Підсумки фестивалю-конкурсу

II Відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва

«KHARKIV BEST FEST»

 

Гран-прі фестивалю - Народний хореографічний ансамбль «Світанок», м. Кропивницький

Художній керівник - Печененко Максим Валерійович, хореографи-постановники - Новак Станіслав В’ячеславович, Печененко Світлана Євгеніївна 

e4tzc9dm VM 

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу Премія
Junior – 9-11 років

Зразковий ансамбль танцю «Джерельце»  Палацу культури Основянського району міста Харкова

Художній керівник - магістр хореографії Кощавець Максим Петрович

І

Театр народного танцю «Барви», м. Полтава

Художній керівник - Булага Костянтин Миколайович, керівники - Денисенко Дмитро Олександрович, Граб Вікторія Анатоліївна

ІІ

Вокально-хореографічний колектив «Зоряна» Танцювальна група, м. Полтава

Художній керівник - Денисенко Дмитро Олександрович

ІІ

Хореографічний ансамбль «КАЗКА», м. Одеса

Художній керівник - Загребнева Мальвіна Вікторівна, концертмейстер - Калініна Ірина Анатоліївна

ІІІ
Mid  – 12-16 років

Театр народного танцю «Барви», м. Полтава

Художній керівник - Булага Костянтин Миколайович, керівники - Денисенко Дмитро Олександрович, Граб Вікторія Анатоліївна

І

Хореографічна студія «Візерунок» зразкового ансамблю пісні і танцю «Дружні хлоп'ята», м. Харків

Художній керівник - Романова Тетяна Михайлівна, хореограф-постановник - Романова Валерія Борисівна

ІІ
Adult – 17-25 років

Ансамбль народного танцю «Вишиванка», с. Кам’яниця, Закарпатська область

Художній керівник, хореограф-постановник - Шютів Михайло Андрійович

І

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу Премія
Mid  – 12-16 років

Спортивно-танцювальний клуб «КАРМЕНС» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів

Художній керівник - Плахотнюк Олександр Анатолійович, тренер - Єсіпова Олександра Анатоліївна, хореограф-постановник - Пантелеймонов Володимир

І

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю «ВИЗАВИ»

Художній керівник - Летуча Олександра Олександрівна

І
Adult – 17-25 років

Колектив класичного танцю Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв «Подих», м. Дніпро

Художній керівник - Демченко Наталя Іванівна

І

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу Премія
Kinder – до 8 років

Народна дитяча балет-студія "Сударушкі", м. Маріуполь, Донецька область

Художній керівник - Калініна Анна Віталіївна, концертмейстер - Пугачьова Наталія Михайлівна

ІІ

Дитяча балетна студія «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна

ІІІ
Junior – 9-11 років

Народна дитяча балет-студія "Сударушкі", м. Маріуполь, Донецька область

Художній керівник - Калініна Анна Віталіївна, концертмейстер - Пугачьова Наталія Михайлівна

І

Дитяча балетна студія «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна

ІІІ
Mid  – 12-16 років

Школа танцю "Авансцена" колектив "Дежавю", м. Харків

Художній керівник, хореограф-постановник - Огуй Олена Володимирівна, директор школи - Потімкова Лариса Оганезівна

І

Народна дитяча балет-студія "Сударушкі", м. Маріуполь, Донецька область

Художній керівник - Калініна Анна Віталіївна, концертмейстер - Пугачьова Наталія Михайлівна

ІІ
Змішана

Народна дитяча балет-студія "Сударушкі", м. Маріуполь, Донецька область

Художній керівник - Калініна Анна Віталіївна, концертмейстер - Пугачьова Наталія Михайлівна

І

Дитяча балетна студія «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна

ІІІ

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

Назва колективу Премія
Mid  – 12-16 років

Дитяча балетна студія «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна

ІІ

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу Премія
Kinder – до 8 років

Черкашина Єва, солістка Школи танцю "Авансцена" колективу "Дежавю", м. Харків

Художній керівник, хореограф-постановник - Огуй Олена Володимирівна, директор школи - Потімкова Лариса Оганезівна

І

Лисоконь Єлизавета, солістка Комунального спеціалізованого навчального закладу мистецтв «Харківська хореографічна школа», м. Харків

Художній керівник - Ржевська Наталія Олександрівна, педагог - Жукова Тетяна Сергіївна

І

Лялюк Уляна, солістка Дитячої балетної студії «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна 

І

Спасьонова Алiсiя, солістка Дитячої балетної студії «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна

ІІ

Тимонiна Олександра, солістка Дитячої балетної студії «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна

ІІ

Краснопольська Марiя, солістка Дитячої балетної студії «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна

ІІІ
Junior – 9-11 років

Кудінова Маргарита, солістка Дитячої балетної студії «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна 

