Підсумки фестивалю

VI МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОГО ТА ЮНАЦЬКОГО

ЕСТРАДНО-ЦИРКОВОГО МИСТЕЦТВА

«ЯСКРАВА АРЕНА ДНІПРА– 2016»

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ - Естрадно-циркова студія "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна

 u7SRin5Tx7U

Номінація – ПОВІТРЯНА ГІМНАСТИКА. СОЛО

Учасник Номер Премія
МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ До 9 РОКІВ

 Удала Сергій, соліст Циркової студії «Юність» Львівського Державного Цирку, м. Львів

Художній керівник - Мруз  Валентина Олексіївна

Повітряний гімнаст на ременях (ремені) І

Романюк Аріна, солістка Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна        

Кунг-фу панда (полотна) І

Духно Софія, солістка Зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф», м. Чернігів

Художні керівники -  Магола Євгенія Сергіївна та Бурлака Руслан Іванович

«Туземка» (кільце)

ІІ

Ткаченко Поліна, солістка Дитячого клубу «Сонячний промінь», м. Дніпро

Керівник - Ворона Наталія Олександрівна

«Скрипка» (полотна) ІІІ
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Плутахіна Анна,  солістка Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна 

«Гадкий утенок» (полотна) І

Цой Вероніка, солістка Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна

Цветок Сакуры (полотна) І

Серкіна Діана, солістка Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна          

«Лесная нимфа» (кільце) І

Нос Даяна, солістка Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна                                         

«Повелительница времени» (петлі) І

Крекша Артем, соліст Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна                 

«Маленький принц» (кільце) І

Устіменко Єлизавета, солістка Зразкового циркового колективу «Арена» ім. Володимира та Валентини Мак, м. Костянтинівка, Донецька область

Художній керівник - Горела Наталія Тимофіївна

«Сльози війни» (полотна) ІІ

Приходько Таміла, солістка Зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф», м. Чернігів

Художні керівники -  Магола Євгенія Сергіївна та Бурлака Руслан Іванович

«Життя метелика» (полотна)

ІІ

Гришкова Аліна, солістка Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна    

«Амазонка» (полотна) ІІ

Пальчикова Лада, солістка Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Художні керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна   

Повітряні петлі  (петлі) ІІ

Бєлан Вікторія, солістка Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Художні керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна     

Повітряні ремені  (ремені) ІІ

Півненко Віолета, солістка Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна                        

«Царица змей» (полотна) ІІІ

Босенко Сніжанна, солістка Зразкової циркової студії «Молодість» Полтавського міського Будинку культури, м. Полтава

Керівники - Семенова Лариса Валеріївна, Кривошапко Марія Владиславівна

Повітряна гімнастка на корд-де-парелі (корд-де-парель) ІІІ

Карпук Кароліна, солістка Народного циркового колективу "Каскад", м. Дніпро

Художній керівник - Гусак Ірина Юріївна

Повітряна гімнастка на полотнах (полотна) Учасник фестивалю

Пилипенко Марія «UPGRADE», м. Дніпро

Керівник - Ворона Наталія Олександрівна

«Аліса» (полотна) Учасник фестивалю

Лобуренко Софія, солістка Зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф», м. Чернігів

Художні керівники -  Магола Євгенія Сергіївна та Бурлака Руслан Іванович

Повітряна гімнастика на полотнах (полотна) Учасник фестивалю

Цесарська Єлизавета, солістка Зразкової циркової студії «Молодість» Полтавського МБК, м. Полтава

Керівники - Семенова Лариса Валеріївна, Кривошапко Марія Владиславівна

«Кармен» (полотна)

Учасник фестивалю

Тимців Ангеліна, солістка Зразкового циркового колективу «Юність», селище Макошине, Чернігівська область

Керівник - Бур Вероніка Анатоліївна    

Повітряний етюд в кільці «Політ феї» (кільце) Учасник фестивалю

Максимович Антоніна, солістка Зразкової циркової студії «Молодість» Полтавського міського Будинку культури, м. Полтава

Керівники - Семенова Лариса Валеріївна, Кривошапко Марія Владиславівна

«Вогонь» (кільце) Учасник фестивалю

Завадська Софія, солістка Циркової студії «Торнадо», м. Запоріжжя

Художній керівник - Халамендик Ольга Миколаївна

Выше облаков (петлі) Учасник фестивалю

Патик Катерина, солістка Зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф», м. Чернігів

