Підсумки фестивалю-конкурсу

 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

«ЯСКРАВА КРАЇНА В ЧЕРНІГОВІ - 2016»

 

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ в номінаціі «Інструментальна музика» - Народний художній колектив Оркестр народних інструментів Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, м. Харків. Керівник та диригент Заслужений діяч мистецтв України Валерій Городовенко, концертмейстер Кислинська Вікторія.

 

ROCK6218

 

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮв номінаціі «Народний вокал» - Бородко Олександр, соліст вокального колективу «Родной напев», м. Солігорськ, Мінська область, Білорусь.

ROCK6210

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Учасник Премія
Молодша  До 9

Дитячий зразковий танцювальний колектив «Ягідки», м. Сновськ, Чернігівська область

Художній керівник - Горбатович Світлана Миколаївна

І
Середня 10-13

Дитячий зразковий танцювальний колектив «Ягідки», м. Сновськ, Чернігівська область

Художній керівник - Горбатович Світлана Миколаївна

І

Зразковий хореографічний ансамбль «Славутич», м. Славутич, Київська область

Художній керівник - Мошківська Людмила Романівна, концертмейстер - Пахомова Олена Тимофіївна

ІІ

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Учасник Премія
Молодша  До 9

Зразковий хореографічний колектив "Феєрія", м. Бровари, Київська область

Художній керівник - Євтушенко Анна Валеріївна, концертмейстер - Багмет Олена Григорівна

ІІІ
Змішана

Зразковий колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів

Художній керівник - Румʼянцева Олена Олександрівна, концертмейстер - Щевкун Тетяна Сергіївна

І

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Учасник Премія
Молодша  до 9

Зразковий колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів

Художній керівник - Румʼянцева Олена Олександрівна, концертмейстер - Щевкун Тетяна Сергіївна

І

Зразковий хореографічний колектив "Феєрія", м. Бровари, Київська область

Художній керівник - Євтушенко Анна Валеріївна, концертмейстер - Багмет Олена Григорівна

ІІ

Театр естрадного танцю «Карнавал», м. Харків

Художній керівник - Білецька Марина Вікторівна

ІІ

Народний колектив естрадного танцю шоу-балет «Ярмарок», м. Чернігів

Художній керівник - Агафошин Євген Олександрович, хореографи-репетитори - Силенок Вікторія Анатоліївна, Черезова Наталія Юріївна, Величко Яна Олександрівна, Лихачова Ольга Іванівна, Чуб Денис Ігоревич

ІІ

Народний колектив естрадного танцю шоу-балет «Ярмарок», м. Чернігів

Художній керівник - Агафошин Євген Олександрович, хореографи-репетитори - Силенок Вікторія Анатоліївна, Черезова Наталія Юріївна, Величко Яна Олександрівна, Лихачова Ольга Іванівна, Чуб Денис Ігоревич

ІІ

Студія танцю А6, м. Київ

Художній керівник - Азарова Ганна

Учасник фестивалю
Середня 10-13

Народний колектив естрадного танцю шоу-балет «Ярмарок», м. Чернігів

Художній керівник - Агафошин Євген Олександрович, хореографи-репетитори - Силенок Вікторія Анатоліївна, Черезова Наталія Юріївна, Величко Яна Олександрівна, Лихачова Ольга Іванівна, Чуб Денис Ігоревич

І

Зразковий колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів

Художній керівник - Румʼянцева Олена Олександрівна, концертмейстер - Щевкун Тетяна Сергіївна

І

Театр естрадного танцю «Карнавал», м. Харків

Художній керівник - Білецька Марина Вікторівна

ІІ

Cтудія танцю та фітнесу «Dilemma», м. Чернігів

Художній керівник - Терещенко Альона Миколаївна

ІІ

Студія танцю А6, м. Київ

Художній керівник - Азарова Ганна

ІІІ
Старша 14-17

Народний колектив естрадного танцю шоу-балет «Ярмарок», м. Чернігів

Художній керівник - Агафошин Євген Олександрович, хореографи-репетитори - Силенок Вікторія Анатоліївна, Черезова Наталія Юріївна, Величко Яна Олександрівна, Лихачова Ольга Іванівна, Чуб Денис Ігоревич

