Підсумки фестивалю

Розпочали новий фестивальний рік одинадцятим фестивалем "Яскрава Країна в Трускавці"! І, як завжди, поринули у круговерть подій та емоцій: неймовірна паперова дискотека, концерти у санаторії та храмі, конкурсні прослуховування, екскурсії, методична нарада і майстер-клас та, нарешті, нагородження переможців!

Володарів в Гран-прі цьогоріч три, і кожен з них мав честь отримати нагороду особисто від міського голови Трускавця Андрія Кульчинського та секретаря міської ради Наталі Пономаренко.

Отже, у номінації «вокал» суддівська колегія обрала два переможця - Єву Мєчкало з м. Київ (Художній керівник -Гудим Катерина Сергіївна) та вихованку Дніпровської ДМШ №15 Валерію Жиркевич (Викладач - Терновська Світлана Михайлівна).

У номінації «хореографія» найвищу оцінку членів журі отримав Народний аматорський театр танцю «Гармонія» з м. Решетилівка, Полтавської області (Художній керівник - Калашнікова Анна Анатоліївна). Колектив отримав сертифікат на 1000 євро на участь у фестивалі Summer Best Fest у Болгарії влітку 2020!

Вітаємо переможців та дякуємо всім, хто провів свята разом з нами в Трускавці! Було надзвичайно затишно, творчо і ЯСКРАВО!

 

Повний список переможців та учасників фестивалю можна переглянути тут: Підсумки фестивалю

ФОТО: https://www.facebook.com/pg/yaskravakraina/photos/?tab=album&album_id=1043242819364695

ВІДЕО: https://youtu.be/ehRVCmjfXvw