Прес-реліз і відгуки ЗМІ

Різдвяний фестиваль «Яскрава Країна» у Трускавці

З 8 по 13 січня 2012 року відбудеться ІІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Яскрава Країна» в Трускавці – 2012». У майстерності за звання найкращого змагатимуться творчі колективи з України та Росії. Найкращі вокальні та хореографічні номери будуть представлені гостям та жителям міста на Гала-концерті фестивалю.

У конкурсі візьмуть участь 650 юних артистів –26 хореографічних колективів, 52 вокальних виконавці та 8 ансамблів з Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Харкова, Львова та Львівської, Івано-Франківської, Одеської, Чернігівської, Донецької та Дніпропетровської областей та м. Орел, Росія. Учасників оцінюватимуть заслужені діячі культури та мистецтв і Народні артисти України: Стадніченко Лариса Леонідівна, Народна артистка України, солістка Одеської філармонії, доцент Одеської музичної академії; Олег Лихач, Заслужений артист України, соліст Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької; Артур БОССО, співак, артист естрадного мистецтва, телеведучий; Інна Вишняк, директор Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри»; Коротков Анатолій Єгорович, Народний артист України, художній керівник хореографічного ансамблю «ПРОЛІСОК»; Короткова Валентина Миколаївна, Заслужений діяч мистецтв України, балетмейстер народного хореографічного ансамблю «ПРОЛІСОК»; Оксана Лань, Заслужений діяч естрадного мистецтва України, керівник модерн-балету «Акверіас»; Анна Азарова (Бані), майстер спорту СРСР, хореограф-постановник, керівник шоу-балету «А-6» та інші. Члени журі проведуть майстер-класи з хореографії та вокалу і поділяться своїми секретами зі своїми юними колегами.

«Ми безмежно раді, що уже третій рік поспіль маємо можливість запалювати нові зірочки на творчому небосхилі України. Для «Яскравої Країни» Різдвяний фестиваль у Трускавці завжди особливий, а за три роки нашої плідної праці він став традиційною окрасою Різдвяних свят цього мальовничого куточка. У цьому році ми вперше зустрічаємо у Трускавці наших друзів з Росії, і взагалі, нам дуже приємно, що цього разу до нашої дружньої родини приєдналося багато нових творчих колективів, які дивуватимуть нас своїми талантами», - зазначає директор фестивалю Обласова Ольга Ігорівна.

Церемонія відкриття фестивалю та урочиста хода учасників відбудеться на центральній площі м. Трускавець, а святковий концерт – у концертному залі санаторію «Карпати». «Дуже приємно, що місто Трускавець та санаторій «Карпати» уже третій рік поспіль є не тільки базою проведення фестивалю «Яскрава Країна», а й основним культурним осередком творчої молоді з усіх куточків нашої країни. Сподіваємось і надалі приймати на гостинній землі рідного краю нові таланти – юних вокалістів та хореографів України», - сказав Генеральний директор ТзОВ «Санаторій Карпати» Лев Грицак.

Ще одним дебютом стане виставка творів декоративно-прикладного мистецтва, виготовлених руками юних майстрів студії «Природа, майстерність і фантазія», м. Козелець, Івано-Франківської області. Події фестивалю освітлюватиме дитячий прес-центр фестивалю. Юні журналісти з Дніпропетровська та Хмельницького спілкуватимуться із членами журі, учасниками та гостями, зніматимуть фільми та виготовлятимуть рекламні матеріали для міста-курорту.

Найкращі вокальні та хореографічні номери будуть представлені гостям та жителям міста на Гала-концерті фестивалю, який відбудеться у Будинку культури ім. Шевченка. Усі учасники отримають святкові емоції та подарунки від організаторів та партнерів фестивалю.

Дніпропетровська громадська організація «ЯСКРАВА КРАЇНА» уже п'ятий рік поспіль проводить вокальні та хореографічні фестивалі: восени – дитячий фестиваль «Слов'янської єдності» у Чернігові, навесні, напередодні Всесвітнього Дня театру – дитячий театральний фестиваль у Одесі та фестиваль «Яскрава Країна збирає друзів», який у 2010 р. проводився в МДЦ «Артек», а в 2011р. – на центральній набережній м. Ялта. У грудні вперше відбувся фестиваль дитячого естрадно-циркового мистецтва на арені Дніпропетровського цирку. Крім того «ЯСКРАВА КРАЇНА» збирає талановитих дітей на тематичні літні зміни для юних журналістів, танцюристів, співаків, художників, лінгвістів та екологів.

Зимовий Різдвяний фестиваль у Трускавці – особлива подія для організації, адже уже втретє ми запрошуємо дітей та молодь з усієї країни не тільки з метою реалізації їх творчого потенціалу, а й для ознайомлення з культурною спадщиною та традиціями славетного Львівського краю. Для учасників заплановані вечір дружби і оглядові екскурсії по Трускавцю, Львову та у с. Нагуєвичі, до садиби Івана Франка.

«Фестиваль «Яскрава Країна» у Трускавці» за три роки співпраці став зимовою перлиною нашого міста, символом гарного різдвяного настрою, щастя і добра. Ми раді знову бачити талановитих дітей з усієї країни та сподіваємось, що свято дитячої творчості, таланту та краси подарує нові зустрічі, святковий настрій та приємну згадку про Трускавець», - зазначив міський голова Козир Руслан Ярославович.

Газета Каменярі

Каменярі

Газета "Джерела Трускавця"

Газета "Трускавецький вісник"