І

Народний колектив естрадного танцю шоу-балет «Ярмарок», м. Чернігів

Художній керівник - Агафошин Євген Олександрович, хореографи-репетитори - Силенок Вікторія Анатоліївна, Черезова Наталія Юріївна, Величко Яна Олександрівна, Лихачова Ольга Іванівна, Чуб Денис Ігоревич

ІІ

Народний колектив естрадного танцю шоу-балет «Ярмарок», м. Чернігів

Художній керівник - Агафошин Євген Олександрович, хореографи-репетитори - Силенок Вікторія Анатоліївна, Черезова Наталія Юріївна, Величко Яна Олександрівна, Лихачова Ольга Іванівна, Чуб Денис Ігоревич

ІІІ
Змішана

Народний колектив естрадного танцю шоу-балет «Ярмарок», м. Чернігів

Художній керівник - Агафошин Євген Олександрович, хореографи-репетитори - Силенок Вікторія Анатоліївна, Черезова Наталія Юріївна, Величко Яна Олександрівна, Лихачова Ольга Іванівна, Чуб Денис Ігоревич

ІІ

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

Учасник Премія
Старша 14-17

Cтудія танцю та фітнесу «Dilemma», м. Чернігів

Художній керівник - Терещенко Альона Миколаївна

ІІ

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Учасник Премія
Середня 10-13

Корнішина Катерина, солістка студії танцю А6, м. Київ

Художній керівник - Азарова Ганна

ІІІ
Старша 14-17

Майдукова Вероніка, солістка студії танцю А6, м. Київ

Художній керівник - Азарова Ганна

І

Левченко Аліна і Ребенок Катерина, дует студії танцю та фітнесу «Dilemma», м. Чернігів

Художній керівник - Терещенко Альона Миколаївна

ІІІ

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

Учасник Премія
Середня 10-13

Студія танцю А6, м. Київ

Художній керівник - Азарова Ганна

ІІ
Старша 14-17

Зразковий колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів

Художній керівник - Румʼянцева Олена Олександрівна, концертмейстер - Щевкун Тетяна Сергіївна

ІІ

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО

Учасник Премія
Середня 10-13

Корнішина Катерина, солістка студії танцю А6, м. Київ

Художній керівник - Азарова Ганна

ІІІ
Старша 14-17

Майдукова Вероніка, солістка студії танцю А6, м. Київ

Художній керівник - Азарова Ганна

 І

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ОРКЕСТР НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Учасник Премія
Змішана вікова категорія

Народний художній колектив Оркестр народних інструментів Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, м. Харків

Керівник та диригент Заслужений діяч мистецтв України Валерій Городовенко, концертмейстер Кислинська Вікторія

ГРАН-ПРІ

ФЕСТИВАЛЮ

Оркестр народних інструментів, м. Чернігів

Художній керівник - Григорій Щербинін

І

Оркестр народних інструментів  "Барвінок", м. Чернігів

Художній керівник - Решетник Ірина Євгеніївна, концертмейстери - Гуменюк Дарина Володимирівна та Пряхін Анатолій Анатолійович

ІІ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ДУЕТ

Учасник Премія
Змішана вікова категорія

Дует Sunrise

Ребенок Павло та Галамага Вікторія, м. Чернігів

Художні керівники -  Забара Лариса, Чуприна Станіслав

ІІ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СОЛО

Учасник Премія
Середня 10-13

Журба Альона, м. Чернігів

Художній керівник - Воронова Олена Іванівна

І
Старша 14-17

Ребенок Павло, м. Чернігів

Художні керівники -  Забара Лариса, Чуприна Станіслав

І

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

Учасник Премія
МОЛОДША ДО 9

Скварська Дар’я, м. Чернігів

Художній керівник - Ісупова Алла Володимирівна, концертмейстер – Куліш Тетяна Михайлівна

