Підсумки фестивалю-конкурсу

VІII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС
ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ 
«ЯСКРАВА КРАЇНА» В ТРУСКАВЦІ – 2017»

 

ГРАН-ПРІ в НОМІНАЦІЇ «ВОКАЛ» - Гальперіна Єва, м. Київ

 

ГРАН-ПРІ в НОМІНАЦІЇ «ХОРЕОГРАФІЯ» - Зразковий ансамбль танцю «Джерельце»ПК Червонозаводського району міста ХарковаХудожній керівник - Максим Петрович Кощавець, концертмейстер - Григорій Павлович Воргуль.

 

НАРОДНИЙ ВОКАЛ. ФОЛЬКЛОР. СОЛО

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
СЕРЕДНЯ 10-13

Василишин Софія, с. Верин, Львівська область

Художній керівник - Марків Ольга Олександрівна

І

Лень Соломія, м. Рава-Руська, Львівська область, Львівська область

Художній керівник - Венедіктова Вікторія Юріївна

ІІ

Іванів  Ольга, с. Верин, Львівська область

Художній керівник - Швець Роксолана Романівна

ІІІ

Качанська Анна, м. Івано-Франківськ

Художній керівник - Вівчаренко Галина

Учасник фестивалю

Сорока Христина, м. Івано-Франківськ

Художній керівник - Вівчаренко Галина

Учасник фестивалю
СТАРША 14-17

Микитчук Романія, м. Івано-Франківськ

Художній керівник - Валіхновська Зорина, кандидат мистецтвознавства

І

Іваник Карина, солістка Вокальної студії «Дзвіночок», м. Добропілля, Донецька область

Художній керівник - Московцева Катерина Валеріївна, концертмейстер - Капаєва Тетяна Михайлівна

ІІ

 

НАРОДНИЙ ВОКАЛ. АНСАМБЛЬ. ФОЛЬКЛОРНІ КОЛЕКТИВИ

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
ЗМІШАНА

Дитячий театр «Сонячні зайчики», с. Потіївка, Житомирська область

Художній керівник - Самойленко Ярослава Ростиславівна, концертмейстер - Бадюк Наталія Василівна

І

Гурт «Веселята», м. Івано-Франківськ

Художні керівники - Вівчаренко Галина та Вальнюк Леся

ІІ

Зразковий вокально-інструментальний ансамбль «Вишиваночка», м. Львів

Художні керівники -  Тивонюк Михайло Миколайович, Кунтий Богдан Іванович

Учасник фестивалю

 

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
ЗМІШАНА

Зразковий оркестр народних інструментів «Вишиваночка», м. Львів

Художні керівники -  Тивонюк Михайло Миколайович, Кунтий Богдан Іванович

ІІІ

 

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

УЧАСНИК ПРЕМІЯ  
СТАРША 14-17  

Галайко Христина, м. Перемишляни, Львівська область

Художній керівник - Семчишин Надія Василівна

І  
 

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
МОЛОДША До 9

Прохоренко Артем, ДМШ №15, м. Дніпро

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

І

Калініна Єлизавета, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса

Художній керівник - Зайцева Марина Анатоліївна

І

Галас Артур, Жовківський р-н, Львівська область

Художній керівник - Венедіктова Вікторія Юріївна

І

Бессараб Анастасія, ДМШ №15, м. Дніпро

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

ІІ

Сізько Кіра, ДМШ №15, м. Дніпро

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

ІІ

Стовбирь Олександра, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса

Художній керівник - Зайцева Марина Анатоліївна

ІІ

Нечипорук Герда, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса

Художній керівник - Зайцева Марина Анатоліївна

ІІ

Тершак Віктор, м. Трускавець, Львівська область

Художній керівник - Данило Лідія Володимирівна

ІІ

Тегза Олександр, м. Ужгород

Художній керівник - Осташевська Тетяна Михайлівна

ІІ

Кірницька Юлія, солістка Зразкового вокально-інструментального ансамблю «Вишиваночка», м. Львів

