Підсумки фестивалю

Вже 9 років напередодні різдвяних свят ми збираємо друзів - митців, фанатів, новачків і легенд під куполом Дніпровського державного цирку на фестиваль естрадно-циркового мистецтва «Яскрава Арена Дніпра».

Цьогоріч фестиваль видався особливим: міжнародний склад учасників із Молдови, Білорусі, Ефіопії, Німеччини та Литви, два склади журі – директорів та легенд цирку, рекордна кількість учасників – більше 500 та 130 номерів конкурсної програми. Вже вдруге ми провели експериментальне шоу «Ніч у цирку», що поєднало мистецтво цирку, вокалу, хореографії та джазу, щоб зламати уявлення про традиційні циркові вистави. 
Вітаємо володаря Гран-Прі ІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького естрадно-циркового мистецтва «Яскрава Арена Дніпра» Народний художній колектив гурток «Циркова студія «Єдність» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (художні керівники – Руслан Іванович та Юлія Василівна Галкіни).
Висловлюємо вдячність Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради за підтримку, довіру і небайдужість, адже вже четвертий рік поспіль фестиваль проходить за підтримки програми «Культурна столиця».

Дякуємо партнерам фестивалю: шоколадній фабриці «Millennium», торговельним маркам «Масандра»,  виробнику високоякісних кондитерських виробів «Vitapak», центру «Логос», виробнику сучасного і високоякісного реквізиту для повітряних гімнастів «CircusPro», арт-студії Дмитра Кургузіна з організації свят, мережі атракціонів віртуальної реальності Dtech, фуд-партнеру «Гарна Страва», Інформаційним партнерам фестивалю: телеканалу «DniproTV» та медіагрупі «FestivalInfo».

Дякуємо всім, хто підтримує, допомагає і довіряє нам. Бо найбільше диво – це віра і любов! До зустрічі через рік на ювілейному 10-му фестивалі!