Підсумки фестивалю

    У місті здоров’я та неповторної краси Трускавці відгримів шостий фестиваль оркестрів «Яскрава Симфонія Прикарпаття», приурочений 192-й річниці курортного містечка.

Відкритість і простота, посмішки та обійми навколо – це дійсно здорово і приємно поринути в окремий всесвіт фестивалю! Море незабутніх вражень: святкова атмосфера, шалений драйв живої музики, можливість відчути себе щасливими людьми та поринути у світ казкових емоцій, переповнений коктейлем дивовижної музики на всі смаки!

    Не дивлячись на спеку, із 14 по 16 червня, учасники знаходились в епіцентрі музичних подій серед справжніх професійних колективів, кращих виконавців із 6 регіонів України, а вільний час використовували на активний відпочинок.

Найвищу перемогу – Гран-Прі фестивалю та можливість приїхати до Трускавця безкоштовно наступного року здобули цілих два колективи!

У номінації «оркестри» - Народний духовий оркестр “Політехнік” з міста Лева (художній керівник - Орач Микола Миколайович, концертмейстер - Станько Ярослав Петрович).


У номінації «інструментальні ансамблі переможцем визнано Ансамбль народних інструментів «Гармонія» Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Є. Задора (Художній керівник - Жужгова Анастасія Анатоліївна)


  Дякуємо всім, хто долучився до яскравого музичного святкування: талановитим, професійному журі та, звісно, глядачам, задля яких все відбулось! Симфонія лунала на весь Трускавець великим мистецтвом, об’єднуючи всю Україну!
До зустрічі наступного року, Трускавцю!

Повний список переможців та учасників фестивалю можна переглянути тут: Підсумки фестивалю
Відео про фестиваль: https://youtu.be/xFn4M12lW7I