Положення фестивалю

Скачати положення
Скачати бланк заявки

 

ІІI відкритий фестиваль-конкурс сучасної хореографії
Orange Pelican

23-24 лютого 2019
м. Дніпро

 

Мета фестивалю

2 насичені дні виключно у сучасному танці. Зануримося в мистецтво з головою, забудемо про рамки і обмеження, відкриємо нові форми і проведемо експерименти, навчимося думати і творити усвідомлену хореографію, розкриємо нові можливості власного тіла і спробуємо висловити свої думки, ідеї через танець.    

Ми хочемо, щоб у рамках фестивалю проходив справжній творчий процес, обмін досвідом і ідеями. Тому запрошуємо спеціалістів високого профілю – викладачів хореографічних відділень ВУЗів, хореографів-постановників, авторів танцювальних курсів, балетмейстерів, директорів танцювальних шкіл і педагогів. Ми створюємо умови для можливості «творити».

 

Програма фестивалю передбачає

23.02 Конкурсний перегляд, робота журі. Орієнтовний початок о 9:00.

24.02 Авторські майстер-класи від членів журі і запрошених педагогів; семінар для керівників колективів; круглий стіл з педагогами; Церемонія нагородження учасників за підсумками конкурсу. Орієнтовний початок о 9:00.

У  рамках фестивалю відбудеться перегляд  вистави "Все дороги ведут к людям",яка є частиною унікального проекту "Діти змін", що тільки набирає обертів в Україні.

Мета проекту: Наочно показати, як за допомогою творчих рухових, танцювальних практик розвивати потенціал дитини, її творчі здібності, інтерес до пізнання світу і своїх можливостей; стимулювати в Україні розвиток руху, який свідомо підходить до виховання дітей.

 
І
дея проекту: "Всі дорослі хочуть повернутися в дитинство, туди, де вони вміли мріяти. Туди, де можна повністю  зануритися в веселощі, ігри й бути щирими. Туди, де є місце почуттям.

Ось ви…людей, які поряд з вами… ви їх відчуваєте? А ми – діти – знаходимо це «відчуваю» в кожній миті, очах, думках, емоціях. І так хочеться врятувати наших дорослих, завжди  серйозних  і заклопотаних. Ми готові показати себе справжніми й нагадати про дитину, що живе всередині вас. Ми будемо відображенням кожного з вас. Ми будемо розповідати, показувати, жартувати, вчитися й ділитися  натхненням й силами. А ви  не бійтеся діяти! Слухайте! Дивіться! Згадуйте! Надихайтесь!"

 

Хто в журі і які класи на Вас чекають?

Антон Кіба, м. Одеса

Фіналіст проектів «Танцюють Всі-3», «Танцюють всі – повернення героїв», «Танці з зірками». Хореограф вистав «... найважливіше» та «Ромео і Джульєтта». Засновник студії «Cross Point».

Майстер-клас: contemporary choreography.

 

Антон Сафонов, м.  Київ

Учасник і член журі багатьох міжнародних фестивалів і танцювальних лабораторій з сучасного танцю (Туреччина, Сінгапур, Бельгія, Україна). Засновник проекту «Point of Creation». Автор хореографічних спектаклів та постановок. Співпрацював з Антоном Овчінніковим, Крістіною Шишкарьовою, Оленою Пуль та іншими відомими діячами сучасної танцювальної культури.

Brain-motion course - клас, що поєднує танцювальні, ігрові, ментальні і психічні практики та знайомить з унікальною системою розвитку людського потенціалу через роботу з рухом та іграми.

 

Людмила Мова, м. Київ

Кандидат психологічних наук, доцент, танцювально-руховий психотерапевт, iгропрактик, практичний психолог.  Провiдний фахiвець з технiки contemporary, iмпровiзацiї, LMA та BF. Доцент кафедри сучасної хореографiї КНУКiМ, кафедри хореографiї i танцюальних видiв спорту НУФВCУ. Керiвник Центру психологiї руху та творчого самовираження «LMaluma».

Майстер-клас: Техника "Stop and Go" как возможность СоТворения Танца.