Художні керівники -  Магола Євгенія Сергіївна та Бурлака Руслан Іванович

Повітряна гімнастика на кільці (кільце) Учасник фестивалю

Тудан Юлія, солістка Студії циркового мистецтва «Гротеск», м. Чернівці

Художній керівник - Басалама Алла Юріївна

«Аngel» (кільце) Учасник фестивалю

Савчук Дар'я, солістка Зразкової циркової студії «Молодість» Полтавського міського Будинку культури, м. Полтава

Керівники - Семенова Лариса Валеріївна, Кривошапко Марія Владиславівна

«Білий Ангел» (ремені) Учасник фестивалю
СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 14-17 РОКІВ

Галкіна Олена, солістка Циркової студії «Юність» Львівського Державного Цирку, м. Львів

Художній керівник - Мруз  Валентина Олексіївна

Повітряна гімнастка в трапеції (трапеція) І

Шевченко Вікторія, солістка Циркової студії «Каскад», м. Южне, Одеська область

Художній керівник - Дулов Микола Степанович

Повітряна гімнастка на ременях (ремені) І

Шевченко Марія, солістка Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва "Старий цирк", м. Харків

Художні керівники -  Момот Світлана Анатоліївна, Лико Дмитро Володимирович

Повітряна гімнастка на петлях (петлі) І

Якимович Ірина, солістка Циркової студії «Юність» Львівського Державного Цирку, м. Львів

Художній керівник - Мруз  Валентина Олексіївна

Повітряна гімнастка в кільці (кільце) І

Андрійчук Ігор, м. Полонне, Хмельницька область

Художній керівник - Главацький Олег Юрійович 

Містер Х (штейнтрапе) І

Сплюхіна Єлизавета, солістка Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва "Старий цирк", м. Харків

Художні керівники -  Момот Світлана Анатоліївна, Лико Дмитро Володимирович

Повітряна гімнастка на корд-де-парелі (корд-де-парель) ІІ

Зайченкова Марія, солістка Циркової студії «Каскад», м. Южне, Одеська область

Художній керівник - Дулов Микола Степанович

Повітряна гімнастка в кільці (кільце) ІІ

Пузанова Анна, солістка Циркової студії «Торнадо», м. Запоріжжя

Художній керівник - Халамендик Ольга Миколаївна

SunLife «Життя сонця» (полотна) ІІ

Волинець Юлія, солістка Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Художні керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна 

Гімнастка на полотнах (полотна) ІІ

Кошик Дар'я, солістка Народного циркового колективу "Каскад", м. Дніпро

Художній керівник - Гусак Ірина Юріївна

Вдохновение (кільце) ІІІ

Данілішин Ілля, м. Дніпро

Художній керівник - Іваненко Євген Олександрович

«Super Mario» (полотна) ІІІ

Шишкіна Нана, м. Дніпро

Художній керівник - Скiф Емiлiя Єгорівна

«Спалах» (полотна) ІІІ

Опанасенко Марина, солістка Зразкового циркового колективу «Юність», селище Макошине, Чернігівська область

Керівник - Бур Вероніка Анатоліївна 

Повітряний етюд на петлях «Тримай мене міцно» (петлі) ІІІ

Любченко Єлизавета, солістка Зразкової циркової студії «Молодість» Полтавського міського Будинку культури, м. Полтава

Керівники - Семенова Лариса Валеріївна, Кривошапко Марія Владиславівна

Повітряна гімнастка на полотнах (полотна)

Учасник фестивалю

Урбанська Ілона, солістка  Зразкового гуртка циркового мистецтва «ЖАНР» Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова, м. Бердичів, Житомирська область

Художній керівник - Герасименко Петро Миколайович

«Русалонька» (сітка)

Учасник фестивалю

Самсонова Ангеліна, солістка Народного циркового колективу "Каскад", м. Дніпро

Художній керівник - Гусак Ірина Юріївна

Повітряне кільце (кільце) Учасник фестивалю

Халамендик Аліна, солістка Циркової студії «Торнадо», м. Запоріжжя

Художній керівник - Халамендик Ольга Миколаївна

I’m feeling good (петлі) Учасник фестивалю
МОЛОДІЖНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 18-25 РОКІВ
Мельник Степан, м. Київ «Повітряний політ» (ремені) І

