Підсумки фестивалю-конкурсу

Підсумки фестивалю-конкурсу

«ЯСКРАВА КРАЇНА» В ОДЕССЕ - 2016»

 

Гран-прі в номінації "Академічний вокал" - Сунь Бо, Китай. Концертмейстер - Клебанова Світлана Володимирівна.

BRZ 3604

 

 

Гран-прі в номінації "Естрадний вокал" - Кисельов Михайло, м. Одеса. Художній керівник - Тяпіна-Занчуковська Біана Генадіївна.

BRZ 4502

 

 

Гран-прі в номінації "Класична хореографія" - Дитяча Зразкова хореографічна студія «FORS», м. Київ. Художній керівник - Винокурова Тетяна Анатоліївна.

BRZ 3567

 

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ  ЖАНР

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13

Гончарук Катерина, м. Миколаїв

Художній керівник - Макарова Людмила Миколаївна 

III

Кислиця Анастасія, с. Новоселівка, Одеська область

Художній керівник - Дмитрик Людмила Сергіївна

III

 

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. ДУЕТ

Учасник

Премія

ЗМІШАНА

Дует Березняк Микита і Шошин Леонід, м. Одеса

Художній керівник - Осипова Вікторія Олександрівна, концертмейстер - Лазаренко Наталія Олександрівна

II

 

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

Учасник

Премія

СЕРЕДНЯ 10-13

Жмудь Єлизавета, м. Іллічівськ, Одеська область

Художній керівник - Доля Лариса Леонідівна, концертмейстер - Бушуєва Крістіна Василівна

I

Шаталова Анна, м. Одеса

Художній керівник - Сєліна Інга Миколаївна, концертмейстер - Замишляєва Катерина Валентинівна

I

Бузіян Анна, м. Арциз, Одеська область

Художній керівник - Чернишова Марина Миколаївна, концертмейстер - Павлюк Юлія Олегівна

II

Хан Соф’я, м. Одеса

Художній керівник -  Шишкіна Наталія Вікторівна

II

Костюк Аліна, м. Херсон

Художній керівник - Довбиш Любов Петрівна 

II

Кравченко Максим, м. Дніпропетровськ

Художній керівник -  Миронова Наталія Олександрівна, концертмейстер - Усольцева Христина Анатоліївна

Дипломант фестивалю

Сокуренко Микита, м. Дніпропетровськ

Художній керівник -  Миронова Наталія Олександрівна, концертмейстер - Усольцева Христина Анатоліївна

Дипломант фестивалю

Дроздова Ольга, м. Дніпропетровськ

Художній керівник -  Миронова Наталія Олександрівна, концертмейстер - Усольцева Христина Анатоліївна

Учасник фестивалю

СТАРША 14-17

Юрінцева Анна, м. Херсон

Художній керівник - Болога Наталія Юріївна

II

Адаменко Валерія, м. Херсон

Художній керівник - Ємєльян Данута Броніславівна

III

Фесенко Катерина, м. Херсон

Художній керівник - Насурдінова Ай-гуль Гаязівна, концертмейстер - Курбановська Маріанна Сергіївна

III

МОЛОДІЖНА 18-25

Білоус Інна, м. Рівне

Художній керівник - Щербата Анастасія Олександрівна, концертмейстер - Чистова Ольга Олексіївна

I

Черкасова Аліна, м. Одеса

Художній керівник - Поліванова Галина Анатоліївна, концертмейстер - Руснак Юлія

І

Гришко Марія, м. Одеса

Художній керівник - Толстова Наталя Михайлівна, концертмейстер - Чеменян Гаяне Погосівна

II

Шиманська Альона, м. Одеса

Художній керівник - Олейникова Юлія Володимирівна, концертмейстер - Чистова Ольга Олексіївна

ІІ

Чень Хунюй, Китай

Художній керівник - Осипова Вікторія Олександрівна, концертмейстер - Лазаренко Наталя Олександрівна

III

Ігнатовська Юліана, м. Одеса

Художній керівник - Лобода Лариса Миколаївна, концертмейстер - Ісакова Інна Сергіївна

III

Кан Менсінь, Китай

Художній керівник - Осипова Вікторія Олександрівна, концертмейстер - Лазаренко Наталя Олександрівна

Дипломант фестивалю

Давидюк Наталія, м. Одеса

Художній керівник - Олейнікова Юлія Володимирівна, концертмейстер - Чистова Ольга Олексіївна

Дипломант фестивалю

ВІД 25 РОКІВ

Сунь Бо, Китай

Концертмейстер - Клебанова Світлана Володимирівна

Гран-прі

Сметаніна Тетяна, м. Одеса

Художній керівник - Олейникова Юлія Володимирівна, концертмейстер - Чистова Ольга Олексіївна

II

Шишкіна Наталія, м. Одеса

ІІ

 