 

Юлія Мізіна, м. Харків

Організатор і арт-директор Танцювальної платформи «Погружение в движение», художній керівник студії сучасного танцю «Елегія», лауреат престижних премій за найкращі балетмейстерські роботи.

Майстер-клас: Танцювальна лабораторія, клас з розвитку спонтанного танцю вашої імпровізації.

 

Олександра Магера, м. Зеленодольск

Хореограф, педагог з сучасної хореографії, танцювальної імпровізації, техніки contemporary dance, перформер фізичного театру «UviMkneni», співорганізатор Всеукраїнського проекту «Дети перемен».

Майстер-клас: Рух і звучання.

 

Дар’я Коваль, м. Дніпро

Фіналістка 8-го сезону українського танцювального телешоу «Танцюють всі». Педагог contemporary в балетній школі  «Balletera» і студії «DDC», Дніпро. Суддя багатьох фестивалів і конкурсів, Лауреат «Mediterranean Dance Festival» 2016 в Італії. Організатор  «INTRA improvisation festival» 2016 в місті Дніпро. 

Майстер-клас: Контемпорарі хореографія.

 

УВАГА!

Оргкомітет залишає за собою право змінювати порядок проведення заходів. У програмі класів можливі корективи відповідно до отриманих заявок без шкоди для учасників. Кількість місць обмежена. Рекомендуємо надсилати заявки ЗАВЧАСНО! Оргкомітет має право відмовити в прийомі заявки за умови великої кількості заявок.

 

Умови участі

До участі у фестивалі запрошуються

Хореографічні колективи, ансамблі, студії і театри танцю, солісти і малі форми будь-якого віку

 

Кількісний склад учасників

 • соло (1 учасник);
 • мала група (2-5 учасників);
 • формейшн або ансамбль (6 і більше учасників);

Кількість учасників колективу необмежена.

 

Вікові категорії учасників

 • Дитяча – до 9 років
 • Молодша – 10-12 років
 • Середня - 13-15 років
 • Підліткова – 16-18 років
 • Старша – 19-25 років
 • Доросла – від 26 років і старші

Для учасників жанру «пластичний театр, імпровізація» виділено 2 категорії: дитяча до 15 років, доросла від 16 років.

До участі запрошуються і мішані групи.

Вік групи заявляється за середнім віком учасників. Невідповідність віковій групі може бути в межах 30% кількості групи.

Повний вік солістів-виконавців визначається на момент участі у конкурсі.

Вікові категорії можуть змінюватися в залежності від отриманих заявок.

 

Для конкурсу виконавців на оцінювання журі можуть бути представлені роботи в наступних жанрах:

1. Танцювальні композиції, етюди, постановки у сучасних техніках contemporary dance, moden dance, jazz та інші.
Учасник демонструє 1-2 номери.

2. Танцювальні композиції, постановки у напрямках сучасної клубної та вуличної танцювальної культури hip-hop, techno-club dance, disco dance, break dance, funky styles (popping, locking), house та інші.
Учасник демонструє 1-2 номери.

3. Пластичний театр, імпровізація
Учасник демонструє 1-2 номери.

4. Театральна композиція, спектакль, перфоменс, експериментальна форма.
Учасник демонструє свою програму у будь-яких техніках сучасного мистецтва (з переважанням хореографії) загальною тривалістю до 30 хв.

 

Єдині обмеження – час (до 4 хвилин на груповий номер, до 3 хвилин на сольний чи дуетний номер і до 30 хвилин на спектакль) і кількість номерів (1-2 номери в одному жанрі та віковій категорії). З чого буде складатися виступ – єдиний спектакль, окремі номери чи зв’язані між собою танцювальні мініатюри, блоки – вирішувати вам. Ви можете змішувати всі ці жанри. Ви можете виступати з використанням будь-яких підручних засобів, реквізиту, під будь-який музичний супровід.