Кравченко Юрій, соліст Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович                   

«Ікар» (канат) І

Горела Єлизавета, солістка Зразкового циркового колективу «Арена» ім. Володимира та Валентини Мак, м. Костянтинівка, Донецька область

Художній керівник - Горела Наталія Тимофіївна

«La via belle» (ремені) І

Гавриленко Євгеній, соліст Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва "Старий цирк", м. Харків

Художні керівники -  Момот Світлана Анатоліївна, Лико Дмитро Володимирович

Повітряний гімнаст на ременях (ремені) І

Савицька Олена, солістка Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович 

«Закохана» (полотна) ІІ

Ребік Олександра, м. Дніпро

Художній керівник - Приходько Ірина Володимирівна

«Зародження» (кільце) ІІІ
ВІКОВА КАТЕГОРІЯ Від 26 РОКІВ

Терехова Аліна, солістка Народної циркової студії «Радуга», м. Дніпро

Художні керівники -  Золотова Т. А., Стукало Ю. С.,Терехова А. Ю.

Повітряна гімнастка на ременях (ремені) І
         

Номінація – ПОВІТРЯНА ГІМНАСТИКА. ГРУПА

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ До 9 РОКІВ

Дитячо-юнацька студія циркового мистецтва "Старий цирк" при ДП "Українська творча дирекція з підготовки циркових атракціонів і номерів", м. Харків

Художні керівники -  Момот Світлана Анатоліївна, Лико Дмитро Володимирович

«Пляж» (ремені) ІІ
СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 14-17 РОКІВ

Дитячо-юнацька студія циркового мистецтва "Старий цирк" при ДП "Українська творча дирекція з підготовки циркових атракціонів і номерів", м. Харків

Художні керівники -  Момот Світлана Анатоліївна, Лико Дмитро Володимирович

Тріо на полотнах (корд-де-волан) І

Номінація – ПОВІТРЯНА ГІМНАСТИКА. ДУЕТ

Учасник Номер Премія
МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ До 9 РОКІВ

Бускандзе Катерина і Бичков Микита, дует Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва "Старий цирк", м. Харків

Художні керівники -  Момот Світлана Анатоліївна, Лико Дмитро Володимирович 

«Принц и Роза» (ремені) І
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Серкіна Діана і Цой Вероніка, дует Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна

«Фламінго» (кільце) І

Максимович Антоніна і Цесарська Єлизавета, дует Зразкової циркової студії «Молодість» Полтавського міського Будинку культури, м. Полтава

Художні керівники - Семенова Лариса Валеріївна, Кривошапко Марія Владиславівна

«Повітряні гімнасти у кільці» (кільце)

ІІІ
СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 14-17 РОКІВ

Нагорна Аліна і Сплюхіна Єлизавета, дует Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва "Старий цирк", м. Харків

Художні керівники -  Момот Світлана Анатоліївна, Лико Дмитро Володимирович

«Танго» (кільце) ІІ

Власенко Катерина і Симоненко Анастасія, дует  Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Художні керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна

Дует у повітряному кільці (кільце) ІІІ
ЗМІШАНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

Рудик Катерина і Гавриленко Євгеній, дует Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва "Старий цирк", м. Харків

Художні керівники -  Момот Світлана Анатоліївна, Лико Дмитро Володимирович 

«Тримай мене мiцно» (корд-де-волан) І

Номінація - ПАРТЕРНА ГІМНАСТИКА. СОЛО

Учасник Номер Премія
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Литвиненко Богдана, солістка Народного циркового колективу "Каскад", м. Дніпро

Художній керівник - Гусак Ірина Юріївна

Маленькая фея Учасник фестивалю
СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 14-17 РОКІВ

Кошик Дар'я, солістка Народного циркового колективу "Каскад", м. Дніпро

Художній керівник - Гусак Ірина Юріївна

Испанское танго ІІ

Номінація - ПАРТЕРНА ГІМНАСТИКА. ДУЕТ

ЗМІШАНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

Кіріченко Ілона і Соколова Катерина, дует Народної циркової студії «Радуга», м. Дніпро

Художні керівники - Золотова Тетяна Олексіївна, Стукало Юлія Сергіївна,Терехова Аліна Юріївна