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

УЧАСНИК

ПРЕМІЯ

МОЛОДША До 9

Щоголь Анастасія, м. Маріуполь, Донецька область

І

Крєчік Орина, м. Одеса

І

Художній керівник -  Шишкіна Наталія Вікторівна

Комова Дар'я, м. Херсон

ІІ

Художній керівник - Медова Вікторія Володимирівна

Коновалов Костянтин, м. Одеса

ІІ

Художній керівник - Кисельова Людмила Андріївна

Бойко Аурелія, солістка  Вокального колективу «ДоМиСольки»,  м. Харків

ІІ

Художній керівник - Полтавцева Ірина

Тушканова Маргарита,  м. Маріуполь, Донецька область

ІІ

Художній керівник -  Ушкало Любов Олександрівна

Фокіна Марія, м. Одеса

ІІ

Художній керівник - Тяпіна-Занчуковська Біана Генадіївна

Костирко Софія, солістка «Народного художнього колективу» студії естрадного вокалу «Престиж», м. Миколаїв

ІІ

Художній керівник - Табакар Тетяна Іванівна

Дзяд Нікіта, м. Одеса

ІІІ

Художній керівник - Третяк Людмила Миколаївна

Куземко Олександр, м. Одеса

ІІІ

Художній керівник - Грищук Олена Анатоліївна

Шкварук Мілана, солістка  Вокального колективу «ДоМиСольки»,  м. Харків

ІІІ

Художній керівник -  Полтавцева Ірина

Дерменжі Валерія, м. Одеса

ІІІ

Художній керівник - Тяпіна-Занчуковська Біана Генадіївна

Ботвiнцева Алiса,  м. Іллічівськ, Одеська область

Дипломант фестивалю

Художній керівник - Доля Лариса Леонідівна

Алiєва Зоріна, м. Одеса

Дипломант фестивалю

Художній керівник - Шептун Ніна Вiкторiвна

Корунська Вероніка, м. Одеса

Дипломант фестивалю

Художній керівник - Cлавова Маріанна Станіславівна

Уманець Єгор,  м. Одеса

Дипломант фестивалю

Художній керівник -  Шишкіна Наталія Вікторівна

Райков Олександр, м. Одеса

Дипломант фестивалю

Художній керівник - Скальська Юлія Петрівна

Куземко Сергій, м. Одеса

Учасник фестивалю

Художній керівник - Грищук Олена Анатоліївна

Єгожа Анастасія, солістка  Вокального колективу «ДоМиСольки»,  м. Харків

Учасник фестивалю

Художній керівник -  Полтавцева Ірина

Лукьяненко Таїсія, солістка  Вокального колективу «ДоМиСольки»,  м. Харків

Учасник фестивалю

Художній керівник -  Полтавцева Ірина

Обозная Юлія,  солістка  Вокального колективу «ДоМиСольки»,  м. Харків

Учасник фестивалю

Художній керівник -  Полтавцева Ірина

Сівець Сніжана, солістка Вокального колективу «ДоМиСольки»,  м. Харків

Учасник фестивалю

Тяпіна Даніела, м. Одеса

Учасник фестивалю

Художній керівник -  Тяпін Захар Володимирович

Кондрашова Дар'я,  м. Чорноморськ, Одеська область

Учасник фестивалю

Художній керівник -  Доля Лариса Леонідівна

СЕРЕДНЯ 10 - 13

Кисельов Михайло, м. Одеса

Гран-прі

Художній керівник - Тяпіна-Занчуковська Біана Генадіївна

Приймак Ксенія, смт Овідіополь, Одеська область

І

Художній керівник - Доля Лариса Леонідівна

Костюк Аліна, м. Херсон

І

Художній керівник - Довбиш Любов Петрівна 

Комiсарова  Маргарита,  смт Великодолинське, Одеська область

І

Художній керівник - Ільіна Христина Олегівна

Волошаненко Соф’я, м. Одеса

І

Художній керівник -Комар Катерина Едуардівна

Мошняцька Валерія, м. Одеса,  керівник – Дорогань Людмила Анатоліївна

І

Могильова Ірина, солістка «Народного художнього колективу» студії естрадного вокалу «Престиж», м. Миколаїв    

І

Скорих Уляна,  м. Маріуполь, Донецька область

ІІ

Художній керівник -  Ушкало Любов Олександрівна

Карабет Майя,  м. Іллічівськ, Одеська область

ІІ

Художній керівник -  Доля Лариса Леонідівна

Гончарук Катерина, солістка «Народного художнього колективу» студії естрадного вокалу «Престиж», м. Миколаїв

ІІ

Художній керівник - Табакар Тетяна Іванівна  

Гончарук Марія, солістка «Народного художнього колективу» студії естрадного вокалу «Престиж», м. Миколаїв

