Підсумки фестивалю-конкурсу

ГРАН-ПРІ фестивалю в номінації ХОРЕОГРАФІЯ – Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю "Каприз", м. Кременчук, Полтавська область. Художні керівники -  Олена Петришина та Михайло Байляк

2QhSHtjpF8A

 

ГРАН-ПРІ фестивалю в номінації ВОКАЛ - Бірта Рената, м. Ужгород, Художній керівник - Зелінка Валентина Степанівна

5c00CQ2dPvY

 

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС СУЧАСНОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

«ЯСКРАВА КРАЇНА» ЗАКАРПАТТЯ-2016»

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ До 9 РОКІВ

Велика Анна, м. Ужгород

Художній керівник - Мудранинець Марія Михайлівна

І

Каменщикова Ольга, м. Ужгород

Художній керівник - Мудранинець Марія Михайлівна,

Концертмейстер - Тіщенко Тетяна Олександрівна

ІІ

Лисенко Олександра, м. Васильків, Київська область

Художній керівник - Шевченко Валентина Володимирівна, концертмейстер - Швидкий Олег Олегович

ІІІ
СЕРЕДНЯ 10-13

Товт Катерина, м. Хуст, Закарпатська область

Художній керівник - Липчей Оксана Юріївна, концертмейстер -

Король Валерія Євгенівна

І

Панько Вікторія, м. Іршава, Закарпатська область

Художній керівник - Йонаш Олена Степанівна, концертмейстер - Керечанин Стелла Юліївна

І

Сингаївська Марія, м. Васильків, Київська область

Художній керівник - Шевченко Валентина Володимирівна, концертмейстер - Швидкий Олег Олегович

І

Червенко Катерина, м. Васильків, Київська область

Художній керівник - Дзюбенко Тетяна Володимирівна, концертмейстер - Швидкий Олег Олегович

ІІ

Гостенко  Регіна,м. Васильків, Київська область

Художній керівник – Карапетян Крістіне Мартинівна, концертмейстер - Швидкий Олег Олегович

ІІІ

Бова Катерина, м. Васильків, Київська область

Художній керівник - Зульфугарова Тетяна Василівна, концертмейстер - Швидкий Олег Олегович

ІІІ

Лехман Анастасія, м. Ужгород

Художній керівник - Зелінка Валентина Степанівна, концертмейстер - Куцик Анастасія Олександрівна 

ІІІ
СТАРША 14-17

Кривський Даниїл, м. Ужгород

Художній керівник – Заслужений працівник культури України, старший викладач Підгородська Н.М., концертмейстер - Чундак О.О.

ІІ

Козяр Божена, м. Васильків, Київська область

Художній керівник - Шевченко Валентина Володимирівна, концертмейстер - Швидкий Олег Олегович

ІІІ

Пидтинна Ксенія, м. Васильків, Київська область

Художній керівник - Зульфугарова Тетяна Василівна, концертмейстер - Швидкий Олег Олегович

ІІІ

Іваниця Діна, м. Ужгород

Художній керівник – Заслужений працівник культури України, старший викладач Підгородська Н.М., концертмейстер - Чундак О.О.

ІІІ

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. АНСАМБЛЬ

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
СЕРЕДНЯ 10-13

Ансамбль хору "Радість", м. Васильків, Київська область

Художній керівник - Шевченко Валентина Володимирівна, концертмейстер - Швидкий Олег Олегович

ІІ

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. АНСАМБЛЬ

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
СЕРЕДНЯ 10-13 років

Народний художній колектив студія вокального мистецтва «Антарес», м. Кропивницький

Художній керівник - Дороганич Олена Сергіївна

І

Народна студія естрадного вокалу «Соняшник», м. Миргород, Полтавська область

Художній керівник - Алексієнко Олена Валеріївна, концертмейстер - Усатенко Оксана Олександрівна

