Положення фестивалю-конкурсу

Скачати положення

Скачати бланк заявки


ФЕСТИВАЛЬНИЙ МАРАФОН

1 масштабний фестиваль = 3 конкурси одночасно

Унікальна можливість для конкурсантів – виступаючи один раз стати учасником одразу трьох конкурсів без додаткових плат і отримати оцінки та дипломи одразу від трьох незалежних складів журі!

 

VІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості

 «ЯСКРАВА КРАЇНА» Закарпаття – 2019» (Україна)

 

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії

«Падіюн-Євро-Данс - 2019 (Україна)


Міжнародний  чемпіонат
«Кубок Кавказу» (Грузія)

 

м. Ужгород, 25-28 жовтня 2019 р.

(+ можливість відвідати Словаччину, м. Кошице та  взяти участь у

Міжнародному фестивалі «AUTUMN TALE – BUDAPEST»)

Запрошуємо Вас відвідати Закарпаття,
край, де проживають представники близько 70 різних національностей, край, що межує одночасно з 4 європейськими країнами:Польщею, Угорщиною, Словаччиною, Румунією, край гірських долин, водопадів, озер і замків. Вас обов’язково вразить Закарпаття своєю багатою різноманітністю!

 

Організатор: Громадська організація «Яскрава країна»

За підтримки: Департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації.

Учасники: до участі запрошуються  хореографічні , вокальні та інструментальні  дитячі, юнацькі та молодіжні творчі колективи, а також солісти та малі форми, що працюють у різних жанрах сучасного та народного мистецтва.

 Мета фестивалю: Фестиваль відбувається з метою підтримки, розвитку, популяризації в широких колах дитячої та молодіжної творчості, підвищення професійної майстерності юних артистів та виявлення найбільш сильних виконавців у різних напрямках мистецтва.

 Завдання фестивалю-конкурсу:

 • Розвиток хореографічного, вокального, інструментального дитячого та юнацького мистецтва;
 • обмін творчим досвідом, досягненнями між колективами, керівниками та встановлення творчих контактів;
 • підвищення професійного рівня керівників-педагогів дитячих колективів;
 • підтримка талановитих дітей та молоді в реалізації творчого потенціалу;
 • виховання художнього смаку у підростаючого покоління;
 • знайомство з історичною та культурною спадщиною Закарпаття.

 

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

25.10 П’ятниця  – День відкриття фестивалю

Приїзд колективів, розміщення, екскурсія по м. Ужгород. Установчі збори керівників колективів і оргкомітету фестивалю. Урочиста церемонія відкриття фестивалю на Театральній площі.

26.10 Субота  – 1 Конкурсний день

Конкурсна програма

Вокал, музика - Ужгородський музичний коледж ім. Д.Є. Задора

Хореографія - Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості (Падіюн)

27.10 Неділя – 2 Конкурсний день

Продовження конкурсної програми.

Для колективів, чий конкурс вже відбувся, у вільний час відпочинок, екскурсії, майстер-класи.

Церемонія нагородження конкурсу «Падіюн-Євро-Данс - 2019» та дискотека у стилі «Хелоуін».

28.10 Понеділок - День Гала-концерту і завершення фестивалю

Методична підсумкова нарада керівників і членів журі фестивалю за підсумками конкурсу.

Підготовка до Гала-концерту. Заключний Гала-концерт та нагородження учасників в  Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. братів Ю.–А. та Є. Шерегіїв. Від’їзд учасників.

Оргкомітет  фестивалю залишає за собою право змінювати порядок проведення заходів.

Участь колективу в 1й чи 2й конкурсний день визначається оргкомітетом після прийому всіх заявок.

Можливий заїзд колективів на більшу кількість діб.

У вільний час можлива організація екскурсій в Мукачеве і Замок Паланок, в термальні басейни Косино. Графік оглядових екскурсій та додаткових екскурсій буде складатися індивідуально для кожної групи.

Правила, не освячені даним Положенням, визначає Оргкомітет ГО «Яскрава Країна».

 

НОМІНАЦІЇ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ:

Хореографія

1.1. Сучасний танець/ Джаз, джаз-модерн, модерн, контемпорарі.

1.2. Street dance/ Сучасний спортивний танець (hip-hop, techno-club dance, disco dance, break dance, funky styles (popping, locking), house, а також інші напрямки сучасної клубної та вуличної танцювальної культури).

