Підсумки фестивалю

Неймовірно яскраве літо ми провели на чорноморському узбережжі в Залізному Порту, що на Херсонщині.

Фестивальний творчий табір «Яскрава Країна збирає друзів» - це 20 днів, дві фестивальні зміни та більше 500 яскравиків, які залишаться в наших серцях назавжди. Було так багато цікавого: нестримна творчість, флеш-моби і конкурс боді-арту, холі-фест, багато сонця і моря, майстер-класи, хенд-мейд, спорт, дискотеки, нові знайомства і мега-позитивні люди навколо.

Хто ж здобув Гран-Прі конкурсу?

Переможцями першої фестивальної зміни став Зразковий театр танцю «Асорті», ДПНЗ «Будинок творчості для дітей та юнацтва». Дніпровські дівчата запалили конкурсну сцену і отримали сертифікат на 1000 € на будь-який європейський проект Яскравої Країни наступного року.

Друга фестивальна зміна подарувала нам два переможця: у номінації «вокал» найталановитішою визнано Євгенію Кулижку з с. Верхня Сироватка Сумської області (художній керівник - Романенкова Яніна Володимирівна). 

А в хореографії переміг Народний аматорський ансамбль танцю «Іскринка», с. Верня Сироватка, Сумська область (художній керівник - Голома Галина Сергіївна). Хлопці та дівчата показали не тільки високий рівень хореографії, а й стали справжнім прикладом дружності, позитивності та щирості!

Фестиваль «Яскрава Країна збирає друзів» повність виправдав свою назву, адже з яскравиками ми прощались з щирими обіймами та сльозами на очах… Дякуємо всім, хто провів з нами цю частинку літа! Любимо!

Повний список учасників та переможців фестивалю можна переглянути за посиланням:
Підсумки 1 зміна Підсумки фестивалю
Підсумки 2 зміна Підсумки фестивалю