ІІ
ЗМІШАНА

Ансамбль «Акорд», м. Мукачево, Закарпатська область

Художній керівник - Шлагер Наталія Вікторівна

І

Родинний будинок «Моя нова сім’я», м. Ужгород

Художній керівник - Червоноока Валентина Семенівна

І

Ансамбль «Тоніка», Ужгородський районний центр дитячої творчості

Художній керівник - Сентипал Віра Іванівна

ІІІ

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. ДУЕТ

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
СТАРША 14-17 років

Шоу-група «Справжні дівчата» Народної студії естрадного вокалу «Соняшник», м. Миргород, Полтавська область

Художній керівник - Алексієнко Олена Валеріївна, концертмейстер - Усатенко Оксана Олександрівна

І
ЗМІШАНА (8 та 10 років)

Дует Кривляк Вікторія та Зийбер Дмитро, м. Мукачево, Закарпатська область

Художній керівник - Білик Ігор Михайлович

І

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛО

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
МОЛОДША До 9

Леспух  Олександра, м. Ужгород

Художній керівник -  Зелінка Валентина Степанівна 

ІІ

Гирич Аліна, м. Ужгород, Закарпатська область

Художній керівник - Єгорова Олена Геннадіївна

ІІ

Райхель Юлія, м. Ужгород, Закарпатська область

Художній керівник - Мудранинець Марія Михайлівна

ІІІ

Кривляк Вікторія, м. Мукачево, Закарпатська область

Художній керівник - Білик Ігор Михайлович

ІІІ

Томаз Варвара, солістка Народного художнього колективу студії вокального мистецтва «Антарес», м. Кропивницький

Художній керівник - Дороганич Олена Сергіївна

ІІІ

Корнута Каріна, м. Ужгород, Закарпатська область

Художній керівник - Єгорова Олена Геннадіївна

ІІІ

Демянчук Іван, м. Кременчук, Полтавська область

Художній керівник - Олексійко Тетяна Василівна

ІІІ

Клочко Кирило, соліст вокальної студії "Зорепад", м. Київ

Художній керівник - Тарнавська Ірина

Учасник фестивалю
СЕРЕДНЯ 10-13

Сапожнік Катерина, м. Іршава, Закарпатська область

Художній керівник - Мейсарош Олеся Іванівна

І

Приймак Ксенія, смт Овідіополь, Одеська область

Художній керівник – Доля Лариса Леонідівна

І

Фанта Патрісія, м. Ужгород

Художній керівник - Єгорова Олена Геннадіївна

ІІ

Васько Валерія,  солістка Студії естрадної пісні "Акорд", м. Мукачево, Закарпатська область

Художній керівник - Шлагер Наталія Вікторівна

ІІ

Глеба Сандра, м. Ужгород

Художній керівник - Зелінка Валентина Степанівна 

ІІ
Зийбер Дмитро, с. Куштановиця, Закарпатська область ІІ

Черничко Михайло, с. Осій, Закарпатська область

Художній керівник - Мейсарош Олеся Іванівна

ІІ

Вернигора Віола, солістка Народного художнього колективу студії вокального мистецтва «Антарес», м. Кропивницький

Художній керівник - Дороганич Олена Сергіївна

ІІ

Карпенко Вікторія, солістка Народного художнього колективу студії вокального мистецтва «Антарес», м. Кропивницький

Художній керівник - Дороганич Олена Сергіївна

ІІІ

Горват Віталій, соліст Студії естрадної пісні "Акорд", м. Мукачево, Закарпатська область

Художній керівник - Шлагер Наталія Вікторівна

ІІІ

Козак Костянтин, соліст Народної студії естрадного вокалу «Соняшник», м. Миргород, Полтавська область

Художній керівник - Алексієнко Олена Валеріївна, концертмейстер - Усатенко Оксана Олександрівна    