Художні керівники -  Тивонюк Михайло Миколайович, Кунтий Богдан Іванович

ІІ

Жук Вікторія, с. Мостиська Другі, Львівська область

Художній керівник - Кравченко Анжеліка Анатоліївна

ІІ

Петрусь Вероніка, с. Волиця, Львівська область

Художній керівник - Венедіктова Вікторія Юріївна

ІІ

Юрко Вікторія, м. Новий Розділ, Львівська область

Художній керівник - Чернова Ірина Михайлівна

ІІІ

Алєксова Марія, солістка Вокальної студії "Ля мажор", м. Хмельницький

Художній керівник - Воликова Тетяна

ІІІ

Вайда Юліана, м. Трускавець, Львівська область

Художній керівник - Костецька Уляна Ростиславівна

ІІІ

Мацегора Анастасiя, солістка Вокального колективу "ДоМiСолькi", м. Харків

Художній керівник - Полтавцева Iрина Валерiївна

Учасник фестивалю

Голенко Поліна, ДМШ №15, м. Дніпро

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

Учасник фестивалю

Васецька Богдана, ДМШ №15, м. Дніпро

Художній керівник - Терновський Олександр Леонідович

Учасник фестивалю

Маковєєва Поліна, м. Одеса

Художній керівник – Кондратенко Катерина Володимирівна

Учасник фестивалю

Попович Дар’я, м. Ужгород

Художній керівник - Осташевська Тетяна Михайлівна

Учасник фестивалю

Підлужна Анетта, м. Трускавець, Львівська область

Художній керівник – Кравчук Мар’яна Ігорівна

Учасник фестивалю

Лисій Данило, м. Миколаїв, Львівська область

Художній керівник - Швець Роксолана Романівна

Учасник фестивалю

Лісовська Юліана, м. Мостиська, Львівська область

Художній керівник - Кравченко Анжеліка Анатоліївна

Учасник фестивалю

Кіндій Ярина, с. Верин, Львівська область

Художній керівник - Василишин Іванна Володимирівна

Учасник фестивалю
СЕРЕДНЯ 10-13

Бессараб Катерина, ДМШ №15, м. Дніпро

Художній керівник – Терновська Світлана Михайлівна

І

Міхіна Софія, ДМШ №15, м. Дніпро

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

І

Халіна Маргарита, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса

Художній керівник - Зайцева Марина Анатоліївна

І

Горбяк Діана, м. Жовква, Львівська область

Художній керівник - Венедіктова Вікторія Юріївна

І

Обозна Юлiя, солістка Вокального колективу «ДоМiСолькi», м. Харків

Художній керівник – Полтавцева Iрина Валерiївна         

ІІ

Кочіш Софія, ДМШ №15, м. Дніпро

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

ІІ

Гарапцьо Вікторія, м. Новий Розділ, Львівська область

Художній керівник - Чернова Ірина Михайлівна

ІІ

Василишин Софія, с. Верин, Львівська область

Художній керівник - Марків Ольга Олександрівна

ІІ

Бойко Полiна, солістка Вокального колективу «ДоМiСолькi», м. Харків

Художній керівник – Полтавцева Iрина Валерiївна

ІІІ

Чмона-Юрченко Євдокія, м. Дніпро

Художній керівник - Светюха Світлана Володимирівна

ІІІ

Чеботарева Марія, ДМШ №15, м. Дніпро

Художній керівник - Терновський Олександр Леонідович

ІІІ

Стовбирь Дар’я, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса

Художній керівник - Зайцева Марина Анатоліївна

ІІІ

Васильєва Вікторія, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса

Художній керівник - Зайцева Марина Анатоліївна

ІІІ

Польова Софія, м. Новий Розділ, Львівська область

Художній керівник - Чернова Ірина Михайлівна

ІІІ

Іванів  Ольга, с. Верин, Львівська область

Художній керівник - Швець Роксолана Романівна

ІІІ

Головка Юлія, м. Мостиська, Львівська область

Художній керівник - Кравченко Анжеліка Анатоліївна

ІІІ
Чабан Яна, с. Розвадів, Львівська область ІІІ

Кіндій Діана, с. Верин, Львівська область

Художній керівник – Василишин Іванна Володимирівна

Учасник фестивалю

Іванків Ольга, м. Трускавець, Львівська область

Художній керівник – Рибалкіна Олена Леонідівна

Учасник фестивалю

Кравченко Марія, м. Стебник, Львівська область

Художній керівник - Кравченко Анжеліка Анатоліївна

Учасник фестивалю

Мельник Ярина, солістка Зразкового вокально-інструментального ансамблю «Вишиваночка», м. Львів

