Підсумки фестивалю-конкурсу

ІІ Всеукраїнський відкритий хоровий фестиваль-конкурс

«Голоси Яскравої Країни»

 

 ХОРОВІ КОЛЕКТИВИ

 

Молодша вікова категорія до 11 років

Молодший склад Зразкового дитячого хору «Віват, музико!» Рівненського міського Палацу дітей та молоді, м. Рівне

Хормейстер - Коссобудзька Світлана Болеславівна, концертмейстер - Мельничук Марина Володимирівна

Лауреат І ступеня

Середня вікова категорія 12-15 років

«Solo musica» зразковий дитячий хор школи педагогічної практики Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової, м. Одеса

Хормейстер - Бондар Євгенія Миколаївна, концертмейстер - Левченко Наталія Григорівна

Лауреат І ступеня

Старший хор КДШМ 6 ім. Жуковського м. Києва

Хормейстер - Романенко Оксана Валеріївна, концертмейстер - Мікаелян Каріне Паргевівна

Лауреат І ступеня

Старший склад Зразкового дитячого хору «Віват, музико!» Рівненського міського Палацу дітей та молоді, м. Рівне

Хормейстер - Павлючук Наталія Миколаївна, концертмейстер - Мельничук Марина Володимирівна

Лауреат ІІ ступеня

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів народний художній колектив дитячий хор «Скворушка» харківського  обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, м. Харків

Хормейстер - Іванова Юлія Миколаївна, концертмейстер –Таран Людмила Дмитрівна

Лауреат ІІ ступеня

Народний камерний хор «Жайвір», м. Львів

Лауреат ІІ ступеня

Хормейстер - Козяр Наталія Ярославівна, концертмейстер - Рудь Марина Василівна

Дівочий вокально-хореографічний ансамбль «ПАННОЧКА» Храму Різдва Пресвятої Богородиці, м. Львів

Художній керівник та балетмейстер - Ігор Федак, хормейстери - Соломія та Андрій Волошин, концертмейстер – Лілія Цапко

Лауреат ІІІ ступеня

Молодіжна вікова категорія 16-25 років

Жіночий хор ПНПУ імені К. Д. Ушинського «Академія», м. Одеса

Художній керівник, диригент - Лєснік Олена Степанівна, хормейстер - Радюшина Світлана Олександрівна

Лауреат ІІ ступеня

Зразковий хор студентів Ужгородського коледжу культури і мистецтв, м. Ужгород

Хормейстер - Тазінгер Андрій Іванович, концертмейстер - Ліхтей Мирослава Максимівна

Лауреат ІІ ступеня

  

ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ 

Молодша вікова категорія до 11 років

Вокальний ансамбль «CANTUS», м. Київ

Хормейстер - Меркулова Світлана Георгіївна, концертмейстер - Степаненко Ольга Степанівна

Лауреат ІІІ ступеня

Середня вікова категорія 12-15 років

Вокальний ансамбль «Gloria», м. Іршава, Закарпатська область

Хормейстер - Йонаш Олена Степанівна, концертмейстер - Керечанин Стелла Юліївна

Лауреат І ступеня

Вокальний ансамбль хору «Шкільний корабель» ДМШ №24, м. Київ

Художній керівник, хормейстер - Войцехівська Галина Миколаївна, концертмейстер - Поліщук Ольга Володимирівна

Лауреат І ступеня

Вокальний ансамбль народного камерного хору «Жайвір» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів

Хормейстер - Козяр Наталія Ярославівна, концертмейстер - Рудь Марина Василівна

Лауреат ІІ ступеня

Вокальний ансамбль старших класів «Пролісок», м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Хормейстер - Алексеюк Ніна Олександрівна, концертмейстер - Скальська Людмила Іванівна

Лауреат ІІ ступеня

Вокальна група зразкового дитячо-юнацького хору «Радуниця», м. Львів

Художній керівник – Арбузова Анастасія, концертмейстер - Лящишин Христина

Лауреат ІІ ступеня

Молодіжна вікова категорія 16-25 років

Вокальний ансамбль Ужгородського державного музичного училища імені Д. Є. Задора,  м. Ужгород

Хормейстер - Глеба Світлана Василівна, концертмейстер - Чечур Габріелла Деметерівна

Лауреат І ступеня

Вокальний ансамбль Південноукраїнського Національного Педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, м. Одеса

Хормейстер - Савенко Сергій Миколайович, концертмейстер - Ходикіна Людмила Анатоліївна

Дипломант фестивалю

Доросла вікова категорія: від 26 років

Ансамбль народного художнього колективу камерного хору «Либідь», м. Київ

Хормейстер - Обручева Світлана Феодосіївна

Лауреат ІІ ступеня