ІІІ

Беляцька Ірина, м. Ужгород

Художній керівник -  Зелінка Валентина Степанівна 

ІІІ

Скоблей Вероніка, м. Іршава, Закарпатська область

Художній керівник - Йонаш Олена Степанівна

ІІІ

Лівак Злата, м. Іршава, Закарпатська область

Художній керівник - Йонаш Олена Степанівна

ІІІ

Савко Олександра, с. Білки, Закарпатська область

Художній керівник - Мейсарош Олеся Іванівна

ІІІ

Клименко Уляна, м. Ужгород

Художній керівник -  Зелінка Валентина Степанівна 

Дипломант фестивалю

Сіренко Катерина, м. Миргород, Полтавська область

Викладач -Кравченко Тетяна Василівна

Дипломант фестивалю

Неймет Карина, м. Ужгород

Художній керівник - Червоноока Валентина Семенівна

Учасник фестивалю
СТАРША 14-17

Борисова Адріана, солістка Студії естрадної пісні "Акорд", м. Мукачево, Закарпатська область

Художній керівник - Шлагер Наталія Вікторівна

І

Зозуліна Тетяна, солістка Народної студії естрадного вокалу «Соняшник», м. Миргород, Полтавська область

Художній керівник - Алексієнко Олена Валеріївна, концертмейстер - Усатенко Оксана Олександрівна   

І

Щупак Ангеліна, м. Васильків, Київська область

Художній керівник - Карапетян Крістіне Мартинівна

І

Мадяр Мирослав, соліст Студії естрадної пісні "Акорд", м. Мукачево, Закарпатська область

Художній керівник - Шлагер Наталія Вікторівна

ІІ

Гедьфалві Тімея, м. Ужгород

Художній керівник - Червоноока Валентина Семенівна

ІІ

Усатенко Олександра, солістка Народної студії естрадного вокалу «Соняшник», м. Миргород, Полтавська область

Художній керівник - Алексієнко Олена Валеріївна, концертмейстер - Усатенко Оксана Олександрівна 

ІІ

Ленарт Вероніка, м. Ужгород

Художній керівник – Садварій Яна Миколаївна

ІІІ

Гаврилко Дар'я, м. Васильків, Київська область

Художній керівник - Шевченко Валентина Володимирівна

Дипломант фестивалю
МОЛОДІЖНА 18-25
Колосова Вікторія, м. Виноградів, Закарпатська область ІІ

Гажієнко Людмила, м. Гадяч, Полтавська область

Художній керівник - Харковина Григорій Григорович

ІІІ

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

(ДЖАЗ, ДЖАЗ-МОДЕРН, МОДЕРН, КОНТЕМПОРАРІ)

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
Молодша до 9

Зразковий хореографічний ансамбль «Фантазія», м. Дніпро

Художні керівники - Ніколенко Юрій та Олена

ІІІ
Середня 10-13

Зразковий художній колектив студія сучасної хореографії «Вернісаж», м. Київ

Художній керівник - Рідош Світлана Олексіївна

І

Зразковий хореографічний ансамбль «Фантазія», м. Дніпро

Художні керівники - Ніколенко Юрій та Олена

Учасник фестивалю
Старша 14-17

Зразковий художній колектив студія сучасної хореографії «Вернісаж», м. Київ

Художній керівник - Рідош Світлана Олексіївна

І

Зразковий хореографічний ансамбль «Асорті», м. Дніпро

Художні керівники - Сашенкова Олена Анатоліївна, Кулаковська Наталія Володимирівна

І

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Біджиз», м. Малин, Житомирська область

Художній керівник - Тупольська Людмила Володимирівна

ІІІ

Зразкова хореографічна студія "Щедрик", м. Київ

Художній керівник - Романенко Світлана Валеріївна

ІІІ
Змішана

Зразковий хореографічний ансамбль «Асорті», м. Дніпро

Художні керівники - Сашенкова Олена Анатоліївна, Кулаковська Наталія Володимирівна

І

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю "Каприз", м. м. Кременчук, Полтавська область

Художні керівники -  Олена Петришина та Михайло Байляк

І

Хореографічний колектив "Восторг", м. Одеса

Художній керівник - Бортняк Олена Володимирівна

ІІІ

Зразковий хореографічний ансамбль «Фантазія», м. Дніпро

Художні керівники - Ніколенко Юрій та Олена

Учасник фестивалю

Зразкова хореографічна студія «Мрія», Ужгородський районний центр дитячої творчості