Художні керівники -  Тивонюк Михайло Миколайович, Кунтий Богдан Іванович

Учасник фестивалю
Костів Марта, солістка Зразкового вокально-інструментального ансамблю «Вишиваночка», м. Львів Художні керівники -  Тивонюк Михайло Миколайович, Кунтий Богдан Іванович Учасник фестивалю
Колодій Ярина, солістка Зразкового вокально-інструментального ансамблю «Вишиваночка», м. Львів Художні керівники -  Тивонюк Михайло Миколайович, Кунтий Богдан Іванович Учасник фестивалю

Пунцо Єлизавета, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса

Художній керівник – Зайцева Марина Анатоліївна

Учасник фестивалю

Мiрошнiкова Анастасiя, солістка Вокального колективу «ДоМiСолькi», м. Харків

Художній керівник – Полтавцева Iрина Валерiївна  

Учасник фестивалю

Чернишова Ярослава, ДМШ №15, м. Дніпро

Художній керівник – Терновський Олександр Леонідович

Учасник фестивалю

Мiсюра Анастасiя, солістка Вокального колективу «ДоМiСолькi», м. Харків

Художній керівник – Полтавцева Iрина Валерiївна      

Учасник фестивалю
СТАРША 14-17

Йовдій Ангеліна-Роксанда, с. Нижня Апша, Закарпатська область

Художній керівник - Баранович Жанна Степанівна

І

Бірта Рената, м. Ужгород

Художній керівник - Зелінка Валентина Степанівна

І

Знак Андрій, соліст Зразкового вокально-інструментального ансамблю «Вишиваночка», м. Львів

Художні керівники -  Тивонюк Михайло Миколайович, Кунтий Богдан Іванович

ІІ

Кірницька Мар’яна, солістка Зразкового вокально-інструментального ансамблю «Вишиваночка», м. Львів

Художні керівники -  Тивонюк Михайло Миколайович, Кунтий Богдан Іванович

ІІ

Хачик Мирослава, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса

Художній керівник - Зайцева Марина Анатоліївна

ІІ

Цурська Валерія, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса

Художній керівник - Зайцева Марина Анатоліївна

ІІ

Кравченко Діана, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса

Художній керівник – Зайцева Марина Анатоліївна

Учасник фестивалю

Зайцева Варвара, солістка Зразкового вокального ансамблю «Пальміра», м. Одеса

Художній керівник - Зайцева Марина Анатоліївна

Учасник фестивалю

Шнуренко Анастасія, солістка Вокальної студії «Дзвіночок», м. Добропілля, Донецька область

Художній керівник – Московцева Катерина Валеріївна, концертмейстер – Капаєва Тетяна Михайлівна

Учасник фестивалю

Морозова Катерина, м. Одеса

Художній керівник – Кондратенко Катерина Володимирівна

Учасник фестивалю

Маковєєва Діана, м. Одеса

Художній керівник – Кондратенко Катерина Володимирівна

Учасник фестивалю

Когайкевич Анастасія, солістка Зразкового вокально-інструментального ансамблю «Вишиваночка», м. Львів

Художні керівники -  Тивонюк Михайло Миколайович, Кунтий Богдан Іванович

Учасник фестивалю

Бук Соломія, солістка Зразкового вокально-інструментального ансамблю «Вишиваночка», м. Львів

Художні керівники -  Тивонюк Михайло Миколайович, Кунтий Богдан Іванович

Учасник фестивалю
МОЛОДІЖНА 18-25
Хараман Ольга, м. Київ І

Яцків Меланія, м. Дрогобич, Львівська область

Художній керівник - Дуб Ярослав Васильович

ІІІ

 

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. АНСАМБЛЬ

УЧАСНИК ПРЕМІЯ  
МОЛОДША ДО 9  

Ансамбль «Веселяшки» ДМШ №15, м. Дніпро

Художній керівник - Терновська Світлана Михайлівна

І  

Художній колектив Зразковий вокальний ансамбль «Співаночка» Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва

Художній керівник - Відмінник освіти України Карпенко Гелена Віталіївна, концертмейстер - Сидоренко Олена В’ячеславівна

