Положение фестиваля-конкурса

Скачати положення

Скачати бланк заявки

 

IІ Відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості

 «Яскрава країна дитинства» 

16-17 травня 2015 

 

Організатор: Громадська організація «ЯСКРАВА КРАЇНА» 

Фестиваль приурочений: до дня сімї 

Завдання фестивалю: 

  • Підтримка та розвиток дитячої та юнацької творчості в Україні ;
  • Обмін творчим досвідом, розвиток і зміцнення творчих зв'язків;
  •  Підвищення професійного рівня керівників і педагогів хореографічних,вокальних шкіл та інструментальних колективів;
  • Підтримка талановитих дітей та молоді в реалізації творчого потенціалу ;
  • Культурне та естетичне виховання дітей, підлітків та молоді.
  • Підвищення культурного рівня населення м. Дніпропетровська та області шляхом створення традиції проведення значущих громадських заходів

 

Місце і час: м. Дніпропетровськ, Палац культури студентів ДНУ ім О. Гончара, Літній театр парку ім. Т. Г. Шевченко. 

Програмою фестивалю передбачено: 

Конкурсні виступи перед професійним журі, авторські майстер-класи, методичні семінари для керівників 

Церемонія закриття фестивалю. Гала-концерт та нагородження переможців, 

Алея майстрів у парку ім. Т. Г. Шевченка

 

Майстер-класи від членів журі для учасників і семінари-практикуми для педагогів 

З вокалу - від Галини Голубєвої (м. Київ) - Викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії кафедри естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва. Викладач вокалу на телевізійних проектах «Х-Фактор», «Ті-зірка», «Службовий романс», «Зірковий рінг."

 

З хореографії - від Андріса Капіньша (м. Київ) - Директор Київської Студії Алли Духової «Тodes». Суддя міжнародної категорії Hip-Hop International. Хореограф, член журі багатьох конкурсів дитячого мистецтва в Україні та Болгарії.  Режисер-постановник телевізійних проектів «Службовий романс», «Голос Країни 2», «Народна зірка 4» та ін. Хореограф команди Київ і переможець танцювального проекту «Майданс 2». 

 

До участі у фестивалі запрошуються хореографічні колективи, ансамблі, студії та театри танцю, шоу-балети, вокальні ансамблі, театри пісні, а також дуети і сольні виконавці хореографічного, вокального та інструментального мистецтва.

 

Номінації фестивалю:

1. Хореографія

1.1. Народна хореографія

1.2. Стилізація народного танцю

1.3. Класична хореографія

1.4. Сучасна хореографія (modern, contemporary, jazz-modern…)

1.5. Сучасний вуличний танець (hip-hop, break-dance, jazz-funk, popping …)

1.6. Естрадна хореографія

1.7. Tap dance / Степ, чечітка

1.8. Бальна хореографія (тільки ансамблі)

 

2. Вокал

2.1. Естрадний вокал

2.2. Народний вокал

2.3. Академічний вокал

2.4. Фольклорні колективи, обрядові театри 

 

Кількісний склад (для всіх номінацій)

соло (1 учасник);

дует або пара (2 учасника);

мала група (3-5 учасників);

формейшн або ансамбль (6 і більше учасників);

Кількість учасників колективу не обмежена. 

 

Вікові категорії (для всіх номінацій)

1. 6-7 років

2. 8-10 років

3. 11-14 років

4. 15-18 років

5. 19-21 років

6. 22-25 років

7. Змішана 

 

Конкурсні вимоги:

Хореографія 

  1. Учасники представляють 2 номери в одній номінації та віковій категорії загальною тривалістю не більше 8 хвилин. Малі форми та ансамблі мають право представити для оцінки журі не більше 4 -х номерів ( у всіх номінаціях та вікових категоріях ). Допускається виконання одного номера.
  2. Критерії оцінювання: оригінальність постановки, композиція; техніка і майстерність виконання; підбір і відповідність музичного супроводу; підбір і оригінальність костюмів.

 

Вокал

  1. Учасники представляють 2 різнопланові композиції в одній номінації загальною тривалістю не більше 8 хвилин. Допускається виконання одного номера. Ансамбль має право представити для оцінки журі не більше 4 -х номерів ( у всіх номінаціях та вікових категоріях ) .
  2. Критерії оцінювання: чистота інтонації , чіткість дикції ; ознаки голосу ( тембр, сила, діапазон); артистизм, передача образу і поведінка на сцені , культура виконання; відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії учасника; естетика костюмів і реквізиту.

 

Разом із заявкою необхідно надати якісну сценічну фотографію учасника в електронному варіанті. Фотографії недостатнього якості не будуть надруковані в журналі фестивалю! 