Художній керівник - Марошан Алла Володимирівна

Учасник фестивалю

Зразковий ансамбль танцю «Нові Зірки», м. Буськ, Львівська область

Художній керівник - Зеленська Мар'яна Леонідівна

Учасник фестивалю

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

(ДЖАЗ, ДЖАЗ-МОДЕРН, МОДЕРН, КОНТЕМПОРАРІ)

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
Молодша До 9

Агатій Поліна, солістка Хореографічного колективу "Восторг", м. Одеса

Художній керівник - Бортняк Олена Володимирівна

ІІІ
Середня 10-13

Дзюба Софія і Самсонова Анастасія, дует Зразкового художнього колективу студії сучасної хореографії «Вернісаж», м. Київ

Художній керівник - Рідош Світлана Олексіївна

І

Прушинська Тетяна, солістка Хореографічного колективу "Восторг", м. Одеса

Художній керівник - Бортняк Олена Володимирівна

ІІІ

STREET DANCE / СУЧАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ТАНЕЦЬ. АНСАМБЛЬ

(HIP-HOP, TECHNO-CLUB DANCE, DISCO DANCE, BREAK DANCE, FUNKY STYLES (POPING, LOCKING), HOUSE, а також інші напрямки сучасної клубної та вуличної танцювальної культури)

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
Середня 10-13

Колектив естрадного танцю «Візаві», м. Мукачево, Закарпатська область

Художній керівник - Біленко Галина Іванівна

ІІ
Змішана

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Ровесники», м. Мелітополь, Запорізька область

Художні керівники - Масляк Надія Семенівна, Миронова Олена Валеріївна

ІІІ

DANCE SHOW/ТАНЦЮВАЛЬНЕ ШОУ. АНСАМБЛЬ

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
Старша 14-17

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Біджиз», м. Малин, Житомирська область

Художній керівник - Тупольська Людмила Володимирівна

ІІ
Змішана

Зразковий хореографічний ансамбль «Асорті», м. Дніпро

Художні керівники - Сашенкова Олена Анатоліївна, Кулаковська Наталія Володимирівна

ІІІ

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
Молодша До 9

Зразковий хореографічний ансамбль «Веснянка», м. Миргород, Полтавська область

Художній керівник - Гула Олена Петрівна, репетитор – Пасюра Тетяна Ігорівна

І

Зразковий хореографічний ансамбль «Асорті», м. Дніпро

Художні керівники - Сашенкова Олена Анатоліївна, Кулаковська Наталія Володимирівна

ІІ

Хореографічний ансамбль центру творчого розвитку дітей «Зефірчик-Зіраті», м . Ужгород

Художній керівник - Ардельянова Тетяна Володимирівна

ІІІ

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Ассоль», м. Харків

Художні керівники - Машкіна Вікторія Ельверівна, Воліна Інна Сергіївна, концертмейстер - Максимець Вікторія Іванівна

Учасник фестивалю

Ансамбль естрадного танцю «Екстрім», м. Київ

Художній керівник - Романенко Світлана Валеріївна

Учасник фестивалю

«Дитяча Академія Танцю», м. Ужгород

Художній керівник - Сачко Ерік Михайлович

Учасник фестивалю
Середня 10-13

Зразковий хореографічний ансамбль «Асорті», м. Дніпро

Художні керівники - Сашенкова Олена Анатоліївна, Кулаковська Наталія Володимирівна

І

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Ассоль», м. Харків

Художні керівники - Машкіна Вікторія Ельверівна, Воліна Інна Сергіївна, концертмейстер - Максимець Вікторія Іванівна

ІІІ

Колектив сучасного танцю «New Dance», м. Добропілля, Донецька область

Художній керівник - Зубцова Юлія Олександрівна

Учасник фестивалю

Зразковий хореографічний ансамбль «Веснянка», м. Миргород, Полтавська область

Художній керівник - Гула Олена Петрівна, репетитор – Пасюра Тетяна Ігорівна

Учасник фестивалю

Колектив естрадного танцю «Візаві», м. Мукачево, Закарпатська область

Художній керівник - Біленко Галина Іванівна

Учасник фестивалю
Змішана

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю "Каприз", м. м. Кременчук, Полтавська область