1.3. Dance show/ Танцювальне шоу (синтез стилів із загальним сюжетом, ідеєю, танець повинен бути яскравим або мати елементи шоу).

1.4. Естрадний танець

1.5. Tap dance/ Степ, чечітка

1.6. Класична хореографія

1.7. Бальна хореографія

1.8.Народний танець

1.9.Стилізований народний танець.

Вокал

2.1. Естрадний вокал

2.2. Академічний вокал

2.3. Народна пісня.

 

Інструментальний жанр

3.1.Симфонічний, Духовий, Струнний, Естрадний,  Джазовий, Змішаний

3.2.Народна музика.

Обрядовий театр, фольклорний колектив.

 

Кількісний склад (для всіх номінацій)

соло (1 учасник);

дует або пара (2 учасників);

мала група (3-5 учасників);

формейшн або ансамбль (6 і більше учасників);

оркестр.

Кількість учасників колективу необмежена

Вікові категорії (для всіх номінацій)

1.       молодша – до 9 років;

2.       середня – 10-13 років;

3.       старша – 14-17 років;

4.       молодіжна – 18-25 років;

5.       змішана.

 

КОНКУРСНІ ВИМОГИ:

Хореографія:

 1. Учасники представляють на розсуд журі максимум 2 номери в одній номінації та віковій категорії загальною тривалістю не більше 8 хвилин. За бажанням можлива участь у додатковій номінації за доплату.
 2. Від соліста чи дуету можна заявити максимум 2 номери в одній номінації. За бажанням можлива участь у додатковій номінації за доплату.
 3. Критерії оцінок: техніка і майстерність виконання; оригінальність постановки, композиція; підбір і відповідність музичного супроводу; підбір і оригінальність костюмів.

Вокал:

 1. Учасники представляють на розсуд журі 2 різнопланові композиції в одній номінації та віковій категорії загальною тривалістю не більше 8 хвилин (ансамблі до 10 хвилин). Допускається виконання 1 номеру. За бажанням можлива участь у додатковій номінації за доплату.
  У віковій категорії до 9 років учасники представляють на розсуд журі 2 різнопланові композиції в одній номінації загальною тривалістю не більше 5 хвилин.
 2. Критерії оцінок: чистота інтонації, чіткість дикції; ознаки голосу (тембр, сила, діапазон); артистизм, передача образу і поведінка на сцені, культура виконання; відповідність репертуару виконавським можливостям та віковій категорії учасника; естетика костюмів і реквізиту.

Інструментальна музика:

Учасники представляють 2-3 композиції загальною тривалістю не більш 10 хвилин. Допускається представлення 1 номеру.

Народна пісня, обрядовий театр, фольклорний колектив

Учасники представляють на розсуд журі 2 номери в одній номінації і віковій категорії загальною тривалістю не більше 10 хвилин. Допускається представлення 1 номеру.

 

При подачі заявки необхідно надати ЯКІСНУ сценічну фотографію в електронному варіанті. Фотографії недостатньої якості та надіслані невчасно не будуть включені до друку!

а) Вікові категорії можуть змінюватися залежно від отриманих заявок;

б) Повний вік учасників солістів-виконавців визначається на момент участі у конкурсі;

в) Вікові групи ансамблів заявляються залежно від середнього віку учасників (невідповідність віковій групі може становити не більше 30%);

г) У разі перевищення зазначеного часу журі має право зупинити фонограму;

д) Не допускається виступ вокалістів на конкурсній програмі під фонограму «плюс», крім поза конкурсних виступів на відкритому повітрі.

 

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ:

Носіями фонограм є USB-флешки (mp3-формат) з високою якістю звуку, рекомендується мати декілька видів носіїв, щоб бути універсально готовим. Кожна фонограма повинна бути підписана із вказівкою  назви ансамблю (прізвища соліста), назви композиції і тривалості її звучання. Прохання, щоб на носії були лише фестивальні фонограми (без будь-яких інших фото, документів, музики)! Це ускладнює роботу звукорежисера. Керівник колективу несе відповідальність за якість та збереження фонограм. У випадку перевищення вказаного в заявці часу виступу журі мають право зупинити фонограму!

