Журі фестивалю

Антон Кіба, м. Одеса

Фіналіст проектів «Танцюють Всі-3», «Танцюють всі – повернення героїв», «Танці з зірками». Хореограф вистав «... найважливіше» та «Ромео і Джульєтта». Засновник студії «Cross Point».
Майстер-клас: Contemporary choreography

 

Антон Сафонов, м. Київ

Учасник та член журі багатьох міжнародних фестивалів та танцювальних лабораторій з сучасного танцю (Туреччина, Сінгапур, Бельгія, Україна). Засновник проекту «Point of Creation». Автор хореографічних спектаклів та постановок. Співпрацював з Антоном Овчінніковим, Крістіною Шишкарьовою, Оленою Пуль та іншими відомими діячами сучасної танцювальної культури.
Brain-motion course: клас, що поєднує танцювальні, ігрові, ментальні і психічні практики та знайомить з унікальною системою розвитку людського потенціалу через роботу з рухом та іграми.

 

Людмила Мова, м. Київ

Кандидат психологічних наук, доцент, танцювально-руховий психотерапевт, iгропрактик, практичний психолог.  Провiдний фахiвець з технiки contemporary, iмпровiзацiї, LMA та BF. Доцент кафедри сучасної хореографiї КНУКiМ, кафедри хореографiї i танцюальних видiв спорту НУФВCУ. Керiвник Центру психологiї руху та творчого самовираження «LMaluma».
Майстер-клас: Техніка «Stop and Go» як можливість створення Танцю.

 

Юлія Мізіна, м. Харків

Організатор і арт-директор Танцювальної платформи «Погружение в движение», художній керівник студії сучасного танцю «Елегія», лауреат престижних премій за найкращі балетмейстерські роботи.
Танцювальна лабораторія: клас з розвитку спонтанного танцю вашої імпровізації.

 

Дар’я Коваль, м. Дніпро

Хореограф і педагог з контемпорарі. Лауреат Mediterranea Dance Festival 2016 в Італії. Організатор INTRA improvisation festival 2016 у м. Дніпро. Фіналістка 8-го сезону українського танцювального телешоу «Танцюють Всi».
Майстер-клас: Контемпорарі хореографія.

 

Олександра Магера, м. Зеленодольськ

Хореограф, педагог з сучасної хореографії, танцювальної імпровізації, техніки contemporary dance, перформер фізичного театру «UviMkneni», співорганізатор Всеукраїнського проекту «Дети перемен».
Майстер-клас: Рух і звучання.