Duo sisters ІІ

Номінація - ПАРТЕРНА ГІМНАСТИКА. ГРУПА

Учасник Номер Премія
МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ До 9 РОКІВ

Зразкова естрадно-циркова студія "Melange-art", м. Новомосковськ, Дніпропетровська область

Художній керівник - Шелефантюк Ольга Олегiвна

«Звёзды рока» Учасник фестивалю
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Дитячо-юнацька студія циркового мистецтва "Старий цирк" при ДП "Українська творча дирекція з підготовки циркових атракціонів і номерів", м. Харків

Художні керівники -  Момот Світлана Анатоліївна, Лико Дмитро Володимирович

«Кан-Кан» ІІ
ЗМІШАНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

Зразковий цирковий колектив «Юність», селище Макошине, Чернігівська область

Керівник - Бур Вероніка Анатоліївна

Пластична композиція «Аргентум» І

Зразкова циркова студія «Молодість» Полтавського міського Будинку культури, м. Полтава

Керівники - Семенова Лариса Валеріївна, Кривошапко Марія Владиславівна

«Гра з лялькою» Учасник фестивалю

Номінація – АКРОБАТИКА. КАУЧУК. СОЛО

Учасник Номер Премія
МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ ДО 9 РОКІВ

Берегова Валерія,  солістка Зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф», м. Чернігів

Художні керівники -  Магола Євгенія Сергіївна та Бурлака Руслан Іванович

«Машенька» ІІІ
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ  10-13 РОКІВ

Крекша Артем, соліст Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна                 

«Человек дождя» І

Серкіна Діана, солістка Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна          

«Чеширскй кот» ІІ

Сурду Анастасія, солістка  Зразкового гуртка циркового мистецтва «ЖАНР» Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова, м. Бердичів, Житомирська область

Керівник - Герасименко Петро Миколайович

«Краплинка»

ІІ

Рондова Олександра, солістка Естрадно-циркової студії «Романтики» Дніпровського районного Будинку дитячої творчості  Дніпропетровської області, м. Підгороднє, Дніпропетровська область  

Керівник - Бондар Віктор Григорович

Пластичний етюд «Ніжність»

ІІІ
СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 14-17 РОКІВ

Кузнецова Марта, солістка Циркової студії «Крафт», м. Полтава

Художній керівник - Зінченко Наталія Олександрівна 

«Павук» І

Трощак Поліна, солістка Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Художні керівники -  Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна  

Пластичний етюд І

Номінація – АКРОБАТИКА. КАУЧУК. ГРУПА

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ ДО 9 РОКІВ

Народний цирковий  колектив "Каскад", м. Дніпро

Художній керівник - Гусак Ірина Юріївна

«Папа  Вернись Живым» Учасник фестивалю
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Зразковий аматорський цирковий колектив "Арлекіно", с. Рубанівка, Херсонська область

Художній керівник - Стадніченко Надія Михайлівна

«Лебеді» ІІ

Циркова студія «Крафт», м. Полтава

Художній керівник - Зінченко Наталія Олександрівна

«Змії» ІІІ
ЗМІШАНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

Циркова студія «Оба-на» комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості» Дніпровської міської ради, м. Дніпро

Художній керівник - Чепа Яніна Річардівна

«Пробудження» ІІ

Зразковий аматорський цирковий колектив "Арлекіно", с. Рубанівка, Херсонська область

Художній керівник - Стадніченко Надія Михайлівна

«Дюймовочка» ІІІ

Номінація – АКРОБАТИКА. СОЛО. ДУЕТ

Учасник Номер Премія
МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ До 9 РОКІВ

Триполець Анна, солістка Циркової студії «Каскад», м. Южне, Одеська область

Художній керівник - Дулов Микола Степанович

Акробатичний етюд ІІІ
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Шаманаєва Анастасія і Овчинникова Анна, дует Циркової студії «Каскад», м. Южне, Одеська область

Художній керівник - Дулов Микола Степанович

Акробатичний дует ІІІ

Бур Аліса і Пачкова Валерія, дует Зразкового циркового колективу «Юність», селище Макошине, Чернігівська область

Керівник - Бур Вероніка Анатоліївна

«Веселі топотушки» ІІІ

Касабян Аіда і Дубинська Анна, дует Народного циркового колективу "Каскад", м. Дніпро