Художні керівники -  Олена Петришина та Михайло Байляк

І

Хореографічний колектив "Восторг", м. Одеса

Художній керівник - Бортняк Олена Володимирівна

ІІ

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛО. ДУЕТ

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
Молодша до 9

Журавель Василина, солістка Зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Ассоль», м. Харків

Художні керівники - Машкіна Вікторія Ельверівна, Воліна Інна Сергіївна, концертмейстер - Максимець Вікторія Іванівна

ІІ
Середня 10-13

Кишинська Карина і Сінгх Даніель, дует Зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Ассоль», м. Харків

Художні керівники - Машкіна Вікторія Ельверівна, Воліна Інна Сергіївна, концертмейстер - Максимець Вікторія Іванівна

Учасник фестивалю

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
Молодша до 9

Зразковий хореографічний ансамбль "Барвінок", м. Чорноморськ, Одеська область

Художній керівник - Скворцова Ольга Вікторівна, хореографи Касьянова Наталія Євгеніївна, Міщенко Анна Андріївна

ІІІ


IIІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС

НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР ТА НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ

«ЯСКРАВА КРАЇНА» ЗАКАРПАТТЯ - 2016»

 

НАРОДНА ПІСНЯ. СОЛО

МОЛОДША До 9
УЧАСНИК ПРЕМІЯ

Корнута Каріна, м. Ужгород, Закарпатська область

Художній керівник - Надь Вікторія Михайлівна

ІІ
СЕРЕДНЯ 10-13
Зийбер Дмитро, с. Куштановиця, Закарпатська область ІІ

Пилипчук  Єлизавета, м. Бориспіль, Київська область

Художній керівник - Крастиченко Вікторія Василівна

ІІ

СТРУННИЙ АНСАМБЛЬ (ЗМІШАНИЙ)

УЧАСНИК ПРЕМІЯ

Інструментальний ансамбль «Барвисті веселки», м. Гадяч, Полтавська область

Художній керівник - Остапенко Людмила Іванівна

I

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР. СОЛО. ДУЕТ

УЧАСНИК ПРЕМІЯ

Акордеон. Орос Володимир, м. Мукачево, Закарпатська область

Викладач - Бегун-Трачук Лариса Олександрівна

ІІ

Гітара. Гажієнко Людмила, м. Гадяч, Полтавська область

Художній керівник - Остапенко Людмила Іванівна

ІІ

Скрипка. Підберезький Тарас, м. Гадяч, Полтавська область

Художній керівник – Мороз Інна Вячеславівна

ІІ

Дует баяністів Маринець Олександр та Глушко Іван, м. Іршава, Закарпатська область

Художній керівник -Заслужений працівник культури України Рацин Олександр Михайлович

ІІ

Дует баяністів Чийпеш Іван та Капітан Владислав, м. Іршава, Закарпатська область

Художній керівник -Заслужений працівник культури України Рацин Олександр Михайлович

ІІІ

Акордеон. Тодосієнко Крістіан, м. Мукачево, Закарпатська область

Викладач - Бегун-Трачук Лариса Олександрівна

Дипломант фестивалю

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
Молодша до 9

Зразковий ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство», м. Дніпро

Художній керівник - Заслужений працівник культури України Домашенко Тетяна Юріївна

І

Народний художній колектив хореографічний гурток «Україночка», м. Чернівці

Художній керівник - Олійник Яніна Миколаївна

ІІ

Зразковий хореографічний колектив народного танцю «Сузір’я», м. Мукачево, Закарпатська область

Художній керівник - Ткач Олена Дмитрівна

ІІ

Народний ансамбль танцю «Непосиди», м. Добропілля, Донецька область

Художні керівники -  Румянцева Лариса Миколаївна, Бойко Олександр Федорович, концертмейстер - Чернишова Лілія Володимирівна

