Положение фестиваля-конкурса

Скачати положення

Скачати бланк заявки

 

ІIІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості

«Яскрава країна дитинства»

21-22 травня 2016

м. Дніпропетровськ

 

Організатор: Громадська організація «ЯСКРАВА КРАЇНА»

Фестиваль приурочений: до дня сім’ї

Завдання фестивалю:

  • Підтримка та розвиток дитячої та юнацької творчості в Україні ;
  • Обмін творчим досвідом, розвиток і зміцнення творчих зв'язків;
  • Підвищення професійного рівня керівників і педагогів хореографічних, вокальних шкіл та інструментальних колективів;
  • Підтримка талановитих дітей та молоді в реалізації творчого потенціалу;
  • Культурне та естетичне виховання дітей, підлітків та молоді;
  • Підвищення культурного рівня населення м. Дніпропетровська та області шляхом створення традиції проведення значущих громадських заходів.

 

Програмою фестивалю передбачено:

21.05 Конкурсні виступи перед професійним журі, авторські майстер-класи.

22.05 Методичні наради для керівників, урочиста хода учасників, танцювальний флешмоб у парку ім. Т. Г. Шевченка, Церемонія закриття фестивалю, Гала-концерт та нагородження переможців.

 

До участі у фестивалі запрошуються хореографічні колективи, ансамблі, студії та театри танцю, шоу-балети, вокальні ансамблі, театри пісні, а також дуети і сольні виконавці хореографічного, вокального та інструментального мистецтва.

 

Номінації фестивалю: 

1. Хореографія

1.1. Народна хореографія

1.2. Стилізація народного танцю

1.3. Класична хореографія

1.4. Сучасна хореографія (modern, contemporary, jazz-modern…)

1.5. Сучасний вуличний танець (hip-hop, break-dance, jazz-funk, popping …)

1.6. Естрадна хореографія

1.7. Tap dance / Степ, чечітка

1.8. Бальна хореографія (тільки ансамблі)

2. Вокал                                                                                                    

2.1. Естрадний вокал

2.2. Народний вокал

2.3. Академічний вокал

2.4. Фольклорні колективи, обрядові театри

 

Кількісний склад (для всіх номінацій)

соло (1 учасник);

дует або пара (2 учасника);

мала група (3-5 учасників);

формейшн або ансамбль (6 і більше учасників);

Кількість учасників колективу не обмежена.

Вікові категорії (для всіх номінацій)

1. 6-7 років

2. 8-10 років

3. 11-14 років

4. 15-18 років

5. 19-21 років

6. 22-25 років

7. Змішана

 

Конкурсні вимоги: 

Хореографія 

1.Учасники представляють 2 номери в одній номінації та віковій категорії загальною тривалістю не більше 8 хвилин. Допускається виконання одного номера. За бажанням можлива участь у додатковій номінації за доплату.

2.Критерії оцінювання: оригінальність постановки, композиція; техніка і майстерність виконання; підбір і відповідність музичного супроводу; підбір і оригінальність костюмів.

Вокал

3.Учасники представляють 2 різнопланові композиції в одній номінації загальною тривалістю не більше 8 хвилин. Допускається виконання одного номера. За бажанням можлива участь у додатковій номінації за доплату.

4.Критерії оцінювання: чистота інтонації, чіткість дикції; ознаки голосу (тембр, сила, діапазон); артистизм, передача образу і поведінка на сцені, культура виконання; відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії учасника; естетика костюмів і реквізиту.

 

Разом із заявкою необхідно надати якісну сценічну фотографію учасника в електронному варіанті. Фотографії недостатньої якості не будуть надруковані в журналі фестивалю!

а) Вікові категорії можуть змінюватися залежно від отриманих заявок;

б) Повний вік учасників солістів-виконавців визначається на момент участі у конкурсі;

в) Вікові групи ансамблів заявляються залежно від середнього віку учасників (невідповідність віковій групі може становити не більше 30%);

г) У разі перевищення зазначеного часу журі має право зупинити фонограму;

д) Не допускається виступ вокалістів на конкурсній програмі під фонограму «плюс», крім поза конкурсних виступів на відкритому повітрі.

