Програма фестивалю-конкурсу

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

8 січня Середа

Приїзд колективів, розміщення, знайомство з м. Трускавець. Вечір знайомства і дружби фестивалю, дискотека для учасників. Нарада керівників колективів і оргкомітету фестивалю.

IMG 0466

 

9 січня  Четвер

Урочиста хода учасників і Церемонія відкриття фестивалю на Центральній площі міста. Концерт Відкриття фестивалю в одному із концертних залів санаторіїв м. Трускавець (склад учасників і програма концерту визначається режисером фестивалю).

IMG 0489

 

10 січня П’ятниця

Репетиції, конкурсний перегляд виступів хореографічних колективів і вокалістів – І блок. Вільний час, за бажанням – екскурсії, майстер-класи.

IMG 0631

 

11 січня Субота

Репетиції, конкурсний перегляд виступів хореографічних колективів і вокалістів – ІІ блок. Зірковий вечір в Яскравій країні (концерт за участю членів журі, зірок естради та учасників фестивалю).

IMG 0931

 

12 січня Неділя

Методична підсумкова нарада керівників і членів журі фестивалю. Заключний Гала-концерт і нагородження учасників фестивалю.

IMG 1154

 

13 січня Понеділок

Вільний день, роз’їзд колективів. 

 

Оргкомітет  фестивалю залишає за собою право змінювати порядок проведення заходів. Можливий заїзд колективів на більшу кількість діб. Графік додаткових екскурсій буде складатися індивідуально для кожної групи.