ІІІ

Студія українського народного танцю «Вишеград», м. Вишгород, Київська область

Художні керівники - Черкас Оксана Борисівна, Близнюк Анастасія Віталіївна

ІІІ

Хореографічний ансамбль центру творчого розвитку дітей «Зефірчик-Зіраті», м . Ужгород

Художній керівник - Ардельянова Тетяна Володимирівна

Учасник фестивалю
Середня 10-13

Народний ансамбль танцю «Ровесник», м. Біла Церква, Київська область

Художній керівник - Нікітчук Валентина Олександрівна, педагог-репетитор - Клюско Інна Феодосіївна

І

Народний ансамбль танцю «Непосиди», м. Добропілля, Донецька область

Художні керівники -  Румянцева Лариса Миколаївна, Бойко Олександр Федорович, концертмейстер - Чернишова Лілія Володимирівна

І

Зразковий хореографічний колектив народного танцю «Сузір’я», м. Мукачево, Закарпатська область

Художній керівник - Ткач Олена Дмитрівна

І

Ансамбль народного танцю «Веселкові коралі», м. Львів

Художній керівник - Гарбуз Наталія Ярославівна

ІІ

Народний хореографічний ансамбль «Радість», м. Бориспіль, Київська область

Художній керівник, балетмейстер - Хижна Ірина Альбертівна, педагог, хореограф - Мартиненко Людмила Володимирівна

ІІ

Зразковий хореографічний ансамбль «Веснянка», м. Миргород, Полтавська область

Художній керівник - Гула Олена Петрівна, репетитор – Пасюра Тетяна Ігорівна

ІІ

Ансамбль народного танцю «Карічка», м. Ужгород

Художні керівники - Заслужена артистка України Вайзер Людмила В’ячеславівна та Синичка Василина Петрівна

ІІІ

Зразковий хореографічний ансамбль "Барвінок", м. Чорноморськ, Одеська область

Художній керівник - Скворцова Ольга Вікторівна, хореографи Касьянова Наталія Євгеніївна, Міщенко Анна Андріївна

ІІІ

Народний художній колектив хореографічний гурток «Україночка», м. Чернівці

Художній керівник - Олійник Яніна Миколаївна

Учасник фестивалю

Народний художній колектив ансамбль танцю «Подолянчик», м. Хмельницький

Художні керівники - Єван Олег Андрійович, Товста Катерина Іванівна, концертмейстери - Потапов Р.Г., Волощук М.Л.

Учасник фестивалю

Державна дитяча хореографічна студія українського танцю «Барвіночок», м. Київ

Хореографи Світлана та Володимир Тимошенко, концертмейстер - Леонова Олександра

Учасник фестивалю

Хореографічний ансамбль центру творчого розвитку дітей «Зефірчик-Зіраті», м . Ужгород

Художній керівник - Ардельянова Тетяна Володимирівна

Учасник фестивалю
Старша 14-17

Народний художній колектив ансамбль танцю «Подолянчик», м. Хмельницький

Художні керівники - Гуреєв Іван Юрійович, Товста Катерина Іванівна, концертмейстери - Потапов Р.Г., Буднецька І.С.

І

Ансамбль народного танцю «Вишиванка», с. Кам’яниця, Закарпатська обл.

Художній керівник – Заслужений працівник культури України Михайло Шютів

І

Народний ансамбль танцю «Ровесник», м. Біла Церква, Київська область

Художній керівник - Нікітчук Валентина Олександрівна, педагог-репетитор - Клюско Інна Феодосіївна

ІІ

Народний хореографічний ансамбль «Радість», м. Бориспіль, Київська область

Художній керівник, балетмейстер - Хижна Ірина Альбертівна, педагог, хореограф - Мартиненко Людмила Володимирівна

ІІІ

Хореографічний ансамбль центру творчого розвитку дітей «Зефірчик-Зіраті», м . Ужгород

Художній керівник - Ардельянова Тетяна Володимирівна

ІІІ

Хореографічний колектив «Лілея», м. Конотоп, Сумська область

Художній керівник - Єрьоміна Тетяна Миколаївна

Учасник фестивалю
Змішана

Народний художній колектив ансамбль танцю «Подолянчик», м. Хмельницький

Художні керівники - Гуреєв Іван Юрійович, Єван Олег Андрійович, концертмейстер - П’яних Е.К.