 

Технічні вимоги:

Кожна фонограма повинна бути записана на USB-флешка, MP3-формат із зазначенням НАЗВИ КОЛЕКТИВУ/ПІБ УЧАСНИКА, НАЗВИ НОМЕРУ, Тривалості звучання. Рекомендується мати запасні носії фонограм і бути універсально готовим. Прохання, що б на носії не було інших фотографій, музики та різних документів крім фестивальних фонограм! Керівник колективу несе відповідальність за якість і збереження фонограм. У разі перевищення зазначеного в заявці часу журі має право зупинити фонограму і виступ!

 

Журі фестивалю:

Виступи учасників переглядають професійні фахівці з числа заслужених діячів культури, народних артистів, артистів естради, продюсерів. Оргкомітет затверджує склад журі окремо для кожної фестивального майданчика. Рішення журі не обговорюється і перегляду не підлягає. За рішенням журі допускається дублювання призових місць за результатами конкурсу; журі має право присудити не всі призові місця; Гран -прі може не присуджуватися.

 

Нагородження та проведення Гала-концерту:

- Результати конкурсу оголошуються на заключному Гала-концерті. Нагородження учасників проводиться за номінаціями та віковими категоріями. Присуджуються дипломи володаря «Гран- прі»; лауреатів 1, 2, 3 ступенів; дипломанта і учасника фестивалю. Учасники нагороджуються також спеціальними дипломами та призами, пам'ятними подарунками.

- Не всі учасники фестивалю можуть бути включені в програму Гала -концерту. Номери в Гала-концерт відбираються тільки за рішенням суддів після перегляду всіх конкурсних номерів.

- За рішенням режисера фестивалю про проведення Гала -концерту хореографічні колективи можуть готувати супровід для вокальних виконавців, окремі учасники можуть брати участь у побудові прологу, фіналу Гала -концерту. Режисер має право об'єднувати виступи учасників в єдиний номер.

 

Умови участі:

1. Для участі у фестивалі необхідно подати заявку разом з якісною сценічної фотографією в електронному варіанті. Подача заявок здійснюється до 1 Травня 2016 на адресу оргкомітету фестивалю: e - mail : Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.. Фото, надіслані не в строк і поганої якості, не будуть включені в журнал фестивалю.

2. Участь у фестивалі підтверджується тільки після відповіді  на заявку та після внесення передоплати у розмірі повного реєстраційного внеску та 30% від вартості проживання до 5 травня 2016 на р / р оргкомітету фестивалю:

РЕКВІЗИТИ

ГО «ЯСКРАВА КРАЇНА», Р/р 26006050254911

в ПАТ «ПриватБанк», МФО 305299, ЄДРПОУ 35862919.

З формулюванням: забезпечення участі у фестивалі (вказати назву колективу або прізвище учасника).

У випадку відмови від участі в конкурсі реєстраційний внесок не повертається.

3.У заявці просимо вказувати номери для конкурсу в тому порядку , в якому зручно виступати для вашого колективу. Режисер фестивалю при складанні конкурсної програми буде по можливості максимально враховувати ваші побажання

4. При заїзді керівник групи повинен мати список групи з паспортними даними.

 

Фінансові умови:

Оргкомітет формує фестивальний фонд за рахунок спонсорських коштів та реєстраційних внесків учасників фестивалю. Фестиваль не є комерційним заходом.  Кошти фестивального фонду витрачаються на сувенірну, поліграфічну продукцію, технічні та організаційні потреби.

Реєстраційний внесок становить:

соло, дует - 350 грн / чол.

мала форма, ансамбль - 150 грн /чол.

При бажанні виступити у додатковій номінації  – доплата + 50 грн/чол.

 

Для колективів з інших міст можливе розміщення в Дніпропетровську. Вартість проживання в готелі (1 доба з 14.05 на 15.05 зі сніданком) - 250 грн.

Наявність місць підтверджується у порядку подачі заявок.

Розрахункова година 12:00. Раннє заселення або пізнє виселення можливе за попередньою домовленістю та за додаткову плату.

Для керівника, супроводжуючого групу понад 15 чоловік, проживання і харчування безкоштовно.

 

За бажанням групи додатково можна замовити:

Обід і вечерю в конкурсний день і день Гала-концерту - вартість від 50 грн.

Трансфер з вокзалу на базу поселення (розраховується за кількістю групи).

Різноманітні екскурсії містом (розраховується за кількістю групи).

Перебування на фестивалі ще на одну добу.

Вартість і тематика майстер-класів буде повідомлена додатково.