Художній керівник - Гусак Ірина Юріївна

«Две подружки»

Учасник

фестивалю

СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 14-17 РОКІВ

Войцеховський Денис і  Зуєв Олександр, дует Зразкового гуртка циркового мистецтва «ЖАНР» Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова, м. Бердичів, Житомирська область

Художній керівник - Герасименко Петро Миколайович

Акробати-ексцентрики «Босяки»

ІІ
ЗМІШАНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

Олександр Андрющенко і Юлія Сироватка, дует Народного художнього колективу циркової студії «Едельвейс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Бабенко Олена Василівна

«Мелодія серця» І

Діденко Поліна і Трощак Поліна, дует Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Художні керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна  

Партерна гімнастика на столі ІІ

Назаркін Андрій і Лисицька Ганна, дует Художнього колективу зразкової циркової студії «Непоседы», м. Харків

Художній керівник - Кравченко Юлія Юріївна

Ніжність ІІІ

Білоусова Катерина та Ілларіонова Лейла, дует Народної циркової студії «Радуга», м. Дніпро

Художні керівники - Золотова Т. А., Стукало Ю. С.,Терехова А. Ю.

Детский сон

Учасник

фестивалю

Кузьменко Валерія і Грабовська Євгенія,  дует Естрадно-циркової студії «Романтики» Дніпровського районного Будинку дитячої творчості  Дніпропетровської області, м. Підгороднє, Дніпропетровська область  

Керівник - Бондар Віктор Григорович         

Художньо-акробатичний  дует «Вдохновение»

Учасник

фестивалю

Номінація – АКРОБАТИКА. ГРУПА

Учасник Номер Премія
МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ До 9 РОКІВ

Художній колектив зразкова циркова студія «Непоседы», м. Харків

Художній керівник - Кравченко Юлія Юріївна

«Мініпути» ІІ

Народний художній колектив циркова студія «Едельвейс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Горбоцевіч  Вікторія Анатоліївна

«Акробатичний квартет» ІІІ

Циркова студія «Крафт», м. Полтава

Художній керівник - Зінченко Наталія Олександрівна

«Мавпенята»

Учасник

фестивалю

СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Циркова студія «Крафт», м. Полтава

Художній керівник - Зінченко Наталія Олександрівна

«Аватари» І

Естрадно-циркова студія "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна

«Карты» І

Народний художній колектив циркова студія «Едельвейс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Горбоцевіч  Вікторія Анатоліївна

«Льодовий подих» ІІ

Зразковий аматорський цирковий колектив "Арлекіно", с. Рубанівка, Херсонська область

Художній керівник - Стадніченко Надія Михайлівна

«Вдохновение» ІІІ

Художній колектив зразкова циркова студія «Непоседы», м. Харків

Художній керівник - Кравченко Юлія Юріївна

«Фанати»  (стибкова)

Учасник

фестивалю

СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 14-17 РОКІВ

Зразковий гурток циркового мистецтва «ЖАНР» Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова, м. Бердичів, Житомирська область

Художній керівник - Герасименко Петро Миколайович

«Бердичівські бешкетники»

І

Народний художній колектив циркова студія «Едельвейс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Бабенко Олена Василівна

«Шторм» ІІІ
ЗМІШАНА КАТЕГОРІЯ

Level up, м. Дніпро

Художній керівник - Пачковський Артем

Акробатика на батуте «Гетсби» І

Школа циркових мистецтв ім. Імре Бароша

Будапешт, Угорщина

Imre Baross Circus Arts School

Акробати на китайській мачті

Chinese pole group

ІІ

Художній колектив зразкова циркова студія «Непоседы», м. Харків

Художній керівник - Кравченко Юлія Юріївна

Райські птахи ІІІ
«Гангстерська сага» (вольтижна) ІІІ

Народний цирковий  колектив "Каскад", м. Дніпро

Художній керівник - Гусак Ірина Юріївна

Огонь Вода

Учасник

фестивалю

Номінація – ЖОНГЛЮВАННЯ. СОЛО

Учасник Номер Премія
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Корніловський Тарас, соліст Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва "Старий цирк", м. Харків