ІІ

Художній керівник - Табакар Тетяна Іванівна  

Толста Вікторія, м. Одеса

ІІ

Художній керівник - Скальська Юлія Петрівна

Бевзюк Ангеліна,  м. Одеса

ІІ

Художній керівник - Холмогорцева Юлія Ігорівна

Драгомир Альбіна,  м. Роздільна, Одеська область

ІІ

Художній керівник - Пилипенко Людмила Вікторівна

Епельман Юлія, м. Одеса

ІІ

Художній керівник - Тяпіна Біана Генадіївна

Пінігіна Єлизавета, м. Одеса

ІІ

Художній керівник - Доля Лариса Леонідівна

Зубрій Дар'я,  м. Сквира, Київська область

ІІІ

Художній керівник - Гибилинда Ірина Василівна

Солодовчук Єлізавета,  м. Сквира, Київська область

ІІІ

Художній керівник – Гибилинда  Ірина Василівна

Левицька Олександра, м. Одеса

ІІІ

Художній керівник - Лагуніна Iнна Валеріївна

Карабажак Іванна, м. Одеса

ІІІ

Художній керівник - Шишкіна Наталія Вікторівна

Житомирська Валерія, м. Одеса

ІІІ

Художній керівник - Тяпіна-Занчуковська Біана Генадіївна

Дем'янов Олександр,  м. Іллічівськ, Одеська область

ІІІ

Художній керівник -  Доля Лариса Леонідівна

Доленко Катерина, солістка «Народного художнього колективу» студії естрадного вокалу «Престиж», м. Миколаїв

ІІІ

Художній керівник - Табакар Тетяна Іванівна    

Боровик Адріана,  м. Одеса

ІІІ

Художній керівник - Холмогорцева Юлія Ігорівна

Кисельова Катерина, м. Одеса

ІІІ

Художній керівник - Тяпіна-Занчуковська Біана Генадіївна

Рутковська Лілія, м. Чорноморськ, Одеська область

Дипломант фестивалю

Художній керівник -  Доля Лариса Леонідівна

Григорьєва Евеліна, солістка  Вокального колективу «ДоМиСольки», м. Харків

Дипломант фестивалю

Художній керівник - Полтавцева Ірина

Мітюшкіна Злата, м. Маріуполь, Донецька область

Дипломант фестивалю

Художній керівник - Ушкало Любов Олександрівна

Шабатура Євгенія, м. Теплодар, Одеська область

Дипломант фестивалю

Художній керівник -  Тяпіна-Занчуковська Біана Генадіївна

Бєкєтов Богдан, м. Одеса

Учасник фестивалю

Художній керівник - Скальська Юлія Петрівна

Бондаренко Жанна, м. Одеса

Учасник фестивалю

Художній керівник - Дорогань Людмила Анатоліївна

МОЛОДІЖНА 18-25

Бондаренко Анастасія,  м. Одеса

ІІ

Художній керівник - Піддубна Катерина Ігорівна

Сироцинський Антоній, м. Одеса

ІІ

Художній керівник - Малова Вікторія Сергіївна

Богданова Поліна,  м. Одеса

ІІ

Художній керівник - Малова Вікторія Сергіївна

Олейніч Олександр,  м. Одеса

ІІ

Художній керівник - Малова Вікторія Сергіївна

Атаманюк Алiна, м.  Одеса

ІІІ

Художній керівник - Скальська Юлія Петрівна

Кондратьєва Ганна, м. Одеса

ІІІ

 

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. ДУЕТ

УЧАСНИК

ПРЕМІЯ

СТАРША 14-17

Стороженко Олена і Шаф Валентина, дует Зразкового Дитячого музичного театру «Волшебный мост», м. Дніпропетровськ

Дипломант фестивалю

ЗМІШАНА

Гончарук Катерина і Могильова Ірина, дует «Народного художнього колективу» студії естрадного вокалу «Престиж», м. Миколаїв

Художній керівник - Табакар Тетяна Іванівна     

І

Лукьяненко Таїсія та Олена, дует Вокального колективу «ДоМиСольки», м. Харків

Художній керівник - Полтавцева Ірина

Диплом учасника

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. АНСАМБЛЬ

УЧАСНИК

ПРЕМІЯ

МОЛОДША І  До 7 РОКІВ

Зразковий Дитячий музичний театр «Волшебный мост», м. Дніпропетровськ

ІІ

МОЛОДША ІІ  8-9 РОКІВ

Зразковий Дитячий музичний театр «Волшебный мост», м. Дніпропетровськ

ІІ

Молодша група Народного вокально-хорового колективу «Кантилена», м. Маріуполь, Донецька область

Художній керівник -Ушкало Любов Олександрівна, концертмейстер - Раджабов Тофік Гафурович

ІІ

МОЛОДІЖНА 18-25

Вокальний ансамбль КПУ «ДКС ОНПУ», м. Одеса

Художній керівник - Малова Вікторія Сергіївна

ІІ

ЗМІШАНА

Вокальний ансамбль "MUSICAIR", м. Одеса

Художній керівник - Бондаренко Анастасія Ігорівна

ІІ

Вокальний колектив «ДоМиСольки», м. Харків

Художній керівник - Полтавцева Ірина

Дипломант фестивалю

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. МАЛА ФОРМА

УЧАСНИК

ПРЕМІЯ

МОЛОДША І  До 7 РОКІВ

Вокальний колектив «ДоМиСольки», м. Харків

Художній керівник - Полтавцева Ірина

ІІ

СЕРЕДНЯ 10-13

Зразковий Дитячий музичний театр «Волшебный мост», м. Дніпропетровськ

Художні керівники - Миронова Наталія Олександрівна,  Панченко Тетяна Василівна, Круглая Людмила Миколаївна, Усольцева Христина Анатоліївна

