Прес-реліз та відгуки в ЗМІ

8 – 13 січня 2011 року
ІI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС
ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
«ЯСКРАВА КРАЇНА» В ТРУСКАВЦІ – 2011»,
Який відбудеться за сприяння Трускавецької міської ради
та підтримки Міністерства освіти і науки України

Організатори фестивалю: ДОГО «Яскрава Країна»

Місце проведення: м. Трускавець, центральна міська площа, 3 жанрові майданчики.

Час проведення: 8-13 січня 2011р. (під час Різдвяних свят)

Мета фестивалю: підтримка і розвиток творчої талановитої молоді, обмін досвідом, розвиток та укріплення творчих зв'язків, знайомство з історичною і культурною спадщиною Львівщини.

Учасники фестивалю: творчі колективи з різних регіонів України (Київ, Львів, Трускавець, Євпаторія, Дніпропетровськ, Кременчук, Кіровоград та ін.). Вік учасників – від 6 до 25 років.

Зазвичай на фестивалі, що ми вже організовували в Алупці, Одесі, Дніпропетровську, Празі, приїжджали талановиті діти з різних куточків України. На цей фестиваль, що пройде у чарівному місті західної України Трускавці, ми чекаємо на колективи з центральних, східних та південних областей України, аби діти могли показати свою майстерність і познайомитися з традиціями святкування Різдва на західній Україні. Сподіваємося, що наш захід стане справжньою святковою подією.

Журі фестивалю складається з провідних фахівців відповідних жанрових галузей мистецтва, в тому числі Заслужених діячів мистецтв України, партнерів фестивалю та представників засобів масової інформації і громадськості.

Програма фестивалю

8 січня Приїзд колективів, розміщення, знайомство з м. Трускавець. Вечір друзів фестивалю.

9 січня Відкриття Фестивалю на центральній площі міста. Конкурсна програма для вокалістів. Благодійний концерт хореографічних колективів в одному із концертних залів м. Трускавець.

10 січня Виступи хореографічних колективів. Благодійний концерт вокалістів в одному із концертних залів м. Трускавець.

11 січня Збори керівників, обговорення творчих та технічних питань з журі фестивалю. Проведення майстер-класів. Екскурсія в с. Нагуєвичі до садиби Івана Франка.

12 січня Гала-концерт за участю зірок естради.

13 січня Вільний час, за бажанням відвідування гірськолижних спусків. Від'їзд колективів.

Фестиваль подарує багато ЯСКРАВИХ зустрічей з дитячим мистецтвом, допоможе виконавцям краще пізнати один одного та обмінятися творчим досвідом, а високий професіоналізм і любов до творчості знайдуть найгарячіший відгук у серцях глядачів.

Пропонуємо Вам розглянути можливість висвітлення подій фестивалю в дитячих програмах та програмах новин Вашого каналу. А також запрошуємо на акредитацію Ваших журналістів 09.01.2011р. об 11.30год.

Ми впевнені у Вашій зацікавленості і бажанні активно посприяти в організації соціально-значущих дитячих проектів. Щиро запрошуємо разом з нами підтримати наше майбутнє – наших дітей!