмейстер:

Тобіяш Катерина Володимирівна

14-17

Гран-прі

Варга   Анастасія, солістка ансамблю «Радість», м. Васильків, Київська обл.

Художній керівник:

Матусевич Ірина Олексіївна

Концертмейстер:

Швидкий Олег Олегович

14-17

III

Трунтаєв Сергій, м. Ужгород

Художній керівник:

Підгородська Надія Миколаївна

Концертмейстер:

Тобіяш Катерина Володимирівна

14-17

ІІІ

МОЛОДІЖНА 18-25

Варцаба Юлія, м. Ужгород

Художній керівник:

Підгородська Надія Миколаївна

Концертмейстер:

Тобіяш Катерина Володимирівна

18-25

І

Грига Тетяна, м. Ужгород

Художній керівник:

Підгородська Надія Миколаївна

Концертмейстер:

Тобіяш Катерина Володимирівна

18-25

ІІ

Даціо Міра, м. Пеза, Італія

Викладач-консультант:

Підгородська Надія Миколаївна

Концертмейстер:

Тетерюк Юлія Сергіївна

18-25

ІІ

Ференцик Олександр, м. Ужгород

Художній керівник:

Підгородська Надія Миколаївна

Концертмейстер:

Тобіяш Катерина Володимирівна

18-25

ІІІ

 

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. АНСАМБЛЬ

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

МОЛОДША До 9

Дитяча оперна студія «Амадеус», м. Одеса

Художній керівник:

Саулькіна Наталія Володимирівна

Концертмейстер:

Лосинська Сіяна Мурадовна

До 9

ІІ

СЕРЕДНЯ 10-13

Ансамбль хору «Радість», м. Васильків,   Київська обл.

Художній керівник:

Шевченко Валентина Володимирівна

Концертмейстер:

Швидкий Олег Олегович

10-13

ІІ

ЗМІШАНА

Вокальний ансамбль "Перлинка", м. Хуст, Закарпатська область

Художній керівник:

Липчей Оксана Юріївна

Концертмейстер:

Король Валерія Євгенівна

змішана

І

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. АНСАМБЛЬ

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

МОЛОДША До 9

Ансамбль "3+3", м. Одеса

Художній керівник:

Саулькіна Наталія Володимирівна

Концертмейстер:

Лосинська Сіяна Мурадовна

До 9

ІІ

Дитяча оперна студія «Амадеус», м. Одеса

Художній керівник:

Саулькіна Наталія Володимирівна

Концертмейстер:

Лосинська Сіяна Мурадовна

До 9

ІІІ

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. МАЛА ФОРМА

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

МОЛОДША До 9

Тріо «Амадеус», м. Одеса

Художній керівник:

Саулькіна Наталія Володимирівна

Концертмейстер:

Лосинська Сіяна Мурадовна

До 9

Дипломант

СЕРЕДНЯ 10-13

Зразковий вокальний ансамбль «Перлинка», м. Ужгород

Художній керівник:

Мудранинець Марія Михайлівна

10-13

ІІ

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. ДУЕТ

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

МОЛОДША До 9

Дует «Посиделки» Волочай Андрій і Руссу Ніколь, м. Одеса

Художній керівник:

Саулькіна Наталія Володимирівна

Концертмейстер:

Лосинська Сіяна Мурадовна

До 9

ІІІ

Дует «Амадеус» Дарієнко Дмитро і Гулько Ілана, м. Одеса

Художній керівник:

Саулькіна Наталія Володимирівна

Концертмейстер:

Лосинська Сіяна Мурадовна

До 9

Дипломант

ЗМІШАНА

Дует «О два» Данич Ольга, Оверченко Олеся вокальна студія «Аліски», м. Миколаїв

Художній керівник:

Лісова Ірина Володимирівна

Хореограф:

Семенкова Юлія Юріївна

змішана

Дипломант

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

МОЛОДША До 9

Райхель Юлія, м. Ужгород

Художній керівник:

Мудранинець Марія Михайлівна

Концертмейстер:

Тіщенко Тетяна Олександрівна

До 9

І

Буяджі Ольга, м. Одеса

Художній керівник:

Мудранинець Марія Михайлівна

Концертмейстер:

Тіщенко Тетяна Олександрівна

До 9

І

Алєксова Марія, солістка вокальної студії «Ля мажор», м. Хмельницький

Художній керівник:

Волікова Татьяна

До 9

ІІ

Гулько Ілана, м. Одеса

Художній керівник:

Саулькіна Наталія Володимирівна

Концертмейстер:

Лосинська Сіяна Мурадовна

До 9

ІІ

Твердохліб Владислав, смт. Згурівка, Київська область

Художній керівник:

Жалдак Маргарита Павлівна

До 9

ІІІ

Дарієнко Дмитро, м. Одеса

Художній керівник:

Саулькіна Наталія Володимирівна

Концертмейстер:

Лосинська Сіяна Мурадовна

До 9

ІІІ

Дубіна Ніка, м. Одеса

Художній керівник:

Саулькіна Наталія Володимирівна

Концертмейстер:

Лосинська Сіяна Мурадовна

До 9

ІІІ

Кістол Анастасія, смт. Згурівка, Київська область

Художній керівник:

Жалдак Маргарита Павлівна

До 9

Дипломант

Носа Златослава, смт. Дубове, Закарпатська область

Викладач:

Піцур Неоніла Юріївна

До 9

Дипломант

Корнута Каріна, м. Ужгород

Художній керівник:

Єгорова Олена Геннадіївна

До 9

Дипломант

Волочай Андрій, м. Одеса

Художній керівник:

Саулькіна Наталія Володимирівна

Концертмейстер:

Лосинська Сіяна Мурадовна

До 9

Дипломант

Воронцова Аріана, солістка вокальної студії "Аліски", м. Миколаїв

Художній керівник:

Лісова Ірина Володимирівна

Хореограф:

Семенкова Юлія Юріївна

До 9

Диплом учасника

Оверченко Олеся, солістка вокальної студії "Аліски", м. Миколаїв

Художній керівник:

Лісова Ірина Володимирівна

Хореограф:

Семенкова Юлія Юріївна

До 9

Диплом учасника

Сірант Софія ДМШ №3, м. Херсон

Педагог:

Медова Вікторія Володимирівна

До 9

Диплом учасника

Руссу Ніколь, м. Одеса

Художній керівник:

Саулькіна Наталія Володимирівна

Концертмейстер:

Лосинська Сіяна Мурадовна

До 9

Диплом учасника

Ворона Софія, м. Одеса

Художній керівник:

Саулькіна Наталія Володимирівна

Концертмейстер:

Лосинська Сіяна Мурадовна

До 9

Диплом учасника

Дмитрієва Вероніка, м. Дніпропетровськ

Художній керівник:

Кондратенко Марія Юріївна

До 9

Диплом учасника

СЕРЕДНЯ 10-13

Глеба Сандра, м. Ужгород

Художній керівник:

Зелінка Валентина Степанівна

10-13

І

Василинець Вікторія, м. Ужгород

Художній керівник:

Зелінка Валентина Степанівна

10-13

І

Коцан Ярослав, м. Хуст, Закарпатська область

Художній керівник:

Липчей Оксана Юріївна

10-13

ІІ

Саварина Анастасія, м. Ужгород

Художній керівник:

Мудранинець Марія Михайлівна

10-13

ІІ

Лесів Дар'я, м. Ужгород

Художній керівник:

Мудранинець Марія Михайлівна

Концертмейстер:

Тіщенко Тетяна Олександрівна

10-13

ІІ

Дьомінова Анастасія, с. Туря-Ремета, Закарпатська обл.