ІІ

СТАРША 14-17

Вокальне тріо «Гармонія», м. Херсон

Художній керівник - Литвинова Людмила Степанівна

ІІІ

 

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. ХОР

УЧАСНИК

ПРЕМІЯ

ЗМІШАНА

Народний вокально-хоровий колектив «Кантилена», м. Маріуполь, Донецька область

Художній керівник -Ушкало Любов Олександрівна, концертмейстер - Раджабов Тофік Гафурович

ІІІ

 

НАРОДНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

УЧАСНИК

ПРЕМІЯ

СЕРЕДНЯ 10-13

Кислиця Анастасія, с. Новоселівка, Одеська область

Художній керівник - Яровенко Світлана Миколаївна

І

Бондаренко Жанна, м. Одеса

Художній керівник - Дорогань Людмила Анатоліївна

ІІ

МОЛОДІЖНА 18-25

Кондратьєва Ганна, м. Одеса

ІІ

 

 

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

Назва колективу

Премія

8-11 РОКІВ

Дитяча Зразкова хореографічна студія «FORS», м. Київ

Художній керівник - Винокурова Тетяна Анатоліївна

І

Балетна студія «Жизель», м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

ІІ

Дитяча балетна студія «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна, Решетова Анастасія Сергіївна

ІІІ

12-15 РОКІВ

Хореографічний ансамбль «Карнавал»  СШ № 84, м. Одеса

Художній керівник - Кузнецов Віталій, викладач Ольга Навроцька

ІІ

16-18 РОКІВ

Студенти І та ІІ курсів Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Демченко Наталя Іванівна

І

ЗМІШАНА

Балетна студія «Соареле», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Станіслав Олена Юріївна

ІІ

Дитяча балетна студія «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна, Решетова Анастасія Сергіївна

ІІІ

Балетна студія «Гран Па», м. Одеса

Художній керівник - Гурліч Лілія Олегівна, балетмейстер - Гражуліс Євген Володимирович

ІІІ

 

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО

Учасник

Премія

До 7 РОКІВ

Жеребецька Варвара, м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

І

дебют

Масалова Марія, м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

І

Бєлих Єлізавета, м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

ІІІ

8-11 РОКІВ

Марченко Олександра, солістка Дитячої Зразкової хореографічної студії «FORS», м. Київ

Художній керівник - Винокурова Тетяна Анатоліївна

ІІ

Бендерська Вікторія, солістка Балетної студії «Соареле», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Станіслав Олена Юріївна

ІІ

Масалова Єлизавета, м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

ІІ

Манойло Дар'я, солістка Хореографічного ансамблю «Карнавал» СШ № 84, м. Одеса

Художній керівник - Кузнецов Віталій, викладач Ольга Навроцька

ІІ

Слуцька Мар’яна, м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

ІІ

Охманюк Юля, м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

ІІІ

Середа Рената, м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

ІІІ

Тарасюк Юля, м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

ІІІ

Родінкова Анастасія, солістка Ансамблю класичного танцю «Фуете», м. Вінниця

Художній керівник - Ільченко Жанна Борисівна   

ІІІ

Левчинська Єва, м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

Диплом учасника

Кудинова Маргарита, солістка Дитячої балетної студії «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна, Решетова Анастасія Сергіївна

Диплом учасника

12-15 РОКІВ

Дяченко Марія, м. Одеса

Художній керівник - Рогозина Надія Олександрівна

І

Бородіна Олександра, солістка Дитячої Зразкової хореографічної студії «FORS», м. Київ

Худ. кер. - Винокурова Тетяна Анатоліївна

І

Андрейців Марта, солістка Дитячої Зразкової хореографічної студії «FORS», м. Київ

Художній керівник - Винокурова Тетяна Анатоліївна

І

Чапська Евеліна, м. Одеса

Художній керівник - Баранова Вєра Сергіївна

ІІ

Январьова Аліна, солістка Балетної студії «Гран Па», м. Одеса

Художній керівник - Гурліч Лілія Олегівна, балетмейстер - Гражуліс Євген Володимирович

ІІ

Заєць Анастасія, солістка Ансамблю класичного танцю «Фуете», м. Вінниця

Художній керівник - Ільченко Жанна Борисівна

ІІ

Сідакова Анастасія, м. Одеса

Художній керівник - Баранова Вєра Сергіївна

ІІІ

Ярушевська Катерина, солістка Балетної студії «Соареле», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Станіслав Олена Юріївна

ІІІ

Прутяну Анна-Марія, солістка Балетної студії «Соареле», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Станіслав Олена Юріївна

ІІІ

Тормоса Анастасія, солістка Балетної студії «Гран Па», м. Одеса

Художній керівник - Гурліч Лілія Олегівна, балетмейстер - Гражуліс Євген Володимирович

ІІІ

Мазур Анна, солістка Балетної студії «Гран Па», м. Одеса

Художній керівник - Гурліч Лілія Олегівна, балетмейстер - Гражуліс Євген Володимирович