Художні керівники -  Момот Світлана Анатоліївна, Лико Дмитро Володимирович

Жонглер ІІ

Старишко Роман, соліст Естрадно-циркової студії «Романтики» Дніпровського районного Будинку дитячої творчості  Дніпропетровської області, м. Підгороднє, Дніпропетровська область  

Керівник - Бондар Віктор Григорович      

«Весельчак» ІІІ
СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 14-17 РОКІВ

Мельник Микола, м. Дніпро

Керівник - Приходько Ірина Володимирівна

“Veni vidi vici” І

Ярош Олексій, соліст Зразкового циркового колективу «Арена» ім. Володимира та Валентини Мак, м. Костянтинівка, Донецька область

Художній керівник - Горела Наталія Тимофіївна

«Силовий жонглер» І

Шулаков Андрій, соліст Народного художнього колективу  Циркової студії «Арлекін» Запорізького міського Палацу дитячої та юнацької творчості, м. Запоріжжя

Художній керівник - Свириденко Володимир Костянтинович

«Гра з діаболо» ІІ
МОЛОДІЖНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ  18-25 РОКІВ

Ждан Роман, соліст Циркової студії «Торнадо», м. Запоріжжя

Керівник - Халамендик Ольга Миколаївна

Оригінальний жонглер ІІІ

Номінація – ЖОНГЛЮВАННЯ. ДУЕТ

Учасник Номер Премія
СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 14-17 РОКІВ

Анастасія і Єлизавета Бондар, дует Народного циркового колективу «Арена сміливих», м. Кам’янське, Дніпропетровська область

Художній керівник - Кривко Віта Миколаївна

Жонглери І

Тертична Поліна і Перепелиця Тимур, дует Художнього колективу зразкової циркової студії «Непоседы», м. Харків

Художній керівник - Кравченко Юлія Юріївна

На Монмартрі

Учасник

фестивалю

ЗМІШАНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

Кравченко Дмитро і Перепелиця Тимур, дует Художнього колективу зразкової циркової студії «Непоседы», м. Харків

Художній керівник - Кравченко Юлія Юріївна

Маска

Учасник

фестивалю

Номінація – ЖОНГЛЮВАННЯ. ГРУПА

МОЛОДІЖНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 18-25 РОКІВ

Художній колектив зразкова циркова студія «Непоседы», м. Харків

Художній керівник - Кравченко Юлія Юріївна

Нон-стоп

Учасник

фестивалю

Номінація – ЖОНГЛЮВАННЯ. ОБРУЧІ. СОЛО

Учасник Номер Премія
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Пономаренко Софія, солістка Народного циркового колективу «Арена сміливих», м. Кам’янське, Дніпропетровська область

Художній керівник - Кривко Віта Миколаївна

Хула-хупи І

Копитько Катерина, солістка Зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф», м. Чернігів

Художні керівники - Магола Євгенія Сергіївна та Бурлака Руслан Іванович

«Збори на вечірку»

ІІ

Касабян Аіда, солістка Народного циркового колективу "Каскад", м. Дніпро

Художній керівник - Гусак Ірина Юріївна

Хула-хупи

Учасник

фестивалю

СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 14-17 РОКІВ

Шевченко Вікторія, солістка Циркової студії «Каскад», м. Южне, Одеська область

Художній керівник - Дулов Микола Степанович

Хула-хупи І

Фатьянова Ніколь, солістка Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва "Старий цирк", м. Харків

Художні керівники -  Момот Світлана Анатоліївна, Лико Дмитро Володимирович

Игра с обручами на шаре ІІ

Дар’я Литвинчук, солістка Народного художнього колективу циркової студії «Едельвейс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Бабенко Олена Василівна

«Торнадо» ІІІ

Міхєєва Вікторія, солістка Зразкового циркового колективу «Арена» ім. Володимира та Валентини Мак, м. Костянтинівка, Донецька область

Художній керівник - Горела Наталія Тимофіївна

«Гра з хула-хупами» ІІІ

Хоменко Оксана, солістка Зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф», м. Чернігів

Художні керівники - Магола Євгенія Сергіївна та Бурлака Руслан Іванович

Хула-хупи ІІІ

Скать Вікторія, солістка Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Художні керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна

Хула-хупи

Учасник

фестивалю

Кравченко Анастасія, солістка Художнього колективу зразкової циркової студії «Непоседы», м. Харків

