Итоги фестиваля

V МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОГО ТА ЮНАЦЬКОГО ЕСТРАДНО-ЦИРКОВОГО МИСТЕЦТВА

«ЯСКРАВА АРЕНА ДНІПРОПЕТРОВСЬКА– 2015»

ГРАН-ПРІ (Коллектив) - Дитячо-юнацька студія циркового мистецтва «Старий цирк» при ДП "Українська творча дирекція з підготовки циркових атракціонів і номерів", м. Харків. Керівники - Момот Світлана Анатоліївна і Лико Дмитро Володимирович.

 

ГРАН-ПРІ (Соло) - Замуренко Іван, соліст Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон. Керівник - Ващенко Роман Олександрович.

 

Номінація – ПОВІТРЯНА ГІМНАСТИКА. СОЛО

Учасник

Премія

МОЛОДША До 9

Плутахінна Анна, солістка Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович,

Тренер - Борисевич Ірина Олександрівна

I

Романюк Аріна, солістка Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович,

Тренер - Борисевич Ірина Олександрівна

I

Крекша Артем, соліст Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович,

Тренер - Борисевич Ірина Олександрівна

I

Цой Вероніка, солістка Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович,

Тренер - Борисевич Ірина Олександрівна

II

Виногородська Поліна, солістка Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович,

Тренер - Борисевич Ірина Олександрівна

II

Кравчук Вероніка, солістка Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович,

Тренер - Борисевич Ірина Олександрівна

II

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Серкіна Діана, солістка Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович,

Тренер - Борисевич Ірина Олександрівна

I

Галкіна Ольга, солістка Львівської Циркової студії «Юність» при Львівському Державному Цирку, м. Львів 

Керівник - Мруз Валентина Олексіївна

І

Новокшанова Ольга, солістка Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович,

Тренер - Борисевич Ірина Олександрівна

І

Шевченко Марія, солістка Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва «Старий цирк», м. Харків

Керівники - Момот Світлана Анатоліївна і Лико Дмитро Володимирович

І

Лобуренко Софія, солістка Зразкової спортивно-циркової студії "Триумф", м. Чернігів

Керівники - Руслан Бурлака і Євгенія Фоменко 

II

Пальчикова Лада, солістка Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна 

ІІІ

Тітова Крістіна, солістка Майстерні естрадно-циркового мистецтва «Комплімент», м. Київ

Керівники - Венціславський Іван, Саксонова Катерина

ІІІ

Півненко Віолетта, солістка Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович,

Тренер - Борисевич Ірина Олександрівна

III

Нос Даяна, солістка Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович,

Тренер - Борисевич Ірина Олександрівна

III

Степаненко Анастасія, солістка Художнього колективу Зразкової циркової студії «Едельвейс», м. Запоріжжя

Керівник - Бабенко Олена Василівна

III

Андреєва Лідія, солістка Майстерні естрадно-циркового мистецтва «Комплімент», м. Київ

Керівники - Венціславський Іван, Саксонова Катерина

ІІІ

Тудан Юлія, солістка Студії циркового мистецтва «Гротеск», м. Чернівці

Керівник - Басалама Алла Юріївна

Диплом учасника

Максимович Антоніна, солістка Зразкової циркової студії «Молодість» Полтавського міського будинку культури, м. Полтава

Керівники - Семенова Лариса Валеріївна, Кривошапко Марія Владиславівна

Диплом учасника

Кузьменко Валерія, солістка Циркового колективу «Романтики», м. Підгороднє, Дніпропетровська область

Керівник - Бондар Віктор Григорович

Диплом учасника

Шарієвська Анна, солістка Зразкової циркової студії «Молодість» Полтавського міського будинку культури, м. Полтава

Керівники - Семенова Лариса Валеріївна, Кривошапко Марія Владиславівна

Диплом учасника

СТАРША 14-17 років

Горела Єлізавета, солістка Зразкового циркового колективу "Арена" імені Володимира та Валентини Мак, м. Костянтинівка, Донецька обл.