ІІІ

Чижик Діана, м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

ІІІ

Коханова Уляна, м. Одеса

Художній керівник - Махiня Галина Миколаївна

Диплом учасника

16-18 РОКІВ

Бендерська Андрея, солістка Балетної студії «Соареле», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Станіслав Олена Юріївна

Диплом учасника

19-25 РОКІВ

Боцуляк Ксенія, солістка Балетної студії «Гран Па», м. Одеса

Художній керівник - Гурліч Лілія Олегівна, балетмейстер - Гражуліс Євген Володимирович

І

 

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. ДУЕТ

Назва колективу

Премія

8-11 РОКІВ

Бендерська Вікторія і Барбієру Вікторія, дует Балетної студії «Соареле», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Станіслав Олена Юріївна

ІІ

Бєлих Єлізавета і Слуцька Мар`яна, дует Балетної студії «Жизель», м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

ІІІ

Масалова Марія і Масалова Єлизавета, дует Балетної студії «Жизель», м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

ІІІ

12-15 РОКІВ

Войкова Руслана і Герасименко Єлизавета, дует  Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Демченко Наталя Іванівна

ІІ

Бекчієви Ірина і Тетяна, дует Балетної студії «Соареле», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Станіслав Олена Юріївна

ІІ

Кульнєва Ірина і Загреба Дар'я, дует Дитячого класичного балету, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Івлюшкіна Валентина Петрівна

ІІІ

Левчинська Єва і Чижик Діана, дует Балетної студії «Жизель», м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

ІІ

16-18 РОКІВ

Куга Дар’я і Ємець Катерина, дует Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Демченко Наталя Іванівна

ІІ

ЗМІШАНА

Габуєва Єлизавета і Котюк Дар’я, дует Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Демченко Наталя Іванівна

ІІ

 

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

Назва колективу

Премія

До 7 РОКІВ

Балетна студія «Жизель», м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

ІІІ

8-11 РОКІВ

Дитяча балетна студія «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна, Решетова Анастасія Сергіївна

ІІІ

12-15 РОКІВ

Дитячий класичний балет, м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Івлюшкіна Валентина Петрівна

ІІ

ЗМІШАНА

Ансамбль класичного танцю «Фуете», м. Вінниця

Художній керівник - Ільченко Жанна Борисівна

ІІ

 

МОДЕРН-БАЛЕТ. АНСАМБЛІ

Назва колективу

Премія

12-15 РОКІВ

Дитяча Зразкова хореографічна студія «FORS», м. Київ

Художній керівник - Винокурова Тетяна Анатоліївна

І

Ансамбль танцю «Confetti», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Мазур Олена Олександрівна, хореограф-постановник Демчук Тетяна Василівна

ІІІ

ЗМІШАНА

Балетна студія «Соареле», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Станіслав Олена Юріївна

Диплом учасника

 

МОДЕРН-БАЛЕТ. СОЛО. ДУЕТ

Учасник

Премія

ДО 7 РОКІВ

Бєлих Єлізавета, м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

ІІІ

8-11 РОКІВ

Лєснухіна Софія, солістка Театру танцю "Резонанс", м. Київ

Художній керівник - Лелюх Іван Миколайович, концертмейстер - Закуренко Людмила Василівна

І

Кудинова Маргарита, солістка Дитячої балетної студії «Princess», м. Харків

Художній керівник - Войтіна Юлія Олександрівна, Решетова Анастасія Сергіївна

ІІІ

12-15 РОКІВ

Андрейців Марта, солістка Дитячої Зразкової хореографічної студії «FORS», м. Київ

Художній керівник - Винокурова Тетяна Анатоліївна

І

Бородіна Олександра, солістка Дитячої Зразкової хореографічної студії «FORS», м. Київ

Художній керівник - Винокурова Тетяна Анатоліївна

ІІ

Прутян Ілона, солістка Ансамблю танцю «Confetti», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Мазур Олена Олександрівна, хореограф-постановник Демчук Тетяна Василівна

ІІІ

Чижик Діана, м. Луцьк, Волинська область

Художній керівник - Бурба Олена Борисівна

Диплом учасника

16-18 РОКІВ

Сєбов Анастасія, солістка Ансамблю танцю «Confetti», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Мазур Олена Олександрівна, хореограф-постановник Демчук Тетяна Василівна

ІІІ

Прутяну Олександра, солістка Балетної студії «Соареле», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Станіслав Олена Юріївна

Диплом учасника

ЗМІШАНА

Маринеску Віолетта і Череш Арина, дует Балетної студії «Соареле», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Станіслав Олена Юріївна

ІІІ

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

Назва колективу

Премія

Молодша До 9

Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Сонечко», м. Львів

Художній керівник - Заслужений працівник культури України Онисько-Горностай Марія Іванівна

І

Хореографічний ансамбль "Гармонія", м. Одеса

Художній керівник - Григорьєва Тетяна Олександрівна

ІІ

Хореографічний колектив «Сюїта», м. Одеса

Художній керівник - Агафонова Русана Юріївна, концертмейстер - Тихонова Тетяна Олександрівна