 

З 2019 року на конкурсі вводиться нова номінація «хореограф-постановник», тобто окремо від конкурсу виконавців запроваджується ще і конкурс хореографів-постановників. Для конкурсу постановників можуть бути заявлені максимум 1-2 постановки від будь-якого хореографа, навіть з тих, що вже заявлені на конкурс виконавців. У такому випадку окрім техніки і майстерності самих виконавців, журі будуть оцінювати постановку, композицію, хореографічні малюнки і задум автора.

 

Якщо ви хочете взяти участь у фестивалі-конкурсі, надсилайте на адресу оргкомітету e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. до 8 лютого 201. наступні заявочні документи:

 1. БЛАНК заявки (зразок додається)
 2. ЯКІСНЕ сценічне фото в електронному варіанті
 3. ПІДПИСАНІ фонограми для конкурсного виступу

 

Участь у фестивалі підтверджується ТІЛЬКИ відповіддю на заявку, після чого Ви повністю сплачуєте реєстраційний внесок та робите передплату за проживання у розмірі 30% вартості до 12 лютого 2019 р. на р/р оргкомітету фестивалю:

РЕКВІЗИТИ

ГО «ЯСКРАВА КРАЇНА», Р/р 26006050254911

в ПАТ «ПриватБанк», МФО 305299, ЄДРПОУ 35862919.

З формулюванням: забезпечення участі у фестивалі

(вказати назву колективу або прізвище учасника).

У випадку відмови учасника від участі у конкурсі реєстраційний внесок не повертається.

 

Фінансові умови

Реєстраційний внесок з учасника:

соло, дует – 500 грн./чол.

Мала форма, ансамбль – 350 грн./чол.

Якщо Ви представляєте на конкурс спектакль, оплата не залежно від кількості людей – 1000 грн/спектакль.

При бажанні виступити у додатковій номінації - доплата + 100 грн/чол.

Якщо учасник виступає як соліст, а окрім цього ще і в ансамблі, або бере участь і сольно і в дуеті, то сплачує 500 грн + 100 грн. Всього 600 грн.

Для участі у конкурсі хореографів-постановників - доплата 100 грн за номер.

Вхід на перегляд вистави  для учасників фестивалю безкоштовний, для супроводжуючих (батьків , інших осіб) та всіх бажаючих глядачів  вартість квитка складає  50 грн.

Детальна інформація щодо часу проведення вистави та місця продажу квитків буде повідомлена додатково.

 

Реєстраційний внесок включає в себе:

- участь у конкурсі за умовами даного Положення;

- участь у 2-х майстер-класах (керівник колективу розподіляє учнів пропорційно на усі запропоновані класи);

- сертифікат кожному учаснику, що підтверджує участь в обраних класах;

- безкоштовна участь керівників колективів у будь-яких майстер-класах та у семінарі для педагогів;

- дипломи за підсумками конкурсної програми.

Абсолютний переможець – володар Гран-прі отримує Кубок Orange Pelican і Спеціальний Приз від Оргкомітету фестивалю.

 

За бажанням додатково можна замовити:

 • Розміщення учасників з інших міст та регіонів (1 доба з 23 на 24 лютого) в готелі зі зручностями в номері – від 280 грн/чол або в хостелі чи гуртожитку зі зручностями на поверсі - від 170 грн. Наявність місць підтверджується в черговості подачі заявок. Можливий заїзд груп з дорослими супроводжуючими, так і без них. За бажанням можна продовжити перебування в Дніпрі на більшу кількість діб.
 • Додаткове харчування (сніданки, обіди, вечері). Вартість від 90 грн.
 • Трансфер за необхідністю. Вартість уточнюється додатково.
 • Участь у додатковому майстер-класі. Вартість для учасників фестивалю - 100 грн, вартість для неучасників фестивалю – 150 грн. Тільки за умови наявності місць і якщо дозволить програма.
 • Екскурсійна програма (музеї міста, тощо). Вартість уточнюється додатково і якщо дозволить програма.

 

Правила, неосвячені цим Положенням, визначає Оргкомітет фестивалю.

Розміщення керівника, супроводжуючого групу від 15 осіб, здійснюється за рахунок оргкомітету.

 

Подача заявок здійснюється до 8 лютого 2019 року

на e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.