Керівник - Горела Наталія Тимофіївна

І

Юзвіна Анна, солістка Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва «Старий цирк», м. Харків

Керівники - Момот Світлана Анатоліївна і Лико Дмитро Володимирович

І

Гусевська Христина, солістка Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович

І

Гавриленко Євгеній, соліст Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва «Старий цирк», м. Харків

Керівники - Момот Світлана Анатоліївна і Лико Дмитро Володимирович

І

Хурса Анна, солістка Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна

ІІ

Мазуленко Ганна, солістка Народного циркового колективу «Каскад», м. Дніпропетровськ

Керівник - Гусак Ірина Юріївна

ІІІ

МОЛОДІЖНА 18-25 років

Вікторова Аліна, солістка Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва «Старий цирк», м. Харків

Керівники - Момот Світлана Анатоліївна і Лико Дмитро Володимирович

І

Кравченко Юрій, соліст Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович

І

Савіцька Олена, солістка Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович

ІІ

Ляшенко Анна 

Дніпропетровський коледж культури і мистецтв

м. Дніпропетровськ

Педагог – Фоміна Тетяна Михайлівна

ІІ

Соколова Катерина, солістка Народної циркової студії «Радуга», м. Дніпропетровськ

Керівники - Золотова Тетяна Олексіївна, Стукало Юлія Сергіївна

ІІ

Від 26 років

Голік Кароліна, солістка Народного циркового колективу "Арена сміливих", м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область

Керівник - Кривко Вікторія Миколаївна

ІІІ

Гусєва Ганна, солістка Народної циркової студії «Радуга», м. Дніпропетровськ

Керівники - Золотова Тетяна Олексіївна, Стукало Юлія Сергіївна

Диплом учасника

 

Номінація – ПОВІТРЯНА ГІМНАСТИКА. ГРУПА

Учасник

Премія

ЗМІШАНА

Дитячо-юнацька студія циркового мистецтва «Старий цирк» при ДП "Українська творча дирекція з підготовки циркових атракціонів і номерів", м. Харків

Керівники - Момот Світлана Анатоліївна і Лико Дмитро Володимирович

І

 

Номінація – ПОВІТРЯНА ГІМНАСТИКА. ДУЕТ

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Бєлан Вікторія і Артем’єв Микола, дует Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна

І

Нагорна Аліна і Сплюхіна Єлизавета, дует Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва "Старий цирк", м. Харків

Керівники - Момот Світлана Анатоліївна і Лико Дмитро Володимирович

І

Цой Вероніка і Серкіна Діана, дует Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович,

Тренер - Борисевич Ірина Олександрівна

ІІ

Власенко Катерина і Симоненко Анастасія, дует  Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна

ІІІ

 

Номінація - ПАРТЕРНА ГІМНАСТИКА. СОЛО

Учасник

Премія

МОЛОДША До 9 років

Цапенко Марія, солістка циркової студії «Але-ап», м. Новомосковськ, Дніпропетровська область

Керівник - Пантелеєв Петро Андрійович

І

Яріз Кіра, солістка Народного циркового колективу «Каскад», м. Дніпропетровськ

Керівник - Гусак Ірина Юріївна

ІІ

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Кошик Дар'я, солістка Народного циркового колективу «Каскад», м. Дніпропетровськ

Керівник - Гусак Ірина Юріївна

І

Олійник Софія, солістка Народної циркової студії «Радуга», м. Дніпропетровськ

Керівники - Золотова Тетяна Олексіївна, Стукало Юлія Сергіївна

І

 

Номінація - ПАРТЕРНА ГІМНАСТИКА. ДУЕТ

Учасник

Премія

МОЛОДША До 9 років

Духно Софія і Апанасенко Олександра, дует Зразкової спортивно-циркової студії "Триумф", м. Чернігів

Керівники - Руслан Бурлака і Євгенія Фоменко 

ІІ

МОЛОДІЖНА 18-25 років

Білак Андрій і Михайло, дует Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва «Старий цирк», м. Харків

Керівники - Момот Світлана Анатоліївна і Лико Дмитро Володимирович

І

ЗМІШАНА

Кіріченко Ілона і Соколова Катерина, дует Народної циркової студії «Радуга», м. Дніпропетровськ

Керівники - Золотова Тетяна Олексіївна, Стукало Юлія Сергіївна

І

 

Номінація - ПАРТЕРНА ГІМНАСТИКА. ГРУПА

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Циркова студія «Карнавал», м. Дніпропетровськ

Керівник - Опанасенко Ірина Віталіївна

Диплом учасника

ЗМІШАНА

Циркова студія "Арена", м. Біла Церква, Київська область

Керівник -Симоненко Людмила Вікторівна

ІІІ

 