ІІ
СЕРЕДНЯ 10-13

Нехай Дар'я, м. Чернігів

Викладач - Кладько Світлана Юріївна, концертмейстер -

Тарановська Людмила Олександрівна

І

Товстогон Поліна, м. Чернігів

Художній керівник - Мащенко Анна Ігорівна, концертмейстер - Шевкун Еліна Олександрівна

І

Шевченко Валерія, м. Чернігів

Художній керівник - Мащенко Анна Ігорівна, концертмейстер - Шевкун Еліна Олександрівна

І

Буденна Мирослава, м. Чернігів

Художній керівник - Тенак Тамара Вікторівна, концертмейстер - Волкова Наталія Григорівна

ІІ

Любченко Анастасія, м. Чернігів

Художній керівник - Уварова Ольга Олексіївна, концерт-мейстер - Новик Тетяна Петрівна

ІІ

Громова Софія, м. Чернігів

Художній керівник - Гарбуз Анастасія Юріївна, концертмейстер -

Волкова Наталія Григорівна

ІІ

Савинська Лілія, м. Чернігів

Художній керівник - Ісупова Алла Володимирівна, концертмейстер - Куліш Тетяна Михайлівна

ІІІ
СТАРША 14-17

Черняк Єлизавета, м. Чернігів

Художній керівник - Тенак Тамара Вікторівна, концертмейстер - Волкова Наталія Григорівна

І

Крившук Вікторія, м. Чернігів

Художній керівник - Ісупова Алла Володимирівна, концертмейстер - Куліш Тетяна Михайлівна

ІІІ
МОЛОДІЖНА 18-25

Іващенко Катерина, м. Чернігів

Художній керівник - Курсон Валерій Миколайович, концертмейстер - Забара Лариса Василівна

І

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. АНСАМБЛЬ

Учасник Премія
МОЛОДША ДО 9

Вокальний ансамбль «Верес», м. Чернігів

Художній керівник - Біда Ірина Олександрівна, концертмейстер - Воронова Олена Іванівна

ІІ
СЕРЕДНЯ 10-13

Вокальний ансамбль «Гармонія», м. Чернігів

Художній керівник - Уварова Ольга Олексіївна, концертмейстер -

Новик Тетяна Петрівна

І

ФОЛЬКЛОР

Учасник Премія
МОЛОДША До 9

Капела бандуристів "Натхнення", м. Чернігів

Художній керівник - Марина Суворова, концертмейстер - Олександр Стельмах

ІІ
СЕРЕДНЯ 10-13

Зразковий ансамбль бандуристів "Соколики", м. Чернігів

Художні керівники - Валентина Іщенко, Олена Товпеко, Яна Решетник, Юлія Загурська

ІІ

НАРОДНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

Учасник Премія
МОЛОДША До 9

Бачурна Єлізавета, м. Чернігів

Художній керівник - Олена Товпеко

ІІ
МОЛОДІЖНА 18-25
Бородко Олександр, соліст вокального колективу «Родной напев», м. Солігорськ, Мінська область, Білорусь

ГРАН-ПРІ

ФЕСТИВАЛЮ

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

Учасник Премія
МОЛОДША До 9

Гойварц Маргарита, солістка Дитячого театру пісні «Забава», м. Чернігів

Художні керівники - Литвинова Наталія В’ячеславівна, Харчук Марина Костянтинівна

І
Касьянова Кіра, м. Київ І

Вєко Марія, м. Калінковичі, Гомельська область, Білорусь

Художній керівник - Новик Галина Степанівна

ІІ

Кириленко Вероніка, солістка Дитячого театру пісні «Забава», м. Чернігів

Художні керівники - Литвинова Наталія В’ячеславівна, Харчук Марина Костянтинівна

ІІ

Богдан Єлизавета, м. Чернігів

Художній керівник - Євтушенко Марина Володимирівна

ІІІ

Бурденко Вікторія, м. Чернігів

Художній керівник - Маховка В'ячеслав Петрович 

ІІІ

Статнікова Юлія, солістка народного художнього колективу Шоу-гурт «Сонях», м. Київ