 

ЖУРІ ФЕСТИВАЛЮ. НАГОРОДЖЕННЯ І ПРОВЕДЕННЯ ГАЛА-КОНЦЕРТУ

 • Виступи учасників переглядають висопрофесійні члени журі з числа заслужених діячів культури, народних артистів, продюсерів. На конкурсі окремо працюють незалежно один від одного три склади журі – конкурсу «Яскрава Країна», Україна, конкурсу «Падіюн-Євро-Данс», Україна (тільки для хореографічних колективів) та «Кубок Кавказу» Грузія. Рішення журі не обговорюється і перегляду не підлягає. За рішенням суддів допускається дублювання призових місць за результатами конкурсу. Журі має право присудити не всі призові місця, Гран-прі може не присуджуватися.
 • Результати конкурсу оголошуються на заключному Гала-концерті. Нагородження учасників проводиться за номінаціями та віковими категоріями. Присуджуються дипломи абсолютного переможця - володаря «Гран-прі»; лауреатів І, ІІ, ІІІ ступеню; дипломанта та учасника фестивалю. Учасники фестивалю нагороджуються дипломами, призами та пам’ятними подарунками, а також спеціальними призами від оргкомітету та партнерів фестивалю.
 • Не всі учасники фестивалю можуть бути включені в програму Гала-концерту. Номери в Гала-концерт відбираються тільки за рішенням журі після перегляду всіх конкурсних виступів.
 • За рішенням режисера фестивалю щодо проведення Гала-концерту хореографічні колективи можуть готувати супровід для вокальних виконавців, окремі учасники можуть брати участь у побудові прологу, фіналу Гала-концерту. Режисер має право об’єднувати виступи учасників в єдиний номер.

 

 

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі у фестивалі необхідно

 • подати заявку встановленого зразку до 6 жовтня 2019 року на: e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Оргкомітет фестивалю залишає за собою право відмовити заявнику в участі раніше закінчення строку прийому заявок у разі великої кількості учасників або заявнику, що подається пізніше строку прийому заявок.

У заявці просимо вказувати номери для конкурсу в тому порядку, в якому зручно виступати для вашого колективу. Режисер фестивалю при складанні конкурсної програми буде максимально враховувати ваші побажання.

Учасник за власним бажанням пропонує один номер (з конкурсної програми чи будь-який інший) для Благодійного концерту відкриття фестивалю, що відбувається 25.10 на Театральній площі (враховуючи, що сцена на відкритому повітрі). Не всі учасники можуть бути включені в програму концерту. Режисер формує програму концерту після отримання всіх заявок.

 • разом з заявкою надіслати 2-3 якісних фото колективу до 6 жовтня 2019 року на: 
  e-mail:  Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Фотографії недостатньої якості та надіслані невчасно не будуть включені до друку в офіційному каталозі фестивалю.

Оргкомітет ГО «Яскрава Країна» залишає за собою виключне некомерційне право розповсюдження відео та фото матеріалів з усіх заходів, що проводяться у рамках Фестивалів.

 • разом з заявкою надіслати підписані конкурсні фонограми учасника – (Назва колективу чи ім’я соліста, назва композиції, точка чи куліса)
 • Дочекатися відповіді-підтвердження від оргкомітету фестивалю щодо прийому заявки.
 • Внести передплату у розмірі 100% реєстраційного внеску для учасників із Закарпатської області та у розмірі 50% від вартості пакету участі для учасників з інших областей та регіонів до 10 жовтня 2019 року на р/р оргкомітету фестивалю:

РЕКВІЗИТИ

ГО «ЯСКРАВА КРАЇНА», Р/р 26006050254911

в ПАТ «ПриватБанк», МФО 305299, ЄДРПОУ 35862919.

З формулюванням: забезпечення участі у фестивалі

(вказати назву колективу або прізвище учасника).

У випадку відмови учасника від участі у конкурсі реєстраційний внесок не повертається.

 • При заїзді і поселенні керівник колективу повинен мати список групи (П.І.Б., дата народження, № і серія паспорта або свідоцтва про народження).

ФІНАНСОВІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

 

Пакет А

2700 грн/чол. включає:

участь у конкурсі  (одразу у 3-х! – «Яскрава Країна», Україна, «Падіюн-Євро-Данс», Україна та фестиваль «Кубок Кавказу» ) за умовами положення у складі колективу;

проживання в готелі в номерах зі зручностями 4 дні/3 ночі;

3-разове харчування, починаючи 25.10 з обіду, закінчуючи 28.10 сніданком;

внутрішні транспортні перевезення за програмою фестивалю;

кожне 16 місце для керівників безкоштовне;

фуршет для керівників;

оглядова екскурсія по м. Ужгород з відвідуванням  Закарпатського обласного краєзнавчого музею «Ужгородського замку» та Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту;