Номінація – АКРОБАТИКА. КАУЧУК. СОЛО

Учасник

Премія

МОЛОДША ДО 9 років

Флока Марія, солістка циркової студії «Крафт», м. Полтава

Керівник - Зінченко Наталія Олександрівна

ІІ

Ковтуненко Катерина, солістка Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва "Старий цирк", м. Харків

Керівники - Момот Світлана Анатоліївна і Лико Дмитро Володимирович

ІІ

Берегова Валерія, солістка Зразкової спортивно-циркової студії "Триумф", м. Чернігів

Керівники - Руслан Бурлака і Євгенія Фоменко 

ІІ

Заіченко Альона, солістка циркової студії «Фієста», м. Дніпропетровськ

Керівник - Будянська Ліна Іванівна

ІІІ

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Кузнєцова Марта, солістка циркової студії «Крафт», м. Полтава

Керівник - Зінченко Наталія Олександрівна

І

Трощак Поліна,  солістка Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна  

І

Загоруйко Катерина, солістка Народної циркової студії «Арлекіно» ІМТП, м. Іллічівськ, Одеська область

Керівник - Волик Надія Олексіївна

І

Мороз Марина, солістка циркової студії «Фієста», м. Дніпропетровськ

Керівник - Будянська Ліна Іванівна

ІІ

Цесарська Єлизавета, солістка Зразкової циркової студії «Молодість» Полтавського міського будинку культури, м. Полтава

Керівники - Семенова Лариса Валеріївна, Кривошапко Марія Владиславівна

ІІІ

Старусєва Олександра,  солістка Зразкового художнього колективу танцювально-циркової студії «Надежда», м. Харків

Керівники - Сердюк Денис Андрійович, Крючкова Олена Володимирівна, Штих Катерина Валеріївна

ІІІ

Рондова Олександра, солістка Циркового колективу «Романтики», м. Підгороднє, Дніпропетровська область

Керівник - Бондар Віктор Григорович

Диплом учасника

СТАРША 14-17 років

Пєєс Анна, солістка Народного циркового колективу "Арена сміливих", м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область

Керівник - Кривко Вікторія Миколаївна

І

Фрейдіна Ніна, солістка Зразкового художнього колективу танцювально-циркової студії «Надежда», м. Харків

Керівники - Сердюк Денис Андрійович, Крючкова Олена Володимирівна, Штих Катерина Валеріївна

Диплом учасника

 

Номінація – АКРОБАТИКА. КАУЧУК. ГРУПА

Учасник

Премія

МОЛОДША ДО 9 років

Зразковий колектив циркова студія «Непоседы», м. Харків

Керівник - Кравченко Юлія Юріївна

ІІ

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Циркова студія «Оба-на» Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький центр художньої та технічної творчості» Дніпропетровської міської ради (Кіровський район), м. Дніпроптеровськ

Керівник - Чепа Яніна Річардівна

Диплом учасника

 

Номінація – АКРОБАТИКА. СОЛО

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Приходько Таміла, солістка Зразкової спортивно-циркової студії "Триумф", м. Чернігів

Керівники - Руслан Бурлака і Євгенія Фоменко 

ІІІ

Ведмідь Альона, солістка циркової студії «Але-ап», м. Новомосковськ, Дніпропетровська область

Керівник - Пантелеєв Петро Андрійович

Диплом учасника

МОЛОДІЖНА 18-25 років

Горюнов Роман, соліст Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович

І

 

Номінація – АКРОБАТИКА. ДУЕТ

Учасник

Премія

МОЛОДША До 9 років

Погрєбна Орина і Запорізька Вероніка, дует Зразкового художнього колективу танцювально-циркової студії «Надежда», м. Харків

Керівники - Сердюк Денис Андрійович, Крючкова Олена Володимирівна, Штих Катерина Валеріївна

Диплом учасника

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Федорова Еліна і Степаненко Анастасія, дует Художнього колективу Зразкової циркової студії «Едельвейс», м. Запоріжжя. Керівник - Бабенко Олена Василівна

ІІ

Корольова Вероніка і Воротнікова Владислава, дует Народної циркової студії «Радуга», м. Дніпропетровськ

Керівники - Золотова Тетяна Олексіївна, Стукало Юлія Сергіївна

ІІІ

Лукаш Вікторія і Сабадаш Анастасія, дует Майстерні естрадно-циркового мистецтва «Комплімент», м. Київ