Художній керівник - Шайкевич Юлія Георгіївна, відмінник освіти України

ІІІ
Бєлозор Катерина, м. Бахмач, Чернігівська область ІІІ

Самбук Вероніка, м. Калінковичі, Гомельська область, Білорусь

Художній керівник - Новик Галина Степанівна

Дипломант фестивалю
Макар Яна, солістка Folk-театру «КаЯ», м. Солігорськ, Мінська область, Білорусь Дипломант фестивалю

Черніков Ілля, соліст вокального відділу школи-студії "Сіверські клейноди",  м. Чернігів

Художній керівник - Вовк Сергій Миколайович, викладачі Губко Наталія Миколаївна та Волкова Марія Василівна

Дипломант фестивалю

Федченко Роман, м. Чернігів

Художній керівник - Шарпата Ніна Ігорівна

Дипломант фестивалю

Сальник Владислава, м. Чернігів

Художній керівник - Шарпата Ніна Ігорівна

Дипломант фестивалю

Статнікова Ольга, солістка народного художнього колективу Шоу-гурт «Сонях», м. Київ

Художній керівник - Шайкевич Юлія Георгіївна, відмінник освіти України

Дипломант фестивалю
СЕРЕДНЯ 10-13

Дроздова Яна, м. Калінковичі, Гомельська область, Білорусь

Художній керівник - Новик Галина Степанівна

І

Марченко Юлія, м. Чернігів

Художній керівник - Гальчук Анжеліка Валеріївна

І

Поліщук Євгенія, м. Чернігів

Художній керівник - Шарпата Ніна Ігорівна

І

Гойварц Леон, соліст Дитячого театру пісні «Забава», м. Чернігів

Художні керівники - Литвинова Наталія В’ячеславівна, Харчук Марина Костянтинівна

ІІ

Висоцкая Вероніка, м. Калінковичі, Гомельська область, Білорусь

Художній керівник - Новик Галина Степанівна

ІІ

Рожкова Мілана, м. Калінковичі, Гомельська область, Білорусь

Художній керівник - Новик Галина Степанівна

ІІ
Ковтун Катерина, м. Чернігів ІІ

Валуйська Аліна, м. Луганськ – Київ

Художній керівник - Ваха Анна Олександрівна

ІІ

Морозов Микола, м. Чернігів

Художній керівник - Шарпата Ніна Ігорівна

ІІ

Павленко Анна, м. Чернігів

Художній керівник - Шарпата Ніна Ігорівна

ІІ

Карабет Майя, м. Чорноморськ, Одеська область

Художній керівник - Доля Лариса Леонідівна

ІІІ

Салтан Дмитро, м. Калінковичі, Гомельська область, Білорусь

Художній керівник - Новик Галина Степанівна

ІІІ

Скрипка Катерина, солістка народного художнього колективу Шоу-гурт «Сонях», м. Київ

Художній керівник - Шайкевич Юлія Георгіївна, відмінник освіти України

ІІІ

Півень Поліна, м. Чернігів

Художній керівник - Лугіна Тетяна Михайлівна

ІІІ

Корнілевська Анна, м. Чернігів

Художній керівник - Огер Наталія Григорівна

ІІІ

Петрушина Амалія, м. Чернігів

Художній керівник - Валевська Наталія

ІІІ

Гніда Анастасія, м. Козелець, Чернігівська область

Художній керівник - Сукретний Микола Андрійович

Дипломант фестивалю
СТАРША 14-17

Алексеєнко Ольга, м. Калінковичі, Гомельська область, Білорусь

Художній керівник - Новик Галина Степанівна

І

Пінченко Євдокія, м. Чернігів

Художній керівник - Шарпата Ніна Ігорівна

ІІ

Письменна Катерина, солістка вокального класу «Натхнення», м. Чернігів

Художній керівник - Тюрюміна Марина Анатоліївна

ІІІ
МОЛОДІЖНА 18-25

Йотка Ярослав, м. Ніжин, Чернігівська область

Художній керівник - Курсон Валерій Миколайович

І
Бородко Олександр, соліст вокального колективу «Родной напев», м. Солігорськ, Мінська область, Білорусь Учасник фестивалю