поліграфічна та сувенірна продукція для учасників конкурсу;

При умові подання заявки до 30.09 та оплати 50% від загальної суми пакету діють пільги для керівників  

 

Пакет B

2100 грн/чол.  КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА включає:

участь у конкурсі  (одразу у 3-х! – «Яскрава Країна», Україна, «Падіюн-Євро-Данс», Україна та фестиваль

«Кубок Кавказу» ) за умовами положення у складі колективу;

проживання в хостелі чи гуртожитку в номерах зі зручностями на поверсі, або в готелі в номерах зі зручностями 4 дні/3 ночі;

3-разове харчування, починаючи 25.10 з обіду, закінчуючи 28.10 сніданком;

внутрішні транспортні перевезення за програмою фестивалю;

кожне 16 місце для керівників безкоштовне;

фуршет для керівників;

оглядова екскурсія по м. Ужгород з відвідуванням Закарпатського обласного краєзнавчого музею «Ужгородського замку» та Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту;

поліграфічна та сувенірна продукція для учасників конкурсу.

При умові подання заявки до 30.09 та оплати 50% від загальної суми пакету діють пільги для керівників

Розрахункова година - 12:00. Раннє заселення або пізнє виселення можливе за попередньою домовленістю та за додаткову плату. Наявність місць підтверджується в черговості подачі заявок.

При бажанні учасника виступити сольно чи в дуеті – доплата +150 грн/чол.

При бажанні виступити у додатковій номінації  – доплата +150 грн/чол.

 

Для учасників із Закарпатської області реєстраційний внесок становить (без пакету):

соло, дует – 450 грн./чол.

мала форма, ансамбль  – 200 грн./чол.

оркестр (16-25 осіб) – 100 грн/чол.,   оркестр (від 26 осіб) – 90 грн/чол.

При бажанні виступити у додатковій номінації  – доплата + 150 грн/чол.

Якщо учасник виступає сольно чи в дуеті, а також у складі колективу, оплачується внесок 600 грн (450 грн соло + 150 грн за додатковий виступ у складі колективу).

 

За бажанням групи додатково можна замовити:

Трансфер з залізничного чи автовокзалу на базу поселення.

Додаткові екскурсії в Мукачево, Замок Паланок та  термальні басейни Косино.

 

 

 

 

 

 

 


Увага! Пропонуємо у рамках фестивалю відвідати Словаччину.

Чому Кошице – прекрасний варіант на уїк-енд?

 • Близькість українського кордону - від Ужгороду всього 110 км.
 • Старовинна архітектура, багата історія і культура міста зачаровує.
 • Вузенькі вулички з затишними кафе і маленькими магазинчиками, в яких хочеться заблукати.
 • Один з найкращих зоопарків Європи, який пропонуємо відвідати.
 • В місті проводиться багато фестивалів, заходів і концертів, у 2013 році Кошице отримало статус культурної столиці Європи.

Вартість розраховується індивідуально за кількістю групи, програма обговорюється додатково.

(Орієнтовна ціна (трансфер, оглядова екскурсія, обід) від 40 євро/чол).Пропонуємо продовжити фестивальний марафон в столиці Угорщини-Будапешті!

Міжнародний фестиваль „ AUTUMN TALE - BUDAPEST“ 
29 жовтня – 01 листопада 2019 р., м .Будапешт, Угорщина

Організатори: FOLKLORE FESTIVAL ASSOCIATION (Makfolk & Talija Art Co.), Муніципалітет м. Будапешт.

Учасники:  дитячі, молодіжні колективи народної та сучасної хореографії,  інструментальні колективи та хори, соло виконавці.

Вік учасників не обмежений.

ВИМОГИ УЧАСТІ

1.Колектив-учасник має презентувати два концертні виступи не більше 12 хв.

2.Надати фонограми за 10 днів до початку фестивалю.

3.Фестиваль не є конкурсним, за підсумками участі кожен колектив нагороджується Сертифікатом учасника фестивалю.

 Олата за участь в фестивалі складає від 120 євро/чол.

У вартість входять організаційні витрати, розміщення в 3 зірковому готелі в продовж 3 ночей  та 2-разове харчування. Кожен 26 учасник безкоштовний. У вартість внеску  не включена ціна за транспортні послуги та страхування.

УВАГА!!! Кількість учасників обмежена. Прийом заявки  до 30-го вересня 2019 года на e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.  
Після прийому заявки ми надішлемо Вам офіційне запрошення для участі у фестивалі.