Керівники - Венціславський Іван, Саксонова Катерина

Диплом учасника

Цесарська Єлизавета і Максимович Антоніна, дует Зразкової циркової студії «Молодість» Полтавського міського будинку культури, м. Полтава

Керівники - Семенова Лариса Валеріївна, Кривошапко Марія Владиславівна

Диплом учасника

Назаркін Андрій і Березів Ілля, дует Зразкового колективу циркової студії «Непоседы», м. Харків

Керівник - Кравченко Юлія Юріївна

Диплом учасника

ЗМІШАНА

Федоровський Максим і Печенік Єва, дует Художнього колективу Зразкової циркової студії «Едельвейс», м. Запоріжжя

Керівник - Бабенко Олена Василівна

ІІІ

Огнєв Олексій і Сухіна Таісія, дует Зразкового художнього колективу танцювально-циркової студії «Надежда», м. Харків

Керівники - Сердюк Денис Андрійович, Крючкова Олена Володимирівна, Штих Катерина Валеріївна

ІІІ

Олійник Софія і Близнюк Анастасія, дует Циркового колективу «Романтики», м. Підгороднє, Дніпропетровська область

Керівник - Бондар Віктор Григорович

Диплом учасника

Панов Олексій і Гужва Юлія, дует Зразкового художнього колективу танцювально-циркової студії «Надежда», м. Харків

Керівники - Сердюк Денис Андрійович, Крючкова Олена Володимирівна, Штих Катерина Валеріївна

Диплом учасника

Ноль Софія і Підбуцька Альбіна, дует Зразкового художнього колективу танцювально-циркової студії «Надежда», м. Харків

Керівники - Сердюк Денис Андрійович, Крючкова Олена Володимирівна, Штих Катерина Валеріївна

Диплом учасника

 

Номінація – АКРОБАТИКА. ГРУПА

Учасник

Премія

МОЛОДША До 9 років

Народний цирковий колектив «Каскад», м. Дніпропетровськ

Керівник - Гусак Ірина Юріївна

Диплом учасника

Цирковий колектив «Міколь», м. Дніпропетровськ

Керівник - Фоміна Тетяна Михайлівна

ІІ

Художній колектив Зразкова циркова студія «Едельвейс», м. Запоріжжя

Керівник - Бабенко Олена Василівна

ІІ

Народна циркова студія «Арлекіно» ІМТП, м. Іллічівськ, Одеська область

Керівник - Волик Надія Олексіївна

ІІ

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Майстерня естрадно-циркового мистецтва «Комплімент», м. Київ

Керівники - Венціславський Іван, Саксонова Катерина

І

ЗМІШАНА

Зразковий колектив циркова студія «Непоседы», м. Харків

Керівник - Кравченко Юлія Юріївна

ІІІ

Зразковий художній колектив танцювально-циркової студії «Надежда», м. Харків

Керівники - Сердюк Денис Андрійович, Крючкова Олена Володимирівна, Штих Катерина Валеріївна

ІІІ

Циркова студія «Але-Ап», м. Новомосковськ, Дніпропетровська область

Керівник - Пантелеєв Петро Андрійович

Диплом учасника

 

Номінація – ЕСТЕТИЧНА ГІМНАСТИКА. СОЛО

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Демченко Каріна, солістка Циркової студії «Позитив», м. Дніпропетровськ

Керівник - Горобець Ганна Володимирівна

ІІІ

 

Номінація – ЕСТЕТИЧНА ГІМНАСТИКА. ДУЕТ

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Можаровська Марія і Дяденко Анастасія, дует Майстерні естрадно-циркового мистецтва «Комплімент», м. Київ

Керівники - Венціславський Іван, Саксонова Катерина

ІІ

Хорошко Дар’я  і Степаненко Анна, дует Школи естетичної гімнастики «Шоколад», м. Василівка, Запорізька область

Керівник - Запорожець Ольга Василівна

Диплом учасника

 

Номінація – ЕСТЕТИЧНА ГІМНАСТИКА. ГРУПА

Учасник

Премія

МОЛОДША До 9 років

Школа естетичної гімнастики «Шоколад», м. Василівка, Запорізька область

Керівник - Запорожець Ольга Василівна

Диплом учасника

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Циркова студія «Оба-на» Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький центр художньої та технічної творчості» Дніпропетровської міської ради (Кіровський район), м. Дніпроптеровськ