а) Вікові категорії можуть змінюватися залежно від отриманих заявок; 

б) Повний вік учасників солістів-виконавців визначається на момент участі у конкурсі; 

в) Вікові групи ансамблів заявляються залежно від середнього віку учасників (невідповідність віковій групі може становити не більше 30%); 

г) У разі перевищення зазначеного часу журі має право зупинити фонограму; 

д) Не допускається виступ вокалістів на конкурсній програмі під фонограму «плюс», крім поза конкурсних виступів на відкритому повітрі.

 

Технічні вимоги:

Кожна фонограма повинна бути записана на 1) CD диск, аудіо - формат, 2) флешка, MP3- формат із зазначенням НАЗВИ КОЛЕКТИВУ / ПІБ УЧАСНИКА , НАЗВИ НОМЕРУ, Тривалісті звучання . Рекомендується мати запасні носії фонограм і бути універсально готовим. Прохання, що б на носії не було інших фотографій, музики та різних документів крім фестивальних фонограм ! Керівник колективу несе відповідальність за якість і збереження фонограм. У разі перевищення зазначеного в заявці часу журі має право зупинити фонограму і виступ !

 

Журі фестивалю:

Виступи учасників переглядають професійні фахівці з числа заслужених діячів культури, народних артистів, артистів естради, продюсерів. Оргкомітет затверджує склад журі окремо для кожної фестивального майданчика. Рішення журі не обговорюється і перегляду не підлягає.

 

Нагородження та проведення Гала-концерту:

- Результати конкурсу оголошуються на заключному Гала -концерті. Нагородження учасників проводиться за номінаціями та віковими категоріями. Присуджуються дипломи володаря « Гран- прі»; лауреатів 1, 2, 3 ступенів; дипломанта і учасника фестивалю. Учасники нагороджуються також спеціальними дипломами та призами , пам'ятними подарунками.

 

- За рішенням журі допускається дублювання призових місць за результатами конкурсу ; журі має право присудити не всі призові місця; Гран -прі може не присуджуватися .

 

- Не всі учасники фестивалю можуть бути включені в програму Гала -концерту. Номери в Гала-концерт відбираються тільки за рішенням суддів після перегляду всіх конкурсних номерівю Про участь у Гала -концерті буде повідомлено за день до нього в телефонному режимі керівнику колективу / соліста .

 

- За рішенням режисера фестивалю про проведення Гала -концерту хореографічні колективи можуть готувати супровід для вокальних виконавців , окремі учасники можуть брати участь у побудові прологу , фіналу Гала -концерту. Режисер має право об'єднувати виступи учасників в єдиний номер.

 

Умови участі:

1. Для участі у фестивалі необхідно подати заявку разом з якісною сценічної фотографією в електронному варіанті. Подача заявок здійснюється до 30 КВІТНЯ 2015 на адресу оргкомітету фестивалю: e - mail : Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.; факс: +38 ( 056 ) 374-28-48.; Фото, надіслані не в строк і поганої якості , не будуть включені в журнал фестивалю.

 

2. Участь у фестивалі підтверджується тільки після відвовіді  на неї та після внесення передоплати у розмірі повного реєстраційного внеску та 30% від вартості проживання до 5 травня КВІТНЯ 2015 на р / р оргкомітету фестивалю:

 

РЕКВІЗИТИ

ГО «ЯСКРАВА КРАЇНА», Р/р 26006050254911

в ПАТ «ПриватБанк», МФО 305299, ЄДРПОУ 35862919.

З формулюванням : забезпечення участі у фестивалі ( вказати назву колективу або прізвище учасника).

 

У випадку відмови від участі в конкурсі реєстраційний внесок не повертається.

 

3.У заявці просимо вказувати номери для конкурсу в тому порядку , в якому зручно виступати для вашого колективу. Режисер фестивалю при складанні конкурсної програми буде по можливості максимально враховувати ваші побажання 

4. При заїзді керівник групи повинен мати список групи з паспортними даними.

 

Фінансові умови:

Оргкомітет формує фестивальний фонд за рахунок спонсорських коштів та реєстраційних внесків учасників фестивалю. Фестиваль не є комерційним заходом.  Кошти фестивального фонду витрачаються на сувенірну, поліграфічну продукцію, технічні та організаційні потреби.

 

Реєстраційний внесок становить:

соло, дует - 300 грн / чол.

мала форма, ансамбль - 150 грн /чол.

 

При виступі соліста також і від колективу  оплата внеску одноразова - відповідно сольного виконання.

Для колективів з інших міст можливе розміщення в Дніпропетровську.

Вартість проживання в готелі чи гуртожитку 1 доба зі сніданком 130 грн/ 150 грн/ 170 грн.

Додатково можна замовити обід і вечерю в конкурсний день і день Гала -концерту - вартість від 40 грн.