І

Зразковий хореографічний колектив народного танцю «Сузір’я», м. Мукачево, Закарпатська область

Художній керівник - Ткач Олена Дмитрівна

ІІ

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Ровесники», м. Мелітополь, Запорізька область

Художні керівники - Масляк Надія Семенівна, Миронова Олена Валеріївна

ІІІ

Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю "Стожари", м. Запоріжжя

Художній керівник - Вершняк Тетяна Савеліївна

Учасник фестивалю

Зразковий ансамбль танцю «Нові Зірки», м. Буськ, Львівська область

Художній керівник - Зеленська Мар'яна Леонідівна

Учасник фестивалю

Родинний будинок «Моя нова сім’я», м. Ужгород

Художній керівник - Червоноока Валентина Семенівна

Учасник фестивалю

НАРОДНА СТИЛІЗОВАНА ХОРЕОГРАФІЯ. АНСАМБЛЬ

УЧАСНИК ПРЕМІЯ
Молодша до 9

Зразковий ансамбль танцю «Катюша» Українського Дунайського пароплавства, м. Ізмаїл, Одеська область

Художній керівник - Щербань Діна Гаврилівна, хореограф -Сарвилова Діна Сергіївна

І

Зразковий хореографічний ансамбль "Барвінок", м. Чорноморськ, Одеська область

Художній керівник - Скворцова Ольга Вікторівна,

хореографи Касьянова Наталія Євгеніївна, Міщенко Анна Андріївна

ІІ

Зразковий хореографічний ансамбль «Фантазія», м. Дніпро

Художні керівники - Ніколенко Юрій та Олена

ІІІ
Середня 10-13

Зразковий хореографічний ансамбль "Барвінок", м. Чорноморськ, Одеська область

Художній керівник - Скворцова Ольга Вікторівна, хореографи Касьянова Наталія Євгеніївна, Міщенко Анна Андріївна

І

Хореографічний колектив «Лілея», м. Конотоп, Сумська область

Художній керівник - Єрьоміна Тетяна Миколаївна

ІІ
Старша 14-17

Народний ансамбль танцю «Ровесник», м. Біла Церква, Київська область

Художній керівник - Нікітчук Валентина Олександрівна, педагог-репетитор - Клюско Інна Феодосіївна

ІІІ

Народний художній колектив ансамбль танцю «Подолянчик», м. Хмельницький

Художні керівники - Гуреєв Іван Юрійович, Товста Катерина Іванівна, концертмейстери - Потапов Р.Г., Буднецька І.С.

ІІІ

Хореографічний колектив «Лілея», м. Конотоп, Сумська область

Художній керівник - Єрьоміна Тетяна Миколаївна

Учасник фестивалю
Змішана

Народний хореографічний ансамбль «Радість», м. Бориспіль, Київська область

Художній керівник, балетмейстер - Хижна Ірина Альбертівна, педагог, хореограф - Мартиненко Людмила Володимирівна

І

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Алегро», м. Кропивницький

Художні керівники - Мілентій Юрій Васильович, Мілентій Наталія Володимирівна

І

Колектив естрадного танцю «Візаві», м. Мукачево, Закарпатська область

Художній керівник - Біленко Галина Іванівна

ІІ

Зразковий хореографічний ансамбль «Фантазія», м. Дніпро

Художні керівники - Ніколенко Юрій та Олена

ІІІ

Зразковий ансамбль танцю «Катюша» Українського Дунайського пароплавства, м. Ізмаїл, Одеська область

Художній керівник - Щербань Діна Гаврилівна, хореограф - Сарвилова Діна Сергіївна

ІІІ

Народний ансамбль танцю «Ровесник», м. Біла Церква, Київська область

Художній керівник - Нікітчук Валентина Олександрівна, педагог-репетитор - Клюско Інна Феодосіївна

ІІІ