Керівник - Чепа Яніна Річардівна

ІІ

 

Номінація – ДРЕСИРУВАННЯ. СОЛО

Учасник

Премія

МОЛОДША До 9 років

Матвієнко Мирослава, солістка Циркового колективу «Романтики», м. Підгороднє, Дніпропетровська область

Керівник -Бондар Віктор Григорович

ІІ

 

Номінація - ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР. СОЛО

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Баранкова Єлизавета, солістка Зразкового художнього колективу танцювально-циркової студії «Надежда»,

Керівники - Сердюк Денис Андрійович, Крючкова Олена Володимирівна, Штих Катерина Валеріївна

Диплом учасника

Літвінова Поліна, солістка  Зразкової естрадно-циркової студії «Шапіто», м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Керівник - Трипольська Ірина Федорівна 

Диплом учасника

МОЛОДІЖНА  18-25 років

Шевкунов Олександр, соліст Народного художнього колективу циркової студії «Арлекін»  міського ПДЮТ управління освіти і науки Запорізької міської ради Запорізької області, м. Запоріжжя

Керівник - Свириденко Володимир Костянтинович

Диплом учасника

 

Номінація - ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР. ГРУПА

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Майстерня естрадно-циркового мистецтва «Комплімент», м. Київ

Керівники - Венціславський Іван, Саксонова Катерина

ІІ

ЗМІШАНА

Народний цирковий колектив "Арена сміливих", м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область

Керівник - Кривко Вікторія Миколаївна

І

Циркова студія «Крафт», м. Полтава

Керівник - Зінченко Наталія Олександрівна

І

Зразкова естрадно-циркова студія "Melange-Art", м. Новомосковськ, Дніпропетровська область

Керівник - Шелефантюк Ольга Олегiвна

І

Цирковий колектив «Романтики», м. Підгороднє, Дніпропетровська область

Керівник - Бондар Віктор Григорович

ІІІ

Зразкова циркова студія «Молодість» Полтавського міського будинку культури, м. Полтава

Керівники - Семенова Лариса Валеріївна, Кривошапко Марія Владиславівна

ІІІ

Народна циркова студія «Радуга», м. Дніпропетровськ

Керівники - Золотова Тетяна Олексіївна, Стукало Юлія Сергіївна

Диплом учасника

 

Номінація – КЛОУНАДА. ДУЕТ

Учасник

Премія

ЗМІШАНА

ФИП (фантастически интересная пара), м. Дніпропетровськ

Диплом учасника

 

Номінація – ЖОНГЛЮВАННЯ. СОЛО

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Спільніченко Анастасія, солістка циркової студії «Але-ап», м. Новомосковськ, Дніпропетровська область

Керівник - Пантелеєв Петро Андрійович

Диплом учасника

Старишко Роман, соліст Циркового колективу «Романтики», м. Підгороднє, Дніпропетровська область

Керівник - Бондар Віктор Григорович     

ІІ

Слабоцький Михаїл, соліст  Зразкової естрадно-циркової студії «Шапіто», м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Керівник - Трипольська Ірина Федорівна

ІІ

Зуєв Назар, соліст Народного художнього колективу циркової студії «Арлекін»  міського ПДЮТ управління освіти і науки Запорізької міської ради Запорізької області, м. Запоріжжя

Керівник - Свириденко Володимир Костянтинович

ІІІ

СТАРША 14-17 років

Ємішян Давид, м. Нововолинськ, Волинська область

І

Некрасова Єлизавета, солістка Циркової студії "Колорит", м. Дніпропетровськ

Керівник - Скульдицький Леонід Іванович

Диплом учасника

МОЛОДІЖНА 18-25 років

Ляшко Тетяна, солістка Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна   

ІІ

Панько Олександр, м. Дніпропетровськ

Диплом учасника

 

Номінація – ЖОНГЛЮВАННЯ. ДУЕТ

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Драган Артем  і Старишко Роман, дует Циркового колективу «Романтики», м. Підгороднє, Дніпропетровська область

Керівник - Бондар Віктор Григорович

ІІ

Дуленко Іван і Соколянський Денис, дует Циркової студії «Колорит», м. Дніпропетровськ