ІІ  

Вокальна студія «Дзвіночок», м. Добропілля, Донецька область

Художній керівник - Московцева Катерина Валеріївна, концертмейстер - Капаєва Тетяна Михайлівна

ІІ  
СЕРЕДНЯ 10-13  

Художній колектив Зразковий вокальний ансамбль «Співаночка» Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва

Художній керівник - Відмінник освіти України Карпенко Гелена Віталіївна, концертмейстер - Сидоренко Олена В’ячеславівна

І  
 

Вокальна студія «Дзвіночок», м. Добропілля, Донецька область

Художній керівник - Московцева Катерина Валеріївна, концертмейстер - Капаєва Тетяна Михайлівна

ІІІ  

Вокальний колектив "EVERSONG", м. Новий Розділ, Львівська область

Художній керівник - Чернова Ірина Михайлівна

ІІІ  
СТАРША 14-17  

Зразковий дитячий вокальний ансамбль «Пальміра», м. Одеса

Художній керівник - Зайцева Марина Анатоліївна

І  
ЗМІШАНА  

Вокальний колектив "ДоМiСолькi", м. Харків

Художній керівник - Полтавцева Iрина Валерiївна

ІІІ  

Зразковий дитячий вокальний ансамбль «Пальміра», м. Одеса

Художній керівник - Зайцева Марина Анатоліївна

І  

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

Назва колективу Премія  
Молодша До 9  

Підготовча студія «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», м. Запоріжжя

Педагог - Новосьолова Світлана Василівна

ІІ  
 

Зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Золоті діти», м. Трускавець, Львівська область

Художні керівники - Ніна та Олександр Мойсеєнки

Учасник фестивалю  
 
Середня 10-13  

Зразкова хореографічна студія «Вояж», м. Сарни, Рівненська область

Художній керівник - Володько Михайло Михайлович

І  

Зразковий вокально- хореографічний ансамбль «Сонечко», м. Львів

Художній керівник - Горностай Марія Іванівна, концертмейстер - Смут Наталія Михайлівна

І  
 

«Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Вихиляс», м. Запоріжжя

Художні керівники - Новосьолова Світлана Василівна, Пелішок Ганна Василівна

І  
 

Ансамбль народного танцю «Квітень», м. Харків

Художній керівник - Богуто Тетяна Сергіївна

І  
 

Зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Золоті діти», м. Трускавець, Львівська область

Художні керівники - Ніна та Олександр Мойсеєнки

ІІІ  
 

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Живчики», м. Маріуполь, Донецька область

Художній керівник - Кузнецова Ганна Миколаївна

ІІІ  
Старша 14-17  

Зразкова хореографічна студія «Вояж», м. Сарни, Рівненська область

Художній керівник - Володько Михайло Михайлович

І  

Народний аматорський колектив  ансамбль танцю «Сонцеворот» КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія», м. Харків

Концертмейстер - Лариса Миколаївна Афанасенко

І  
 
Змішана вікова категорія  

Зразковий ансамбль танцю «Джерельце» ПК Червонозаводського району міста Харкова

Художній керівник - магістр хореографії Максим Петрович Кощавець, концертмейстер - Григорій Павлович Воргуль

І  
 

Зразкова хореографічна студія «Вояж», м. Сарни, Рівненська область

Художній керівник - Володько Михайло Михайлович

І  

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛА ФОРМА

Назва колективу Премія
Середня 10-13

Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Вихиляс», м. Запоріжжя

Художні керівники - Новосьолова Світлана Василівна, Пелішок Ганна Василівна

Учасник фестивалю

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. ДУЕТ

Назва колективу Премія
Середня 10-13

Пасечнік Назар і Вітер Дар'я, дует «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», м. Запоріжжя

Художні керівники - Новосьолова Світлана Василівна, Пелішок Ганна Василівна

ІІ

 

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

Назва колективу Премія
Середня 10-13

Зразковий вокально- хореографічний ансамбль «Сонечко», м. Львів

Художній керівник - Горностай Марія Іванівна, концертмейстер - Смут Наталія Михайлівна

І
Змішана

Зразковий колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів

Художній керівник - Румʼянцева Олена Олександрівна, концертмейстер - Щевкун Тетяна Сергіївна