ІІІ

Середня 10-13

Народний художній колектив ансамбль танцю «Подолянчик», м. Хмельницький

Художній керівник - Гуреєв Іван Юрійович, педагог Товста Катерина Іванівна, концертмейстер - Потапов Роман Григорович

І

Хореографічний колектив «Сюїта», м. Одеса

Художній керівник - Агафонова Русана Юріївна, концертмейстер - Тихонова Тетяна Олександрівна

ІІ

Хореографічний ансамбль «Гармонія», м. Одеса

Художній керівник - Григорьєва Тетяна Олександрівна

ІІ

Зразковий дитячий хореографічний колектив «Сузір`я», м. Южне, Одеська область

Художній керівник - Шарова Інна Володимирівна, концертмейстер - Межінська Наталія Анатоліївна

ІІІ

Старша 14-17

Народний ансамбль танцю «Ровесник», м. Біла Церква, Київська область

Художній керівник - Нікітчук Валентина Олександрівна, педагог-репетитор Клюско Інна Феодосіївна

І

Зразковий хореографічний колектив «Сквиряночка», м. Сквира, Київська область

Художній керівник - Сергійчук Марина Андріївна

ІІ

Народний художній колектив ансамбль танцю «Подолянчик», м. Хмельницький

Художній керівник - Гуреєв Іван Юрійович, педагог Товста Катерина Іванівна, концертмейстер - Потапов Роман Григорович

І

Змішана вікова категорія

Народний художній колектив ансамбль танцю «Подолянчик», м. Хмельницький

Художній керівник - Гуреєв Іван Юрійович, педагог Товста Катерина Іванівна, концертмейстер - Потапов Роман Григорович

І

Хореографічний колектив "Зірочка", м. Одеса

Художній керівник - Чепіль Ганна Андріївна , хореограф-постановник - Мiкулiнська Ольга Сергіївна

ІІ

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

Назва колективу

Премія

Старша 14-17

Народний художній колектив ансамбль танцю «Подолянчик», м. Хмельницький

Художній керівник - Гуреєв Іван Юрійович, педагог Товста Катерина Іванівна, концертмейстер - Потапов Роман Григорович

І

 

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

Назва колективу

Премія

Молодша До 9

Дитяча Зразкова хореографічна студія «FORS», м. Київ

Художній керівник - Винокурова Тетяна Анатоліївна

І

Дитячий зразковий ансамбль Саратської ДМШ «Любисток», м. Сарата, Одеська область

Художні керівники - Кім Людмила Миколаївна, Кім Євгеній Афанасійович

ІІІ

Середня 10-13

Зразковий хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", м. Одеса

Художній керівник - Сливченко Тетяна Іванівна, керівник-репетитор Мадзарі І. В.

ІІ

Зразковий дитячий хореографічний колектив «Сузір`я», м. Южне, Одеська область

Художній керівник - Шарова Інна Володимирівна, концертмейстер - Межінська Наталія Анатоліївна

ІІІ

Старша 14-17

Народний колектив «Студія хореографії «Dancer», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

І

Народний ансамбль танцю «Ровесник», м. Біла Церква, Київська область

Художній керівник - Нікітчук Валентина Олександрівна, педагог-репетитор Клюско Інна Феодосіївна

ІІ

Змішана

Хореографічний колектив "Зірочка", м. Одеса

Художній керівник - Чепіль Ганна Андріївна , хореограф-постановник - Мiкулiнська Ольга Сергіївна

ІІІ

Зразковий хореографічний колектив «Сквиряночка», м. Сквира, Київська область

Художній керівник - Сергійчук Марина Андріївна

ІІІ

Ансамбль естрадного танцю «Пандора», м. Южноукраїнськ, Миколаївська область

Художній керівник - Сидорченко Наталія Миколаївна

Диплом учасника

 

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО

Назва колективу

Премія

Старша 14-17

Христюк Богдан, соліст Дитячого зразкового ансамблю Саратської ДМШ «Любисток», м. Сарата, Одеська область

Художні керівники - Кім Людмила Миколаївна, Кім Євгеній Афанасійович

І

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

Назва колективу

Премія

Молодша До 9

Народний колектив «Студія хореографії «Dancer», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

І

Народний театр сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана

І

Дитяча Зразкова хореографічна студія «FORS», м. Київ

Художній керівник - Винокурова Тетяна Анатоліївна

ІІ

Народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Віта-Грація», м. Одеса

Художній керівник - Новикова Надія Єгорівна

ІІ

Академія сучасного танцю «Поэзия движения», м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна

ІІІ

Студія сучасного танцю «Mix dance», м. Южне, Одеська область

Художній керівник - Ютіш Ольга Іванівна

Диплом учасника

Середня 10-13

Академія сучасного танцю «Поэзия движения», м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна

ІІ

Народний колектив «Студія хореографії «Dancer», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

ІІ

Старша 14-17

Народний колектив «Студія хореографії «Dancer», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