Керівник - Скульдицький Леонід Іванович

ІІІ

СТАРША 14-17 років

Бондар Анастасія і Бондар Єлизавета, дует Народного циркового колективу "Арена сміливих", м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область

Керівник - Кривко Вікторія Миколаївна

І

Лєбіна Вероніка і Бадай Яна, дует Народної циркової студії "Арлекіно" ІМТП, м. Іллічівськ, Одеська область

Керівник - Волик Надія Олексіївна

ІІ

ЗМІШАНА

Кравченко Дмитро та Перепелиця Тимур, дует Зразкового колективу циркової студії «Непоседы», м. Харків

Керівник - Кравченко Юлія Юріївна

Диплом учасника

 

Номінація – ЖОНГЛЮВАННЯ. ГРУПА

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Народна циркова студія «Арлекіно» ІМТП, м. Іллічівськ, Одеська область

Керівник - Волик Надія Олексіївна

ІІІ

ЗМІШАНА

Зразковий колектив циркова студія «Непоседы», м. Харків

Керівник - Кравченко Юлія Юріївна

Диплом учасника

 

Номінація – ЖОНГЛЮВАННЯ. ОБРУЧІ. СОЛО

Учасник

Премія

МОЛОДША До 9 років

Рогульська Євгенія, солістка Циркової студії «Позитив», м. Дніпропетровськ

Керівник - Горобець Ганна Володимирівна

Диплом учасника

Горденко Діана, солістка Зразкового художнього колективу танцювально-циркової студії «Надежда», м. Харків

Керівники - Сердюк Денис Андрійович, Крючкова Олена Володимирівна, Штих Катерина Валеріївна

Диплом учасника

Вечірко Поліна, солістка Зразкового художнього колективу танцювально-циркової студії «Надежда»,

м. Харків

Керівники - Сердюк Денис Андрійович, Крючкова Олена Володимирівна, Штих Катерина Валеріївна

ІІІ

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Пономаренко Софія, солістка Народного циркового колективу "Арена сміливих", м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область

Керівник - Кривко Вікторія Миколаївна

І

Хоменко Оксана, солістка Зразкової спортивно-циркової студії "Триумф", м. Чернігів

Керівники - Руслан Бурлака і Євгенія Фоменко 

ІІ

Жирко Ірина, солістка циркового колективу «Міколь», м. Дніпропетровськ

Керівник - Фоміна Тетяна Михайлівна

ІІІ

Терентьєва Дар’я, солістка циркової студії «Карнавал», м. Дніпропетровськ

Керівник - Опанасенко Ірина Віталіївна

ІІІ

Головко Станіслава, солістка циркової студії «Фієста», м. Дніпропетровськ

Керівник - Будянська Ліна Іванівна

ІІІ

СТАРША 14-17 років

Кіріченко Ілона, солістка Народної циркової студії «Радуга», м. Дніпропетровськ

Керівники - Золотова Тетяна Олексіївна, Стукало Юлія Сергіївна

І

Скать Вікторія, солістка Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна

ІІІ

Шевцова Анастасія, солістка Народного художнього колективу циркової студії «Арлекін»  міського ПДЮТ управління освіти і науки Запорізької міської ради Запорізької області, м. Запоріжжя

Керівник - Свириденко Володимир Костянтинович

Диплом учасника

МОЛОДІЖНА 18-25 років

Марченко Ганна, солістка Народної циркової студії «Радуга», м. Дніпропетровськ

Керівники - Золотова Тетяна Олексіївна, Стукало Юлія Сергіївна

ІІ

 

Номінація – ЖОНГЛЮВАННЯ. ОБРУЧІ. ДУЕТ

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Мосійчук Софія і Шостаковська Марія, дует циркової студії «Але-ап», м. Новомосковськ, Дніпропетровська область

Керівник - Пантелеєв Петро Андрійович

Диплом учасника

Сюсюк Владислава і Василенко Єлизавета, дует Циркового колективу «Романтики», м. Підгороднє, Дніпропетровська область

Керівник - Бондар Віктор Григорович

Диплом учасника

 

Номінація – ЖОНГЛЮВАННЯ. ОБРУЧІ. ГРУПА

Учасник

Премія

ЗМІШАНА

Циркова студія «Трюк», м. Дніпропетровськ

Керівник - Комар Руслан Володимирович

Диплом учасника

 

