Підсумки фестивалю-конкурсу

IІ Відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості

«Яскрава країна дитинства»

16-17 травня 2015

м. Дніпропетровськ

 

ГРАН-ПРІ фестивалю в номінації "ВОКАЛ" – Слюсаренко Олександра, м. Дніпропетровськ. Керівник - Кочетков Вадим Євгенович.

 

ГРАН-ПРІ фестивалю в номінації "ХОРЕОГРАФІЯ" - Народний театр сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя. Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана.

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

МОЛОДША І 6-7

Чебанова Дарья, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Макарчук Анастасія Романівна

I

Самсонова Стефанія, м. Дніпропетровськ  

Художній керівник - Кириленко Яна Олексіївна, хореограф-постановник - Булатова Ольга Олександрівна

II

Павлова Аліна, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Макарчук Анастасія Романівна

II

Терещенко Єгор, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Макарчук Анастасія Романівна

III

МОЛОДША ІІ 8-10

Книш Олександра, м. Запоріжжя

Художній керівник - Чепіжко Любов Іллівна

І

Жиркевич Валерія, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

І

Валькова Елізавета, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

І

Міхіна Софія, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

ІІ

Байрамова Дар`я, м. Запоріжжя

Художній керівник - Чепіжко Любов Іллівна

ІІ

Маклюк Анна, м. Харків

Художній керівник - Приз Оксана Володимирівна

ІІ

Кочиш Софія, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

ІІІ

Гардаш Злата, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Макарчук Анастасія Романівна

Диплом учасника

Давидова Анастасія, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Комар Інеса Арнольдівна

Дипломант фестивалю

СЕРЕДНЯ 11-14

Приймак Ксенія, смт Овідіополь, Одеська обл.

Художній керівник - Доля Лариса Леонідівна

І

Коломійцева Катерина, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Комар Інеса Арнольдівна

І

Бєлінський Андрій, м. Харків

Художній керівник - Сафонова Марина Аркадіївна

ІІ

Шевцова Сніжана, м. Кіровоград

Художній керівник - Шпудейко Оксана Сергіївна

ІІ

Сергеєва Марія, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

ІІ

Прищенко Лариса, м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Кириленко Яна Олексіївна, Капралов Олексій Петрович, хореограф-постановник - Булатова Ольга Олександрівна

ІІ

Томілович Анастасія, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Кириленко Яна Олексіївна

ІІІ

Янко Єлізавета, м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Кириленко Яна Олексіївна, Капралов Олексій Петрович, хореограф-постановник - Булатова Ольга Олександрівна

ІІІ

Ткаченко Анастасія, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Васильєва Наталія Миколаївна

ІІІ

Юрченко Богдана, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

ІІІ

Янкіна Ганна, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Якимова Ольга Миколаївна

Дипломант фестивалю

Фурдуй Аліна, м. Запоріжжя

Художній керівник - Чепіжко Любов Іллівна

Дипломант фестивалю

Гулько Анна, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Кравцова Аліна Євгенівна

Дипломант фестивалю

Усіченко Карина, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Кравцова Аліна Євгенівна

Дипломант фестивалю

Павельчик Ольга, солістка Театру естрадної пісні "Аліса", м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Комар Інеса Арнольдівна

Дипломант фестивалю

Вороніна Аліна, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Терновський Олександр Леонідович

Дипломант фестивалю

Голота Олександра, м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Кириленко Яна Олексіївна, Капралов Олексій Петрович, хореограф-постановник - Булатова Ольга Олександрівна

Дипломант фестивалю

Лєпілкіна Анастасія, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Терновський Олександр Леонідович

Диплом учасника

Жиляєв Ярослав, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Терновський Олександр Леонідович

Диплом учасника

Шевченко Марія, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Терновський Олександр Леонідович

Диплом учасника

СТАРША 15-18

Слюсаренко Олександра, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Кочетков Вадим Євгенович

ГРАН-ПРІ

Кахідзе Ілона, м. Харків

Художній керівник- Сафонова Марина Аркадіївна

І

Аскєрова Нонна, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Іщенко Ольга Євгеніївна

І

Діденко Анастасія, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Преда Ольга Дмитрівна

І

Деменкова Анастасія, м. Харків

Художній керівник - Мирний Олександр Ігорович

ІІІ

Плакіда Карина, м. Першотравенськ, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Подушко Марина Володимирівна

Диплом учасника

Балакіна Олександра, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Терновський Олександр Леонідович

Диплом учасника

Бітієва Каріна, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Терновський Олександр Леонідович

Диплом учасника

Романчик Альона, м. Харків

Художній керівник- Сафонова Марина Аркадіївна

Диплом учасника

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. ДУЕТ

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

ЗМІШАНА

Дует Кахідзе Ілона та Бєлінський Андрій, м. Харків

Художній керівник- Сафонова Марина Аркадіївна

ІІ

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. АНСАМБЛЬ

 