ІІІ
Mid  – 12-16 років

Герасименко Єлизавета і Войкова Руслана, дует Колективу класичного танцю Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв «Подих», м. Дніпро

Художній керівник - Демченко Наталя Іванівна

І

Лаптєва Полiна, солістка Дитячої балетної студії «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна   

ІІІ

Чернявська Надiя, солістка Дитячої балетної студії «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна   

ІІІ
Adult – 17-25 років

Куга Дар’я, солістка Колективу класичного танцю Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв «Подих», м. Дніпро

Художній керівник - Демченко Наталя Іванівна

І

Куга Дар’я і Емець Катерина, дует Колективу класичного танцю Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв «Подих», м. Дніпро

Художній керівник - Демченко Наталя Іванівна

ІІ

Емець Катерина, солістка Колективу класичного танцю Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв «Подих», м. Дніпро

Художній керівник - Демченко Наталя Іванівна

ІІ

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

(ДЖАЗ, ДЖАЗ-МОДЕРН, МОДЕРН, КОНТЕМПОРАРІ)

Назва колективу Премія
Kinder – до 8 років

Школа танцю "Авансцена" колектив "Дежавю", м. Харків

Художній керівник, хореограф-постановник - Огуй Олена Володимирівна, директор школи - Потімкова Лариса Оганезівна

І
Junior – 9-11 років

Народний колектив «Студія хореографії «Dancer»» ДЮЦ «Штурм», м. Дніпро

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

І

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Етика» міського будинку культури, м. Рівне

Художній керівник - Мартинюк Руслана Степанівна, хореограф-постановник - Скоцький Андрій Васильович

ІІ
Mid  – 12-16 років

Народний колектив «Студія хореографії «Dancer»» ДЮЦ «Штурм», м. Дніпро

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

І

Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Перлина», м. Запоріжжя

Художні керівники - Фальковська Юлія Олегівна, Зайцева Світлана Миколаївна

І

Школа танцю "Авансцена" колектив "Дежавю", м. Харків

Художній керівник, хореограф-постановник - Огуй Олена Володимирівна, директор школи - Потімкова Лариса Оганезівна

ІІ

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Овация», м. Дніпро

Художні керівники - Нагорна Юлія та Кулагіна Олена

ІІ

Народна школа сучасної хореографії «ТОТУС», м. Полтава

Художній керівник - Швачко Олена Олегівна

ІІ

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Етика» міського будинку культури, м. Рівне

Художній керівник - Мартинюк Руслана Степанівна, хореограф-постановник - Скоцький Андрій Васильович

ІІ

Спортивно-танцювальний клуб «КАРМЕНС» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів

Художній керівник - Плахотнюк Олександр Анатолійович, тренер - Єсіпова Олександра Анатоліївна, хореограф-постановник - Пантелеймонов Володимир

ІІІ

Народний колектив сучасного танцю «Парадокс», м. Чернігів

Художній керівник - Шарапова Наталія Анатоліївна

ІІІ
Adult – 17-25 років

Театр танцю «Відлуння» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів

Художній керівник - Плахотнюк Олександр Анатолійович, тренер - Єсіпова Олександра Анатоліївна, хореограф-постановник - Пантелеймонов Володимир

І

Творчій проект "Від класики до модерну", м. Харків

Художній керівник - Замесова Н.В., хореографи-постановники - Асанова С., Павленко О. О.

І
Змішана

Школа танцю "Авансцена" колектив "Дежавю", м. Харків

Художній керівник, хореограф-постановник - Огуй Олена Володимирівна, директор школи - Потімкова Лариса Оганезівна

І

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Ассоль», м. Харків

Художні керівники - Машкіна Вікторія Ельверівна, Воліна Інна Сергіївна, хореограф-постановник -

Машкіна Вікторія Ельверівна

І
Народний аматорський колектив ансамбль танцю «Сонцеворот» КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» І

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Етика» міського будинку культури, м. Рівне

Художній керівник - Мартинюк Руслана Степанівна, хореограф-постановник - Скоцький Андрій Васильович

ІІ

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

(ДЖАЗ, ДЖАЗ-МОДЕРН, МОДЕРН, КОНТЕМПОРАРІ)

Назва колективу Премія
Mid  – 12-16 років

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Овация», м. Дніпро

Художні керівники - Нагорна Юлія та Кулагіна Олена

ІІ

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

(ДЖАЗ, ДЖАЗ-МОДЕРН, МОДЕРН, КОНТЕМПОРАРІ)

Назва колективу Премія
Kinder – до 8 років

Молодан Аліна, солістка Народного колективу «Студії хореографії «Dancer»»  ДЮЦ «Штурм», м. Дніпро

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна 

І

Нємцева Єва і Галятченко Таiсiя, дует Дитячої балетної студії «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна 