Номінація – ЕКВІЛІБР. СОЛО

Учасник

Премія

МОЛОДША До 9 років

Храмова Поліна, солістка Зразкового циркового колективу "Арена" імені Володимира та Валентини Мак, м. Костянтинівка, Донецька область 

Асистент – Сергій Храмов

Керівник - Горела Наталія Тимофіївна

І

Гарбуз Кіра, солістка Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва «Старий цирк», м. Харків

Керівники - Момот Світлана Анатоліївна і Лико Дмитро Володимирович

І

Відманова Таісія, солістка Зразкового художнього колективу танцювально-циркової студії «Надежда», м. Харків

Керівники - Сердюк Денис Андрійович, Крючкова Олена Володимирівна, Штих Катерина Валеріївна

ІІ

Сергієнко Маргарита, солістка  Зразкової естрадно-циркової студії «Шапіто», м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Керівник - Трипольська Ірина Федорівна

ІІ

Цой Вероніка, солістка Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник Ващенко Роман Олександрович, тренер

Борисевич Ірина Олександрівна

ІІ

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Сотников Денис, соліст Народного художнього колективу циркової студії «Арлекін»  міського ПДЮТ управління освіти і науки Запорізької міської ради Запорізької області, м. Запоріжжя

Керівник - Свириденко Володимир Костянтинович

І

Шустов Владислав, соліст Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна 

І

Манагаров Антон, соліст  Зразкової естрадно-циркової студії «Шапіто», м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Керівник - Трипольська Ірина Федорівна

І

Кузьміна Дар'я, солістка Зразкового художнього колективу танцювально-циркової студії «Надежда», м. Харків

Керівники - Сердюк Денис Андрійович, Крючкова Олена Володимирівна, Штих Катерина Валеріївна

ІІ

Броденко Лев, соліст Зразкової спортивно-циркової студії "Триумф", м. Чернігів

Керівники - Руслан Бурлака і Євгенія Фоменко 

ІІ

Драєнко Максим, соліст Зразкової естрадно-циркової студії «Шапіто», м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Керівник - Трипольська Ірина Федорівна  

Диплом учасника

Герасимчук Еліна, солістка Зразкової спортивно-циркової студії "Триумф", м. Чернігів

Керівники - Руслан Бурлака і Євгенія Фоменко 

Диплом учасника

Правда Марія, солістка циркової студії «Але-ап», м. Новомосковськ, Дніпропетровська область

Керівник - Пантелеєв Петро Андрійович

Диплом учасника

Сороколєтова  Діана, солістка циркової студії «Карнавал», м. Дніпропетровськ

Керівник - Опанасенко Ірина Віталіївна

Диплом учасника

Драган Артем, соліст Циркового колективу «Романтики», м. Підгороднє, Дніпропетровська область

Керівник - Бондар Віктор Григорович

Диплом учасника

СТАРША 14-17 років

Кабан Юліана, солістка Львівської Циркової студії «Юність» при Львівському Державному Цирку, м. Львів

Керівник - Мруз Валентина Олексіївна

І

Книр Марія,  солістка Зразкової спортивно-циркової студії "Триумф", м. Чернігів

Керівники - Руслан Бурлака і Євгенія Фоменко 

ІІ

Харибіна Юлія, солістка циркової студії "Але-ап", м. Новомосковськ, Дніпропетровська область

Керівник - Пантелеєв Петро Андрійович

ІІІ

Кравченко Анастасія, солістка Зразкового колективу циркової студії «Непоседы», м. Харків

Керівник - Кравченко Юлія Юріївна

ІІІ

МОЛОДІЖНА 18-25 років

Замуренко Іван, соліст Естрадно-циркової студії «Джин Рох», м. Херсон

Керівник Ващенко Роман Олександрович

Гран-прі

 

Номінація – ЕКВІЛІБР. ГРУПА

 

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13 років

Студія циркового мистецтва «Гротеск», м. Чернівці

Керівник - Басалама Алла Юріївна

ІІІ

ЗМІШАНА

Зразковий художній колектив танцювально-циркової студії «Надежда», м. Харків

Керівники - Сердюк Денис Андрійович, Крючкова Олена Володимирівна, Штих Катерина Валеріївна

ІІ

Циркова судія "Колорит", м. Дніпропетровськ

Керівник - Скульдицький Леонід Іванович

ІІ