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

МОЛОДША ІІ 8-10

Зразковий дитячий шоу-кліп театр «Будьмо разом», м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Кириленко Яна Олексіївна, Капралов Олексій Петрович, хореограф-постановник - Булатова Ольга Олександрівна

І

СЕРЕДНЯ 11-14

Зразковий дитячий шоу-кліп театр «Будьмо разом», м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Кириленко Яна Олексіївна, Капралов Олексій Петрович, хореограф-постановник - Булатова Ольга Олександрівна

І

ЗМІШАНА

Ансамбль «Реббітяшки», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

І

 

НАРОДНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

СТАРША 15-18

Плакіда Карина, м. Першотравенськ, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Подушко Марина Володимирівна

ІІІ

 

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

УЧАСНИК

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

СТАРША 15-18

Черенов Володимир, м. Харків

Художній керівник - Приз Оксана Володимирівна, концертмейстер - Соляніков Владислав Володимирович

І

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

НАЗВА КОЛЕКТИВУ

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

Молодша І 6-7

Підготовча студія ансамблю народного танцю «Вихиляс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Ряховська Світлана Анатоліївна

ІІ

Молодша ІІ 8-10

Підготовча студія ансамблю народного танцю «Вихиляс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Ряховська Світлана Анатоліївна

ІІ

Хореографічний     ансамбль   «Веселинка», с. Михайлівка, Запорізька обл.

Викладач - Беспала Тетяна Миколаївна, балетмейстер - Цюх Любов Василівна

ІІІ

Ансамбль народного танцю «Стожари», м. Запоріжжя

Художній керівник - Вершняк Тетяна Савеліївна

ІІІ

Середня 11-14

Хореографічний колектив "Азарт", сел. Таромське, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Логвін Тетяна Іванівна

Диплом учасника

Народний     самодіяльний   хореографічний колектив   «Веселка», с. Михайлівка, Запорізька обл.

Викладач - Беспала Тетяна Миколаївна, балетмейстер - Цюх Любов Василівна

ІІ

Ансамбль народного танцю «Стожари», м. Запоріжжя

Художній керівник - Вершняк Тетяна Савеліївна

ІІ

Хореографічний   колектив народного танцю «Чарівний чобіток», м. Запоріжжя

Художній керівник - Пожидаєва   Світлана Іванівна

ІІІ

Змішана

Хореографічний колектив "Азарт", сел. Таромське, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Логвін Тетяна Іванівна

Диплом учасника

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

НАЗВА КОЛЕКТИВУ

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

Старша 15-18

Народний самодіяльний хореографічний колектив «Веселка», с. Михайлівка, Запорізька обл.

Викладач - Беспала Тетяна Миколаївна, балетмейстер - Цюх Любов Василівна

ІІІ

 

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

НАЗВА КОЛЕКТИВУ

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

Середня 11-14

Хореографічний колектив "Азарт", сел. Таромське, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Логвін Тетяна Іванівна

Диплом учасника

Старша 15-18

Студенти І-го курсу Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв, м. Дніпропетровськ

 

І

Змішана

Хореографічний ансамбль «Посмішка», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Соколовська Наталія Петрівна

Диплом учасника

Хореографічний колектив "Азарт", сел. Таромське, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Логвін Тетяна Іванівна

ІІ

 

БАЛЬНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

НАЗВА КОЛЕКТИВУ

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

Середня 11-14

Ансамбль бального танцю “Браво”, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.

Художні керівники - Лубенські Ігор та Катерина

ІІІ

 

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

НАЗВА КОЛЕКТИВУ

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

Змішана

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю "Аллегро", м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Паршини Діна Володимирівна і Марія Віталіївна

ІІ

 

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. ДУЕТ

НАЗВА КОЛЕКТИВУ

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

Старша 15-18

Лисняк Марина і Бєляєва Надія, студенти Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв, м. Дніпропетровськ

 

І

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

НАЗВА КОЛЕКТИВУ

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

Молодша І 6-7

Народний театр сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

ІІ

Молодша ІІ 8-10

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Овація», м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Нагорна Юлія Сергіївна, Кулагіна Олена Григоріївна

І

Народний театр сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

І

Середня 11-14

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Овація», м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Нагорна Юлія Сергіївна, Кулагіна Олена Григоріївна

І

Народний театр сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

І

Старша 15-18

Народний театр сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

І

Молодіжна 19-21

Народний театр сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

І

Змішана вікова категорія

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Овація», м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Нагорна Юлія Сергіївна, Кулагіна Олена Григоріївна

І

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. ДУЕТ

НАЗВА КОЛЕКТИВУ

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

Молодша І   6-7

Гопанюк Софія та Різоль Олександра, дует Зразкового ансамблю естрадно-спортивного танцю «Овація», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Нагорна Юлія Сергіївна