Керівник - Кравченко Юлія Юріївна

Гра с обручами

Учасник

фестивалю

Номінація – ЖОНГЛЮВАННЯ. ОБРУЧІ. ДУЕТ

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ До 9 РОКІВ

Петровська Діана і Грінчук Надія, дует Студії циркового мистецтва «Гротеск», м. Чернівці

Керівник - Басалама Алла Юріївна

«Лісові таємниці»

Учасник

фестивалю

Номінація – ЖОНГЛЮВАННЯ. ОБРУЧІ. ГРУПА

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ До 9 РОКІВ

Циркова студія «Фаворит», м. Дніпро

Керівник - Кузьмичова Людмила Вікторівна

«Міні барбі» ІІІ
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Циркова студія «Фаворит», м. Дніпро

Керівник - Кузьмичова Людмила Вікторівна

«Латино» ІІІ

Номінація – ЕКВІЛІБР. СОЛО

Учасник Номер Премія
МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ До 9 РОКІВ

Гарбуз Кіра, солістка Дитячо-юнацької студії циркового мистецтва "Старий цирк", м. Харків

Художні керівники -  Момот Світлана Анатоліївна, Лико Дмитро Володимирович

Еквілібр ІІ
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Мілька Владислав, соліст Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Художні керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна    

Еквілібр на моноциклі І

Діденко Поліна, солістка Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Художні керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна 

Ручний еквілібр (ручний на п’єдесталі) І

Броденко Лев, соліст Зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф», м. Чернігів

Художні керівники - Магола Євгенія Сергіївна та Бурлака Руслан Іванович

Еквілібр на котушках І

Цой Вероніка, солістка Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович, тренер - Бутусова Ірина Олександрівна

Танец пламени ІІ

Денисюк Юлія, солістка Зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф», м. Чернігів

Художні керівники - Магола Євгенія Сергіївна та Бурлака Руслан Іванович

«Квітка»

(ручний)

ІІ

Якимович Олександра, солістка Студії циркового мистецтва «Гротеск», м. Чернівці

Художній керівник - Басалама Алла Юріївна

«Маска» (на моноциклі) ІІІ

Скрипник Тарас, соліст Студії циркового мистецтва «Гротеск», м. Чернівці

Художній керівник - Басалама Алла Юріївна

«Ботан» (на котушках) ІІІ

Драган Артем, соліст Естрадно-циркової студії «Романтики» Дніпровського районного Будинку дитячої творчості  Дніпропетровської області, м. Підгороднє, Дніпропетровська область  

Керівник - Бондар Віктор Григорович                

«Маска» (на котушках)

Учасник

фестивалю

СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 14-17 РОКІВ

Шустов Владислав, соліст Народної циркової студії «Єдність», м. Полтава

Художні керівники - Галкін Руслан Іванович та Галкіна Юлія Василівна

Еквілібр на котках І

Андрійчук Ігор, м. Полонне, Хмельницька область

Художній керівник - Главацький Олег Юрійович 

Еквілібріст на вільному дроті І

Шевченко Вікторія, солістка Циркової студії «Каскад», м. Южне, Одеська область

Художній керівник - Дулов Микола Степанович

Ручний еквілібр І

Гідей Михайло, соліст Циркової студії «Юність» Львівського Державного Цирку, м. Львів

Художній керівник - Мруз  Валентина Олексіївна

Еквілібр на вільній проволці І

Федорова Еліна, солістка Народного художнього колективу циркової студії «Едельвейс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Бабенко Олена Василівна

«Пелюстки Сакури» (на тростях) ІІ

Гусевська Христина, солістка Естрадно-циркової студії "Jin Roh", м. Херсон

Керівник - Ващенко Роман Олександрович        

«Нескінченність» ІІ

Книр Марія, солістка Зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф», м. Чернігів

Художні керівники - Магола Євгенія Сергіївна та Бурлака Руслан Іванович

Ручний еквілібр ІІІ

Лялік Дарій, соліст Народного циркового колективу «Арена сміливих», м. Кам’янське, Дніпропетровська область

Художній керівник - Кривко Віта Миколаївна

Еквілібр на котушках

Учасник

фестивалю

Кравченко Анастасія, солістка Художнього колективу зразкової циркової студії «Непоседы», м. Харків

