Пропозиція для спонсорів

Громадська організація «Яскрава країна» запрошує Вас взяти активну участь у II Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна» в Трускавці – 2011», який відбудеться з 8 по 13 січня в м. Трускавець за сприяння Трускавецької міської ради та підтримки Міністерства освіти і науки України, і розширити межі Вашого бізнесу, використовуючи спонсорські можливості нашого заходу.

У фестивалі візьмуть участь творчі колективи з різних регіонів України, а також з Росії, Білорусії, Молдови – понад 500 учасників (!), крім того, їх керівники, педагоги, хореографи, батьки та супроводжуючі, і, зокрема, жителі та гості м. Трускавець, які являються потенційною аудиторією Вашого бізнесу, як невід'ємна частина на шляху його розвитку.

Мета фестивалю: розвиток і популяризація хореографічного, вокального дитячого мистецтва; обмін творчим досвідом, розвиток і укріплення творчих зв'язків; підтримка талановитих дітей та молоді в реалізації творчого потенціалу; знайомство з історичною та культурною спадщиною Львівщини.

Журі фестивалю складається з провідних фахівців відповідних жанрових галузей мистецтва, в тому числі Заслужених діячів мистецтв України, партнерів фестивалю та представників провідних засобів масової інформації і громадськості.

Запрошені представники усіх регіональних та центральних українських ЗМІ, що будуть висвітлювати роботу фестивалю.

Кожна дитина талановита, а коли сотні талановитих дітей приїжджають, щоб продемонструвати свою майстерність, свій талант, свято залишається в серцях глядачів і учасників фестивалю надовго!

Просимо Вас виділити для учасників фестивалю та майбутніх переможців призи від Вашої організації або заснувати власний приз від Вашої торгової марки відповідно до обраної Вами номінації чи вподобаних виступів. Пропонуємо також стати офіційним Спонсором фестивалю.

Зі свого боку ми надаємо можливість розміщення Вашої реклами на зовнішніх носіях, афішах, буклетах, в офіційних каталогах та розповсюдження рекламно-сувенірних матеріалів з Вашою фірмовою символікою на всіх жанрових майданчиках під час проведення фестивалю. Оргкомітет готовий обговорити умови співпраці та розробити спонсорську програму, що максимально відповідатиме Вашим інтересам.

Будемо щиро вдячні за зацікавленість до нашого проекту та Вашу активну громадянську позицію. Готові розглянути зустрічні пропозиції.