І

Хореографічний ансамбль «Гармонія», м. Одеса

Художній керівник - Григорьєва Тетяна Олександрівна

І

Молодіжна 18-25

Народний ансамбль сучасного танцю «Ікс- Денс» Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне

Художній керівник - Волкова Тетяна Володимирівна

ІІ

Хореографічний колектив «Guys from Mars», м. Одеса

Художній керівник - Юрескул Ігор Анатолійович

ІІІ

Змішана

Студія сучасного танцю «Mir-a-dance», м. Одеса

Художній керівник - Волкова Юлія Ігорівна

І

Академія сучасного танцю «Поэзия движения», м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна

ІІ

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу

Премія

Молодша До 9

Карнаушенко Маргарита, солістка Народного колективу «Студії хореографії «Dancer», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

І

Дерменжі Валерія, м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна, хореограф-постановник Польова Олена

ІІ

Борисік Анастасія, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана   

ІІ

Колесникова Варвара, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана  

ІІІ

Алексеєва Владислава, м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна

ІІІ

Борисік Анастасія і Софія, дует Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана  

ІІІ

Мірошніченко Євгенія, м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна, хореограф-постановник Польова Олена

Диплом учасника

Торопова Ульяна, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана

Диплом учасника

Клімова Арина, солістка Дитячого зразкового ансамблю Саратської ДМШ «Любисток», м. Сарата, Одеська область

Художні керівники - Кім Людмила Миколаївна, Кім Євгеній Афанасійович

Диплом учасника

Філіппова Анна, солістка Дитячого зразкового ансамблю Саратської ДМШ «Любисток», м. Сарата, Одеська область

Художні керівники - Кім Людмила Миколаївна, Кім Євгеній Афанасійович

Диплом учасника

Полторак Анна, солістка Дитячого зразкового ансамблю Саратської ДМШ «Любисток», м. Сарата, Одеська область

Художні керівники - Кім Людмила Миколаївна, Кім Євгеній Афанасійович

Диплом учасника

Поправка Ксенія, солістка Дитячого зразкового ансамблю Саратської ДМШ «Любисток», м. Сарата, Одеська область

Художні керівники - Кім Людмила Миколаївна, Кім Євгеній Афанасійович

Диплом учасника

Нікульча Софія, солістка Дитячого зразкового ансамблю Саратської ДМШ «Любисток», м. Сарата, Одеська область

Художні керівники - Кім Людмила Миколаївна, Кім Євгеній Афанасійович

Диплом учасника

Середня 10-13

Андреєнко Олеся, м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна

І

Марченко Олександра, солістка Дитячої Зразкової хореографічної студії «FORS», м. Київ

Художній керівник - Винокурова Тетяна Анатоліївна

ІІ

Iслямова Валерiя, м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна

ІІ

Поянова  Валерiя, м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна

ІІІ

Об'єщик Єва, м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна

ІІІ

Бурлак Софія і Вакіряк Ірина, дует Академії сучасного танцю «Поэзия движения», м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна, хореограф-постановник - Польова Олена

ІІІ

Каплун Полiна, м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна

Диплом учасника

Бурлак Софія, м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна, хореограф-постановник - Польова Олена

Диплом учасника

Вакіряк Ірина, м. Одеса

Художній керівник - Камінська Антоніна Петрівна, хореографи-постановники - Польова Олена, Плотникова Ірина

Диплом учасника

Стогній Дар'я, солістка Дитячого зразкового ансамблю Саратської ДМШ «Любисток», м. Сарата, Одеська область

Художні керівники - Кім Людмила Миколаївна, Кім Євгеній Афанасійович

Диплом учасника

Старша 14-17

Молодан Олександра, солістка Народного колективу «Студії хореографії «Dancer», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

І

Мохаммад Аміна, солістка Дитячої Зразкової хореографічної студії «FORS», м. Київ

Художній керівник - Винокурова Тетяна Анатоліївна

І

Молодан Олександра і Лукашевич Крістіна, дует Народного колективу «Студії хореографії «Dancer», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

І

Музика Юлія, солістка Дитячої Зразкової хореографічної студії «FORS», м. Київ

Художній керівник - Винокурова Тетяна Анатоліївна

ІІ

Сухарська Марія, солістка Дитячого зразкового ансамблю Саратської ДМШ «Любисток», м. Сарата, Одеська область

Художні керівники - Кім Людмила Миколаївна, Кім Євгеній Афанасійович

ІІІ

Сухарська Марія і Христюк Богдан, дует Дитячого зразкового ансамблю Саратської ДМШ «Любисток», м. Сарата, Одеська область

Художні керівники - Кім Людмила Миколаївна, Кім Євгеній Афанасійович

ІІІ

Молодіжна 18-25

Сидорова Діана, солістка Народного колективу «Студії хореографії «Dancer», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Молодан Ксенія Володимирівна

ІІ

Борис Добровольський і Хлобустова Марія, дует Студії сучасного танцю «Mir-a-dance», м. Одеса

Художній керівник - Волкова Юлія Ігорівна

ІІІ

Змішана

Стогній Дар'я і Христюк Богдан, дует Дитячого зразкового ансамблю Саратської ДМШ «Любисток», м. Сарата, Одеська область