ІІ

Молодша ІІ 8-10

Цвіркунова Валерія та Хилько Валерія, дует Студії сучасного танцю «InterSection», м. Запоріжжя

Художній керівник - Сосновська Ксенiя Якiвна

І

Середня 11-14

Камінська Євгенія і Лагода Софія, дует Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

 

І

Старша 15-18

Жиленко Христина та Берізкін Ілля, студенти ІІ-го курсу Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв, м. Дніпропетровськ

 

І

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО

НАЗВА КОЛЕКТИВУ

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

Молодша І   6-7

Карнаушенко Маргарита, солістка Народної студії хореографії «Dancer», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Оксана Володимирівна

І

Колеснікова Варвара, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

І

Гопанюк Софія, солістка Зразкового ансамблю естрадно-спортивного танцю «Овація», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Нагорна Юлія Сергіївна

ІІ

Круглікова Єва, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

ІІІ

Сазонов Микита, соліст Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

ІІІ

Молодша ІІ 8-10

Цвіркунова Валерія, солістка Студії сучасного танцю «InterSection», м. Запоріжжя

Художній керівник - Сосновська Ксенiя Якiвна

І

Гончаренко Марія, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

ІІ

Мустафаєва Вікторія, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

ІІ

Середня 11-14

Молодан Олександра, солістка Народної студії хореографії «Dancer», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Оксана Володимирівна

І

Усова Єва, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

І

Старша 15-18

Сидорова Діана, солістка Народної студії хореографії «Dancer», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Оксана Володимирівна

І

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

НАЗВА КОЛЕКТИВУ

КЕРІВНИК

ПРЕМІЯ

Найменші до 5 років

Зразковий хореографічний ансамбль "Фантазія", м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Ніколенко Олена та Юрій

ІІ

Дитячий зразковий хореографічний центр "Контрасти", м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Джужа Ірина Олексіївна

ІІІ

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Овація», м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Нагорна Юлія Сергіївна, Кулагіна Олена Григоріївна

ІІІ

Молодша І 6-7

Дитячий зразковий хореографічний центр "Контрасти", м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

Художній керівник - Джужа Ірина Олексіївна

ІІ

Народний театр сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

ІІ

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Загадка», м. Запоріжжя

Художній керівник - Савіна Тамара Петрівна

ІІІ

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Овація», м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Нагорна Юлія Сергіївна, Кулагіна Олена Григоріївна

ІІІ

Молодша ІІ 8-10

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Загадка», м. Запоріжжя

Художній керівник - Савіна Тамара Петрівна

І

Хореографічний ансамбль «Зоряний», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Скляр Раїса Сергіївна

ІІІ

Середня 11-14

 

Студія сучасної хореографії «Акцент», м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

Художні керівники - Мельник Євгенія Олександрівна, Троценко Поліна Олександрівна

І

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю "Аллегро", м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Паршини Діна Володимирівна і Марія Віталіївна

ІІ

Театр бального танцю «Мегаденс», м. Чернігів

Художній керівник - Дмитренко Юлія Василівна

ІІІ

Хореографічний ансамбль «Посмішка», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Соколовська Наталія Петрівна

ІІІ

Хореографічний ансамбль «Зоряний», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Скляр Раїса Сергіївна

Диплом учасника

Старша 15-18

Студія сучасної хореографії «Акцент», м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

Художні керівники - Мельник Євгенія Олександрівна, Троценко Поліна Олександрівна

І

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю "Аллегро", м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Паршини Діна Володимирівна і Марія Віталіївна

ІІІ

Змішана

Зразковий хореографічний ансамбль "Фантазія", м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Ніколенко Олена та Юрій

ІІ

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю "Аллегро", м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Паршини Діна Володимирівна і Марія Віталіївна

ІІІ

Студія сучасної хореографії «Акцент», м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

Художні керівники - Мельник Євгенія Олександрівна, Троценко Поліна Олександрівна

ІІІ

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО

НАЗВА КОЛЕКТИВУ

КЕРІВНИК

Премія

Молодша ІІ 8-10

Хилько Валерія, солістка Студії сучасного танцю «InterSection», м. Запоріжжя

Художній керівник - Сосновська Ксенiя Якiвна

І

Костіна Анжеліка, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Відмінник народної освіти України, Кавалер ордена «За Заслуги» III ступеня - Лободюк Сніжана

ІІ

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. ДУЕТ

НАЗВА КОЛЕКТИВУ

КЕРІВНИК

Премія

Молодша І 6-7

Гопанюк Софія та Різоль Олександра, дует Зразкового ансамблю естрадно-спортивного танцю «Овація», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Нагорна Юлія Сергіївна

ІІ