ІІ

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

Назва колективу Премія  
Молодша До 9  

Народний театр сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана

І  
 

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Живчики», м. Маріуполь, Донецька область

Художній керівник - Кузнецова Ганна Миколаївна

Учасник фестивалю  
 
Середня 10-13  

Народний театр сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана

І  
 

Шоу-балет «Феєрія», м. Дніпро

Художній керівник - Колеснікова Катерина Олександрівна

ІІІ  

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Живчики», м. Маріуполь, Донецька область

Художній керівник - Кузнецова Ганна Миколаївна

Учасник фестивалю  
Старша 14-17  

Зразковий колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів

Художній керівник - Румʼянцева Олена Олександрівна, концертмейстер - Щевкун Тетяна Сергіївна

ІІІ  
Змішана вікова категорія  

Зразковий колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів

Художній керівник - Румʼянцева Олена Олександрівна, концертмейстер - Щевкун Тетяна Сергіївна

ІІІ  

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу Премія  
Молодша До 9  

Колесникова Варвара, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана

І  
 

Кагітіна Катеріна, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана

І  

Борисік Софія і Гришин Михайло, дует Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана    

ІІ  
 
Середня 10-13  

Борисік Анастасія і Пузанов Богдан, дует Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана      

І  

Башкірова Ольга, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана      

 ІІ  

Борисік Анастасія, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана        

ІІ  

Баканіна Анастасія, солістка Театру Танцю «Новий Стиль», м. Запоріжжя

Художній керівник - Предущенко Станіслав

ІІІ  

Мучкіна Вероніка та Руденко Поліна, дует Зразкового ансамблю сучасного танцю «Живчики»,  м. Маріуполь, Донецька область

Художній керівник - Кузнецова Ганна Миколаївна

Учасник фестивалю  
Старша 14-17  

Дударик Анастасія, солістка Зразкової хореографічної студії «Вояж», м. Сарни, Рівненська область

Художній керівник - Володько Михайло Михайлович

ІІІ  

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛІ

Назва колективу Премія
Молодша До 9

Зразковий колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів

Художній керівник - Румʼянцева Олена Олександрівна, концертмейстер - Щевкун Тетяна Сергіївна

І

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Живчики», м. Маріуполь, Донецька область

Художній керівник - Кузнецова Ганна Миколаївна

Учасник фестивалю
Середня 10-13

Зразковий колектив сучасного та естрадного танцю «Міріданс», м. Чернігів

Художній керівник - Румʼянцева Олена Олександрівна, концертмейстер - Щевкун Тетяна Сергіївна

ІІІ

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу Премія
Молодша До 9

Самострол Валерія, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана

І

Колесникова Варвара, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана

ІІ
Середня 10-13

Яригіна Аріна, солістка Народного театру сучасної хореографії «Фенікс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Лободюк Сніжана 

ІІ

Баканіна Анастасія, солістка Театру Танцю «Новий Стиль», м. Запоріжжя

Художній керівник - Предущенко Станіслав

ІІ

Танцюра Дар'я, солістка Театру танцю "Антарес", м. Хмельницький

Художній керівник - Алєксова Оксана

ІІІ
Старша 14-17

Кустрич Вікторія, солістка Театру танцю "Антарес", м. Хмельницький

Художній керівник - Алєксова Оксана

Учасник фестивалю

 

БАЛЬНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

Назва колективу Премія
Молодша До 9

Алєксова Марія, солістка Театру танцю "Антарес", м. Хмельницький

Художній керівник - Алєксова Оксана

І
Середня 10-13

Танцюра Дар'я, солістка Театру танцю "Антарес", м. Хмельницький

Художній керівник - Алєксова Оксана

Учасник фестивалю

Танцюра Дар'я і Гжегожевський Ростислав, дует Театру танцю "Антарес", Хмельницький

Художній керівник - Алєксова Оксана

Учасник фестивалю
Старша 14-17

Кустрич Вікторія, солістка Театру танцю "Антарес", м. Хмельницький

Художній керівник - Алєксова Оксана

Учасник фестивалю

 

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО

Назва колективу Премія
Молодша До 9

Алєксова Марія, солістка Театру танцю "Антарес", м. Хмельницький

Художній керівник - Алєксова Оксана

ІІ