ІІІ
Junior – 9-11 років

Карнаушенко Маргарита, солістка Народного колективу «Студії хореографії «Dancer»» ДЮЦ «Штурм», м. Дніпро 

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна 

І

Кудінова Маргарита, солістка Дитячої балетної студії «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна 

ІІ

Дуднiк Марта, солістка Дитячої балетної студії «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна

ІІІ
Mid  – 12-16 років

Лукашевич Крістіна, солістка Народного колективу «Студії хореографії «Dancer»» ДЮЦ «Штурм», м. Дніпро 

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна 

І

Молодан Олександра, солістка Народного колективу «Студії хореографії «Dancer»» ДЮЦ «Штурм», м. Дніпро 

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна   

І

Молодан Олександра і Лукашевич Крістіна, дует Народного колективу «Студії хореографії «Dancer»» ДЮЦ «Штурм», м. Дніпро 

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна   

І

Чекмасова Марія, солістка Студії сучасної хореографії СК «Рельєф», м. Дніпро

Художні керівники – Цапюк Ольга, Нікішова Анна

І

Шкаберіна Валерія, солістка Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Фальковська Юлія Олегівна  

І
Заславська Владислава, м. Запоріжжя І

Шевченко Анастасія, солістка Студії сучасної хореографії СК «Рельєф», м. Дніпро

Художні керівники - Цапюк Ольга, Нікішова Анна

ІІ

Чекмасова Марія і Шевченко Анастасія, дует Студії сучасної хореографії СК «Рельєф», м. Дніпро

Художній керівник - Нікішова Анна

ІІ

Канаєва Аліна, солістка Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Фальковська Юлія Олегівна, хореографи-постановники - Сафонов Антон, Егорова Антоніна

ІІ
Adult – 17-25 років

Кондрашина Катерина, солістка Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Зайцева Світлана Миколаївна

І

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Назва колективу Премія
Kinder – до 8 років

Зразковий колектив спортивно-естрадного танцю «Mix», КПНЗ ДЮЦ «Штурм», м. Дніпро

Художній керівник - Прiлоус Iрина Анатоліївна, хореограф-репетитор - Яшина Анастасiя Станiславiвна

І

Студія при Зразковому колективі естрадно-спортивного танцю «ВИЗАВИ»

Художні керівники - Кащеєва Наталія Костянтинівна і Летуча Олександра Олександрівна

І
Junior – 9-11 років

Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н-рола «Гранд-Віват», м. Харків

Художній керівник - Акіньшина Тетяна Віталіївна

І

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю «ВИЗАВИ»

Художній керівник - Летуча Олександра Олександрівна

І

Народний колектив «Студія хореографії «Dancer»» «Дитячо-юнацький центр «Штурм»», м. Дніпро

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

І

Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Перлина», м. Запоріжжя

Художній керівник - Фальковська Юлія Олегівна

І

Народний колектив сучасного танцю «Парадокс», м. Чернігів

Художній керівник - Шарапова Наталія Анатоліївна

ІІ

Хореографічний ансамбль «КАЗКА», м. Одеса

Художній керівник - Загребнева Мальвіна Вікторівна, концертмейстер - Калініна Ірина Анатоліївна

ІІ
Mid  – 12-16 років

Зразковий колектив спортивно-естрадного танцю «Mix», КПНЗ ДЮЦ «Штурм», м. Дніпро

Художній керівник - Прiлоус Iрина Анатоліївна, хореограф-репетитор - Яшина Анастасiя Станiславiвна

І

Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н-рола «Гранд-Віват», м. Харків

Художній керівник - Акіньшина Тетяна Віталіївна

І

Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Перлина», м. Запоріжжя

Художні керівники - Фальковська Юлія Олегівна, Зайцева Світлана Миколаївна

І

Театр естрадного танцю «Карнавал», м. Харків

Художній керівник, хореограф-постановник - Білецька Марина Вікторівна

І

Народний колектив сучасного танцю «Парадокс», м. Чернігів

Художній керівник - Шарапова Наталія Анатоліївна

ІІ
Adult – 17-25 років

Народний театр танцю «ОРТУС»

Художні керівники - Летуча Олександра і Литвинова Ірина

І
Змішана

Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н-рола «Гранд-Віват», м. Харків

Художній керівник - Акіньшина Тетяна Віталіївна

І

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю «ВИЗАВИ»

Художній керівник - Летуча Олександра Олександрівна

І

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

Назва колективу Премія
Mid  – 12-16 років

Народний колектив сучасного танцю «Парадокс», м. Чернігів

Художній керівник - Шарапова Наталія Анатоліївна

ІІІ

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу Премія
Змішана

Олена Баточка і Юлія Акіньшина, дует Народного художнього колективу ансамблю акробатичного рок-н-рола «Гранд-Віват», м. Харків

Художній керівник - Акіньшина Тетяна Віталіївна

І