Керівник - Кравченко Юлія Юріївна

«В ритмі танго»

Учасник

фестивалю

МОЛОДІЖНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 18-25 РОКІВ

Ковач Дора

Школа циркових мистецтв ім. Імре Бароша

Будапешт, Угорщина

Kovács Dorottya

Imre Baross Circus Arts School

Еквілібр на жорсткій проволоці І

Номінація – ЕКВІЛІБР. ДУЕТ

Учасник Номер Премія
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Носатая Катерина і Якимович Олександра, дует Студії циркового мистецтва «Гротеск», м. Чернівці

Художній керівник - Басалама Алла Юріївна

«Еквілібр на моноциклах» ІІІ

Номінація – ЕКВІЛІБР. ГРУПА

Учасник Номер Премія
МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ До 9 РОКІВ

Народний художній колектив циркова студія «Едельвейс», м. Запоріжжя

Художній керівник - Горбоцевіч  Вікторія Анатоліївна

«Весняна мелодія» І
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Дитячо-юнацька студія циркового мистецтва "Старий цирк" при ДП "Українська творча дирекція з підготовки циркових атракціонів і номерів", м. Харків

Художні керівники -  Момот Світлана Анатоліївна, Лико Дмитро Володимирович

Еквілібр І

Народний цирковий  колектив "Каскад", м. Дніпро

Художній керівник - Гусак Ірина Юріївна

Эквилибристы на лестницах

Учасник

фестивалю

ЗМІШАНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

Циркова студiя «Арлєкін», м. Миколаїв

Художній керівник - Кшнякіна Наталя Григорівна

«Щасливе дитинство» (на моноциклах) І

Номінація - ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР. ГРУПА

Учасник Номер Премія
ЗМІШАНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

Зразкова естрадно-циркова студія "Melange-art", м. Новомосковськ, Дніпропетровська область

Художній керівник - Шелефантюк Ольга Олегiвна

Move up І

Зразкова циркова студія «Молодість» Полтавського міського Будинку культури, м. Полтава

Керівники - Семенова Лариса Валеріївна, Кривошапко Марія Владиславівна

Арлекино на ходулях ІІ

Естрадно-циркова студія «Романтики» Дніпровського районного Будинку дитячої творчості  Дніпропетровської області, м. Підгороднє, Дніпропетровська область  

Керівник - Бондар Віктор Григорович          

Ілюзія +дресура

«Украина-Европа-Мир»

Учасник фестивалю

Номінація – КЛОУНАДА. СОЛО

МОЛОДІЖНА  ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 18-25 РОКІВ

Клоун Кузя, м. Дніпро

Керівник - Кургузін Дмитро Олегович

Роза ІІІ

Номінація – КЛОУНАДА. ДУЕТ

СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 10-13 РОКІВ

Носатая Катерина і Якимович Олександра, дует Студії циркового мистецтва «Гротеск», м. Чернівці

Художній керівник - Басалама Алла Юріївна

«Гиря»

Учасник

фестивалю

ЗМІШАНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

ФИП (фантастически интересная пара), м. Дніпро

Керівник - Кургузін Дмитро Олегович

Свидание ІІІ

Сивков Денис і Кравченко Дмитро, дует Художнього колективу зразкової циркової студії «Непоседы», м. Харків

Керівник - Кравченко Юлія Юріївна

Клоунада Учасник фестивалю

Номінація – КЛОУНАДА. ГРУПА

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ До 9 РОКІВ

Клоунська група «Смайлики» Естрадно-циркової студії «Романтики» Дніпровського районного Будинку дитячої творчості  Дніпропетровської області, м. Підгороднє, Дніпропетровська область  

Керівник - Бондар Віктор Григорович        

«Фотосесія»

Учасник

фестивалю

Номінація – ДРЕСИРУВАННЯ. СОЛО

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ До 9 РОКІВ

Грінчук Надія, солістка Студії циркового мистецтва «Гротеск», м. Чернівці

Художній керівник - Басалама Алла Юріївна

«Французький прованс» ІІІ

Номінація – ІЛЮЗІЯ. ГРУПА

ЗМІШАНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

Циркова студія «Оба-на» комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості» Дніпровської міської ради, м. Дніпро

Художній керівник - Чепа Яніна Річардівна

«Ілюзія»

Учасник

фестивалю