Підсумки фестивалю

Розпочали весну сучасним, потужним, освітнім фестивалем сучасного танцю «Orange Pelican» у Дніпрі!

На четвертому за рахунком фесті нас зібралось більше півтисячі – і це рекорд Orange Pelican! Ви приїхали із Полтавщини і Донеччини, Харкова та Одеси, Запоріжжя і всіх куточків Дніпропетровської області, щоб на два дні зануритись у сучасний танець, зарядитись ідеями, познайомитись з однодумцями і, звісно, перемагати! Хоча цей проект - не про нагороди і перемоги. Ми називаємо Orange Pelican конкурсом танцювальної свободи та сучасних музичних ритмів, адже він, перш за все, про розвиток, знайомства і розширення власних кордонів.

Щороку ми прагнемо зробити Orange Pelican цікавим та оригінальним, тож учасників чекали насичені дні: 173 конкурсних номери, 17 майстер-класів від 5 крутезних членів журі, 3 перфоманси, семінар для хореографів, майстер-класи з хенд-мейду, нові знання і приємні знайомства.

Цьогоріч наш фест знову, як і 3 роки тому, тепло прийняв Палац Студентів ДНУ ім. О. Гончара, і ми щиро вдячні його керівництву за підтримку нашої творчої ініціативи.

Дякуємо всім, хто витримав шалений конкурсний день і вже рано вранці був на МК, хто зібрав всі автографи від членів журі у фестивальні блокнотики, хто активно вболівав за учасників на сцені, хто ділився своєю енергією з нами) Сподіваємось, Orange Pelican став для вас особливим проектом. Діліться своїми враженнями про фест в коментарях.  

Члени журі виділили три найсильніші номери - претенденти на перемогу, і після перетанцьовки шляхом голосування володарем Кубку Orange Pelican став (вже другий рік поспіль!) Народний театр сучасної хореографії «ФЕНІКС» (Позашкільний навчальний заклад «Центр по роботі з обдарованою молоддю» на базі закладів освіти Шевченківського району м. Запоріжжя, художній керівник – СніжанаЛободюк). Браво!

Повний список переможців та учасників фестивалю