 

10-13

ІІ

Данич Ольга, солістка вокальної студії "Аліски", м. Миколаїв

Художній керівник:

Лісова Ірина Володимирівна

Хореограф:

Семенкова Юлія Юріївна

10-13

ІІІ

Григоренко Карина, солістка ансамблю «Радість», м. Васильків, Київська обл.

Художній керівник:

Шевченко Валентина Володимирівна

10-13

ІІІ

Танцюра Дарина, солістка вокальної студії «Ля мажор», м. Деражня, Хмельницька область

Художній керівник:

Волікова Татьяна

10-13

Дипломант

Матьовка Яна, м. Ужгород

Художній керівник:

Козарь Вікторія Володимирівна

10-13

Диплом учасника

СТАРША 14-17

Білак Іванна, м. Ужгород

Художній керівник:

Підгородська Надія Миколаївна

Концертмейстер:

Тобіяш Катерина Володимирівна

14-17

І

Лунгу Олеся, м. Ужгород

Художній керівник:

Сухолова Маріанна Анатоліївна

14-17

І

Крикун Анастасія ДМШ №3, м. Херсон

Педагог:

Лелеко Наталія Віталіївна

Концертмейстер:

Медова Вікторія Володимирівна

14-17

ІІ

МОЛОДІЖНА 18-25

Бушта Валентина, м. Одеса

 

18-25

ІІІ

Лінтур Катерина, м. Ужгород

Художній керівник:

Садворій Яна

18-25

Гран-прі

 

НАРОДНА ПІСНЯ. СОЛО

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

МОЛОДІЖНА 18-25

Гербер Анжеліка, м. Ужгород

Угорська народна пісня «Пішов поїзд»

18-25

ІІІ

 

ОРКЕСТР

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

МОЛОДІЖНА 18-25

Камерний оркестр «Крещендо» Палацу студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», м. Харків

Художній керівник:

Чистякова Наталя Вікторівна

Концертмейстер:

Неклюдов Олег

18-25

І

 

АНСАМБЛЬ

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

МОЛОДІЖНА 18-25

Ансамбль скрипалів «Експромт» Палацу студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», м. Харків

Художній керівник:

Чистякова Наталя Вікторівна

Концертмейстер:

Неклюдов Олег

18-25

І

ЗМІШАНА

Ансамбль угорських народних інструментів, м. Ужгород

Художній керівник:

Пертушевський Михайло Сергійович

змішана

ІІІ

 

СОЛО. ДУЕТ

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ПРЕМІЯ

СЕРЕДНЯ 10-13

Івашкович Наталія, м. Ужгород

Художній керівник:

Чундак Тетяна Анатоліївна

Концертмейстер:

Несух Ольга Олександрівна

10-13

І

Фенчак Анна, м. Ужгород

Художній керівник:

Чундак Тетяна Анатоліївна

10-13

ІІ

Мересій Кирило, м. Ужгород

Художній керівник:

Поцко Степан Миронович

Концертмейстер:

Несух Ольга Олександрівна

10-13

Дипломант

СТАРША 14-17

Дует акордеоністів у складі Крістіни Мишанич та Габріели Екенбергер, м. Ужгород

Художній керівник:

Пертушевський Михайло Сергійович

14-17

Дипломант

МОЛОДІЖНА 18-25

Остиста Світозара, м. Гадяч, Полтавська область

Художній керівник:

Гоменко Алла Миколаївна

18-25

І

Гажієнко Людмила, м. Гадяч, Полтавська область

Художній керівник:

Остапенко Людмила Іванівна

18-25

Дипломант

Дует акордеоністів у складі Каміли Герц та Жоржети Попович, м. Ужгород

Художній керівник:

Пертушевський Михайло Сергійович

18-25

Дипломант

 

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Молодша до 9

Спільний проект зразкового дитячого ансамблю танцю «Перлинка» Рівненського Міського Будинку культури та Рівненської НВК школи-ліцею №2, м. Рівне

Художній керівник:

Жемчугова-Копилова Ольга Ігорівна

До 9

І

Зразковий хореографічний колектив народного танцю «Сузір’я», м. м. Мукачеве, Закарпатська область

Художній керівник:

Ткач Олена Дмитрівна

До 9

ІІ

Дитячий музичний театр "Райдуга", м. Ужгород

Художній керівник:

Лутак Світлана Володимирівна

До 9

ІІІ

Середня 10-13

«Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Дружба», м. Рівне

Художній керівник:

Дзюбенко Наталія Миколаївна

10-13

Гран-прі

Спільний проект зразкового дитячого ансамблю танцю «Перлинка» Рівненського Міського Будинку культури та Рівненської НВК школи-ліцею №2, м. Рівне

Художній керівник:

Жемчугова-Копилова Ольга Ігорівна

10-13

І

Зразковий дитячий ансамбль народного танцю “Джерельця Карпат” обласного будинку культури профспілок, м. Ужгород

Художній керівник:

Заслужений працівник культури України Михайло Сачко

Концертмейстер:

Михайло Рибалко

10-13

І

Народний художній колектив, ансамбль народного танцю "Вихиляс", м. Запоріжжя

Художній керівник:

Ряховська Світлана Анатоліївна

10-13

ІІ

Зразковий ансамбль народного танцю «Барвінок», м. Білгород-Дністровський, Одеська область

Художній керівник:

Мікуліна Тетяна Анатоліївна

10-13

ІІ

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Аліски», м. Миколаїв

Семенкова Юлія Юріївна

Балетмейстер-постановник:

Римаренко Ігор Ігорович

10-13

ІІІ

Зразковий хореографічний колектив народного танцю «Сузір’я», м. м. Мукачеве, Закарпатська область

Художній керівник:

Ткач Олена Дмитрівна

10-13

ІІІ

Народний художній колектив ансамбль танцю «Посмішка», м. Житомир

Художній керівник:

Лопарева Тетяна Миколаївна

10-13

ІІІ

Зразковий хореографічний ансамбль "Райдуга", м. Дніпропетровськ

Художні керівники:

Тетяна і Дмитро Васильєви

10-13

Учасник фестивалю

Народний ансамбль танцю «Непосиди», м. Добропілля, Донецька область

Художні керівники:

Румянцева Лариса Миколаївна, Татаренкова Світлана Сергіївна

Концертмейстер:

Чернишова Лілія Володимирівна

10-13

Учасник фестивалю

Народний ансамбль танцю «Непосиди», м. Добропілля, Донецька область

Художні керівники:

Румянцева Лариса Миколаївна, Татаренкова Світлана Сергіївна

Концертмейстер:

Чернишова Лілія Володимирівна

10-13

Учасник фестивалю

Старша 14-17

Народний ансамбль танцю "Радість", м. Дніпропетровськ

Художні керівники:

Тетяна і Дмитро Васильєви

14-17

І

Танцювальний колектив «Вітраж» Ужгородського коледжу культури і мистецтв, м. Ужгород

Художній керівник:

Бабяк Єлізавета Яношівна

14-17

І

Народний  художній колектив ансамбль танцю "Подолянчик"  Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький

Художній керівник:

Відмінник освіти України Іван Гуреєв

Педагог:

Катерина Товста

14-17

ІІ

Народний художній колектив, ансамбль народного танцю "Вихиляс", м. Запоріжжя

Художній керівник:

Ряховська Світлана Анатоліївна

14-17

ІІ

Зразковий хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", м. Одеса

Художній керівник:

Сливченко Тетяна Іванівна

Репетитор:

Мадзарі Ірина Володимирівна

14-17

ІІІ

Змішана

Зразковий ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство», м. Дніпропетровськ

Художній керівник:

Заслужений працівник культури України

Домашенко Тетяна Юріївна

змішана

І

Зразковий художній колектив народного танцю «Чарівний чобіток», м. Запоріжжя

Художній керівник:

Пожидаєва Світлана Іванівна

змішана

ІІІ

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Аліски», м. Миколаїв

Художній керівник:

Семенкова Юлія Юріївна

Балетмейстер-постановник:

Цушко Світлана Володимирівна

 

змішана

ІІІ

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Старша 14-17

Народний  художній колектив ансамбль танцю "Подолянчик"  Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький

Художній керівник:

Відмінник освіти України Іван Гуреєв

Педагог:

Катерина Товста

14-17

І

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Старша 14-17

Григорьєва Ганна, солістка Народного  художнього колективу ансамблю танцю "Подолянчик"  Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький

Художній керівник:

Відмінник освіти України Іван Гуреєв

Педагог:

Катерина Товста

14-17

ІІІ

Мельник Руслан та Венгер Анастасія, дует Народного художнього колективу ансамблю танцю "Подолянчик"  Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький

Художній керівник:

Відмінник освіти України Іван Гуреєв

Педагог:

Катерина Товста

14-17

ІІІ

Молодіжна 18-25

Роман Галайчук і Катерина Відалець, дует Народного ансамблю танцю "Радість", м. Дніпропетровськ

Художні керівники:

Тетяна і Дмитро Васильєви

18-25

І

 

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Старша 14-17

Зразковий хореографічний ансамбль "Райдуга", м. Дніпропетровськ

Художні керівники:

Тетяна і Дмитро Васильєви

14-17

І

 

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Змішана

Колектив естрадного танцю "Пандора", м. Южноукраїнськ, Миколаївська область

Художній керівник:

Сидорченко Наталія Миколаївна

Змішана

ІІІ

 

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Середня 10-13

Стацюк Дарина, солістка колективу естрадного танцю "Пандора"

Художній керівник:

Сидорченко Наталія Миколаївна

10-13

ІІІ

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

(ДЖАЗ, ДЖАЗ-МОДЕРН, МОДЕРН, КОНТЕМПОРАРІ)

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Молодша до 9

Зразковий ансамбль сучасного танцю "Етика" кз міського будинку культури, м. Рівне

Художній керівник:

Мартинюк Руслана Степанівна

Концертмейстер:

Скоцький Андрій Васильович

До 9

І

Дитячий музичний театр "Райдуга", м. Ужгород

Художній керівник:

Лутак Світлана Володимирівна

До 9

ІІ

Народний художній колектив ансамбль танцю «Танцювальна корпорація друзів», м. Ужгород

Педагоги-хореографи:

Височан Наталія Юріївна, Пожо-Пришляк Анжеліка Анатоліївна

До 9

ІІІ

Середня 10-13

Студія танцю А6, м. Київ

Художні керівники:

Макарова Зоя, Азарова Ганна

10-13

І

Народний художній колектив ансамбль танцю «Танцювальна корпорація друзів», м. Ужгород

Педагоги-хореографи:

Височан Наталія Юріївна, Пожо-Пришляк Анжеліка Анатоліївна

10-13

І

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Light» Рівненського міського Палацу дітей та молоді, м. Рівне

Балетмейстер-постановник, художній керівник:

Відмінник освіти України Олена Додчук

Балетмейстер-постановник:

Іванна Мартинова

10-13

ІІ

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Овація», м. Дніпропетровськ

Художні керівники:

Нагорна Юлія Сергіївна та Кулагіна Олена Григоріївна

10-13

ІІ

Зразковий ансамбль сучасного танцю "Етика" кз міського будинку культури, м. Рівне

Художній керівник:

Мартинюк Руслана Степанівна

Концертмейстер:

Скоцький Андрій Васильович

10-13

ІІІ

Старша 14-17

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Light» Рівненського міського Палацу дітей та молоді, м. Рівне

Балетмейстер-постановник, художній керівник:

Відмінник освіти України Олена Додчук

Балетмейстер-постановник:

Іванна Мартинова

14-17

І

Народний художній колектив ансамбль танцю «Посмішка», м. Житомир

Художній керівник:

Лопарева Тетяна Миколаївна

14-17

І

Танцювальний колектив «Вітраж» Ужгородського коледжу культури і мистецтв, м. Ужгород

Художній керівник:

Бабяк Єлізавета Яношівна

14-17

ІІ

Змішана

Народний колектив школа-студія сучасного танцю «Акверіас», м. Львів

Художній керівник:

Мосєсова Ксенія Ігорівна

Педагог-репетитор:

Хмелєвська Олена Богданівна

змішана

ІІ

Зразковий театр танцю ДиВо міського центру дозвілля будинок культури, м. Ужгород

Художній керівник:

Мартинюк Євгенія-Марія Євгеніївна

змішана

ІІ

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

(ДЖАЗ, ДЖАЗ-МОДЕРН, МОДЕРН, КОНТЕМПОРАРІ)

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Старша 14-17

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Light» Рівненського міського Палацу дітей та молоді, м. Рівне

Балетмейстер-постановник, художній керівник:

Відмінник освіти України Олена Додчук

Балетмейстер-постановник:

Іванна Мартинова

14-17

І

Зразковий ансамбль сучасного танцю "Етика" кз міського будинку культури, м. Рівне

Художній керівник:

Мартинюк Руслана Степанівна

Концертмейстер:

Скоцький Андрій Васильович

14-17

ІІІ

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

(ДЖАЗ, ДЖАЗ-МОДЕРН, МОДЕРН, КОНТЕМПОРАРІ)

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Середня 10-13

Корнішина Катерина, солістка студії танцю А6, м. Київ

Художні керівники:

Макарова Зоя, Азарова Ганна

10-13

І

Зизень Ніколь, солістка Дитячого музичного театру "Золотий ключик", м. Дніпропетровськ

Художній керівник:

Єгорова Тетяна Григорівна

Хореограф-постановник:

Любов Зарембо

10-13

ІІ

Марченко Анастасія, солістка студії танцю А6, м. Київ

Художні керівники:

Макарова Зоя, Азарова Ганна

10-13

ІІ

Танцюра Дарина, солістка театру танцю "Антарес", м. Деражня, Хмельницька область

Художній керівник:

Алєксова Оксана Анатоліївна

10-13

ІІІ

Старша 14-17

Зацеркляна Христин і Панчук Надія, дует Зразкового ансамблю сучасного танцю "Етика" кз міського будинку культури, м. Рівне

Художній керівник:

Мартинюк Руслана Степанівна

Концертмейстер:

Скоцький Андрій Васильович

14-17

ІІ

Тараненко Ангеліна, солістка Дитячого музичного театру "Золотий ключик", м. Дніпропетровськ

Художній керівник:

Єгорова Тетяна Григорівна

Хореограф-постановник:

Нікітченко Марина Костянтинівна

14-17

ІІІ

 

СУЧАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ТАНЕЦЬ. АНСАМБЛЬ

(HIP-HOP, TECHNO-CLUB DANCE, DISCO DANCE, BREAK DANCE, FUNKY STYLES (POPING, LOCKING), HOUSE, а також інші напрямки сучасної клубної та вуличної танцювальної культури)

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Молодша до 9

Танцювальна студія «Dance proSTYLE», м. Ватутіне, м. Звенигородка, Черкаська область

Художній керівник:

Очкасова Ольга Олегівна

До 9

ІІ

Середня 10-13

Танцювальна студія «Dance proSTYLE», м. Ватутіне, м. Звенигородка, Черкаська область

Художній керівник:

Очкасова Ольга Олегівна

10-13

І

Танцювальна студія «Dance proSTYLE», м. Ватутіне, м. Звенигородка, Черкаська область

Художній керівник:

Бутенко Дмитро Петрович

10-13

ІІ

Хореографічний колектив "Стиль", м. Рахів, Закарпатська область

Художній керівник:

Рябчук Валерій Валерійович

10-13

Учасник фестивалю

Молодіжна 18-25

Glam Crew, м. Ніредьхаза, Угорщина

Художній керівник:

Андо Дороття

18-25

ІІ

GoldenERA, м. Ніредьхаза, Угорщина

Художній керівник:

Андо Дороття

18-25

ІІ

 

СУЧАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛО. ДУЕТ

(HIP-HOP, TECHNO-CLUB DANCE, DISCO DANCE, BREAK DANCE, FUNKY STYLES (POPING, LOCKING), HOUSE, а також інші напрямки сучасної клубної та вуличної танцювальної культури)

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Молодша до 9

Лебединський Радіон, соліст Дитячого музичного театру "Золотий ключик", м. Дніпропетровськ

Художній керівник:

Єгорова Тетяна Григорівна

До 9

ІІ

Середня 10-13

Гольцев Максим і Довгаль Тетяна, дует Танцювальної студії «Dance proSTYLE», м. Ватутіне, Черкаська область

Художній керівник:

Очкасова Ольга Олегівна

10-13

І

Старша 14-17

Габоряк Христина та Катеринюк Вероніка, дует хореографічного колективу "Стиль", м. Рахів, Закарпатська область

Художній керівник:

Рябчук Валерій Валерійович

14-17

Учасник фестивалю

 

DANCE SHOW. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Середня 10-13

Народний хореографічний колектив «Сучасник», м. Мукачеве, Закарпатська область

Художні керівники:

Яцканич Єлена і Коропись Анастасія

10-13

І

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Біджиз», м. Малин, Житомирська область

Художній керівник:

Тупольська Людмила Володимирівна

10-13

ІІІ

Старша 14-17

Народний хореографічний колектив «Сучасник», м. Мукачеве, Закарпатська область

Художні керівники:

Яцканич Єлена і Коропись Анастасія

14-17

І

ЗМІШАНА

Зразковий хореографічний ансамбль "Райдуга", м. Дніпропетровськ

Художній керівник:

Лутак Світлана Володимирівна

змішана

І

Дитячий музичний театр "Золотий ключик", м. Дніпропетровськ

Художній керівник:

Єгорова Тетяна Григорівна

Хореографи:

Нікітченко Марина Костянтинівна, Зарембо Любов Олександрівна

змішана

ІІ

 

DANCE SHOW. СОЛО

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Молодша до 9

Алєксова Марія, солістка театру танцю "Антарес", м. Хмельницький

Художній керівник:

Алєксова Оксана Анатоліївна

До 9

ІІІ

Середня 10-13

Бут Ірина, солістка Дитячого музичного театру "Золотий ключик", м. Дніпропетровськ

Художній керівник:

Єгорова Тетяна Григорівна

Хореограф-постановник:

Любов Зарембо

10-13

І

Танцюра Дарина, солістка театру танцю "Антарес", м. Деражня, Хмельницька область

Художній керівник:

Алєксова Оксана Анатоліївна

10-13

ІІ

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Молодша До 9

Народний художній колектив ансамбль танцю «Танцювальна корпорація друзів», м. Ужгород

Педагоги-хореографи:

Височан Наталія Юріївна, Пожо-Пришляк Анжеліка Анатоліївна

До 9

ІІІ

Середня 10-13

Зразковий ансамбль бального танцю "Шарм", м. Нетішин, Хмельницької області

Художній керівник:

Грищук Лариса Степанівна

10-13

І

Народний ансамбль сучасного танцю «Екзотика», м. Миргород, Полтавська область

Художній керівник:

Хоменко Анжеліка Анатоліївна

10-13

І

Народний художній колектив Міністерства освіти та науки України хореографічний ансамбль «Радість», м. Херсон

Художні керівники:

Луньова Наталя Олексіївна, Розсуждай Віроніка Ігорівна

10-13

І

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Біджиз», м. Малин, Житомирська область

Художній керівник:

Тупольська Людмила Володимирівна

10-13

ІІ

Народний ансамбль сучасного танцю «Екзотика», м. Миргород, Полтавська область

Художній керівник:

Хоменко Анжеліка Анатоліївна

10-13

ІІ

Народний театр естрадного танцю «Ekzodance», м. Миргород, Полтавська область

Художній керівник:

Хоменко Анжеліка Анатоліївна

10-13

ІІІ

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Аліски», м. Миколаїв

Художній керівник:

Семенкова Юлія Юріївна

Балетмейстер-постановник:

Римаренко Ігор Ігорович

10-13

ІІІ

Народний художній колектив ансамбль танцю «Танцювальна корпорація друзів», м. Ужгород

Педагоги-хореографи:

Височан Наталія Юріївна, Пожо-Пришляк Анжеліка Анатоліївна

10-13

ІІІ

Старша 14-17

Зразковий хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", м. Одеса

Художній керівник:

Сливченко Тетяна Іванівна

Репетитор:

Мадзарі Ірина Володимирівна

14-17

ІІ

Народний художній колектив Міністерства освіти та науки України хореографічний ансамбль «Радість», м. Херсон

Художні керівники:

Луньова Наталя Олексіївна, Розсуждай Віроніка Ігорівна

14-17

ІІІ

Змішана

Народний художній колектив Міністерства освіти та науки України хореографічний ансамбль «Радість», м. Херсон

Художні керівники:

Луньова Наталя Олексіївна, Розсуждай Віроніка Ігорівна

змішана

ІІ

Хореографічний колектив "Пірует", м. Білгород-Дністровський, Одеська область

Художні керівники:

Недялкова Алла Олегівна, Воронова Анна Костянтинівна

змішана

ІІ

Хореографічний колектив Чинадіївської дитячої школи мистецтв «NEXT», смт Чинадієво, Закарпатська область

Художній керівник:

Полянська Наталія Іванівна

змішана

Учасник фестивалю

Колектив естрадного танцю "Пандора", м. Южноукраїнськ, Миколаївська область

Художній керівник:

Сидорченко Наталія Миколаївна

змішана

Учасник фестивалю

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Молодша до 9

Сидорченко Валерія, солістка колективу естрадного танцю "Пандора", м. Южноукраїнськ, Миколаївська область

Художній керівник:

Сидорченко Наталія Миколаївна

До 9

ІІІ

Ілюшкіна Євгенія та Бандура Антоніна, дует колективу естрадного танцю "Пандора", м. Южноукраїнськ, Миколаївська область

Художній керівник:

Сидорченко Наталія Миколаївна

До 9

Учасник фестивалю

Середня 10-13

Анастасія Омельницька та Максим Непийвода, дует Народного ансамблю сучасного танцю «Екзотика», м. Миргород, Полтавська область

Художній керівник:

Анжеліка Хоменко

Педагог-хореограф:

Марина Ігольніцина

10-13

ІІ

Старша 14-17

Крепанов Влад і Трофіменко Аліна, дует Народного художнього колективу Міністерства освіти та науки України хореографічного ансамблю «Радість», м. Херсон

Художні керівники:

Луньова Наталя Олексіївна, Розсуждай Віроніка Ігорівна

14-17

ІІ

 

БАЛЬНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Змішана

Хореографічний колектив "Стиль", м. Рахів, Закарпатська область

Художній керівник:

Рябчук Валерій Валерійович

змішана

Учасник фестивалю

 

БАЛЬНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу

Керівник

Вікова категорія

Премія

Молодша до 9

Алєксова Марія, м. Хмельницький

Художній керівник:

Алєксова Оксана Анатоліївна

До 9

І

Середня 10-13

Наталія Стельмашова та Іщенко Захар, дует Народного театру естрадного танцю «Ekzodance», м. Миргород, Полтавська область

Художній керівник:

Анжеліка Хоменко

Педагог-хореограф:

Марина Ігольніцина

10-13

ІІ