Художні керівники - Кім Людмила Миколаївна, Кім Євгеній Афанасійович

Диплом учасника

 

БАЛЬНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

Назва колективу

Премія

Молодша До 9

Зразковий театр танцю  «Ноктюрн», м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Художні керівники - Олена Дмитрівна та Володимир Шульга

ІІ

Середня 10-13

Зразковий театр танцю  «Ноктюрн», м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Художні керівники - Олена Дмитрівна та Володимир Шульга

ІІ

 

ТАНЦЮВАЛЬНЕ ШОУ. АНСАМБЛІ

Назва колективу

Премія

Середня 10-13

Народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Віта-Грація», м. Одеса

Художній керівник - Новикова Надія Єгорівна

ІІІ

Молодіжна 18-25

Колектив сучасного танцю «Лайт», м. Одеса

Художній керівник - Волощук Кирило Сергійович

ІІ

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ. МАЛА ФОРМА

Назва колективу

Премія

Молодша До 9

Зразковий колектив спортивно-естрадного танцю «Mix» КПНЗ ДЮЦ «Штурм», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Прілоус Iрина Анатоліївна

І

Хореографічний ансамбль «Карнавал»  ОЦДЮТ «МОРЯНА», м. Одеса

Художній керівник - Кузнецов Віталій

І

Театр танцю "Резонанс" Школи мистецтв №2 ім. Вериковського, м. Київ

Художній керівник - Лелюх Іван Миколайович, концертмейстер - Закуренко Людмила Василівна

ІІ

Зразковий хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", м. Одеса

Художній керівник - Сливченко Тетяна Іванівна, керівник-репетитор Мадзарі І. В.

ІІ

Народний театр сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана

ІІІ

Хореографічний ансамбль "Гармонія", м. Одеса

Художній керівник - Григорьєва Тетяна Олександрівна

ІІІ

Хореографічний колектив "Зірочка", м. Одеса

Художній керівник, хореограф-постановник - Чепіль Ганна Андріївна

Диплом учасника

Середня 10-13

Зразковий колектив спортивно-естрадного танцю «Mix» КПНЗ ДЮЦ «Штурм», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Прілоус Iрина Анатоліївна

ІІ

Студія хореографії «Indigo» ДЮЦ «Штурм», м. Дніпропетровськ

Художній керівник - Осипенко Діана Олександрівна

ІІІ

Народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Віта-Грація», м. Одеса

Художній керівник - Новикова Надія Єгорівна

ІІІ

Театр танцю "Резонанс" Школи мистецтв №2 ім. Вериковського, м. Київ

Художній керівник - Лелюх Іван Миколайович, концертмейстер - Закуренко Людмила Василівна

ІІІ

Старша 14-17

Ансамбль танцю «Confetti», м. Кишинів, Молдова

Художній керівник - Мазур Олена Олександрівна, хореограф-постановник Демчук Тетяна Василівна

ІІ

Зразковий хореографічний колектив  «Акварельки» ОЗОШ №25, м. Одеса

Художній керівник - Сідорова Наталя Володимирівна

ІІ

Ансамбль танцю «Арабеск», м. Одеса

Художній керівник - Кадран Юлія Костянтинівна

Диплом учасника

Молодіжна 18-25

Хореографічна група «Кендис», м. Одеса

Художній керівник - Костенко Марина Леонідівна

ІІІ

Змішана

Хореографічний колектив "Зірочка", м. Одеса

Художній керівник - Чепіль Ганна Андріївна , хореограф-постановник - Мiкулiнська Ольга Сергіївна

ІІ

Хореографічний ансамбль «Віват», м. Одеса

Художній керівник - Богатирьова Світлана Борисівна

ІІІ

Ансамбль естрадного танцю «Пандора», м. Южноукраїнськ, Миколаївська область

Художній керівник - Сидорченко Наталія Миколаївна

Диплом учасника

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу

Премія

Молодша До 9

Костенко Максим і Вера, дует Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана  

ІІ

Масальська Жанна, солістка Танцювального центру "Антарес", м. Одеса

Художній керівник - Цехоцька Яна

ІІ

Середня 10-13

Сидорченко Валерія і Вівтюк Діана, дует Ансамблю естрадного танцю «Пандора», м. Южноукраїнськ, Миколаївська область

Художній керівник - Сидорченко Наталія Миколаївна

ІІ

Сініцина Катерина та Боровський Дмитро, дует Зразкового колективу України Музичного театру- студії «Ерміта», м. Одеса

Художній керівник - Борозенцев Ілля Леонідович

ІІІ

Сидорченко Валерія, солістка Ансамблю естрадного танцю «Пандора», м. Южноукраїнськ, Миколаївська область

Художній керівник - Сидорченко Наталія Миколаївна

Диплом учасника

Єрофєєвська Катерина, солістка Ансамблю естрадного танцю «Пандора», м. Южноукраїнськ, Миколаївська область

Художній керівник - Сидорченко Наталія Миколаївна

Диплом учасника