Програма фестивалю-конкурсу

Скачати програму

Скачать програму для учасников из других стран


ПРОГРАМА

X-го МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

«КУБОК КАВКАЗУ» -2020 &  «ART – OLIMPIYA» - 2020

БАКУ – ТБІЛІСІ – МЦХЕТА

07.05 – 13.05 2020 р.

 

07.05 - Прибуття до Грузії, зустріч в аеропорту, відправлення учасників і гостей фестивалю - конкурсу в Азербайджан - м. Баку (Нічний переїзд на автобусі).

08.05 - Прибуття в Баку. Сніданок. Розміщення в готелі. Відпочинок. Обід. Оглядова екскурсія по столиці Азербайджану - м. Баку. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі в м. Баку.

09.05 - Сніданок. Репетиція і виступ на фестивалі - конкурсі, обід в місцевому ресторані, вільний час для прогулянки по місту. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі в м. Баку.

10.05 - Сніданок. Участь в концертній програмі присвяченій святу квітів на бульварі, обід в місцевому ресторані, прогулянка по бульвару. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі в м Баку.

11.05 - Сніданок. Від'їзд учасників та гостей фестивалю - конкурсу в Грузію на автобусі. Обід по дорозі в одному з місцевих ресторанів, прибуття в столицю Грузії - м. Тбілісі, вечеря в місцевому ресторані, розміщення в готелі. Ночівля в м. Тбілісі.

12.05 - Сніданок. Від'їзд в стародавню столицю Грузії - м. Мцхета. Репетиція фестивалю - конкурсу, виступ на сцені культурного центру м. Мцхета. Обід в місцевому ресторані.

Екскурсія по  м. Мцхета, відвідування древнього храму-монастиря Джварі. Повернення  в  Тбілісі,  вечеря  в  місцевому  ресторані.  Ночівля  в готелі в  м. Тбілісі

13.05 - Сніданок. Звільнення готелю. Від'їзд на екскурсію по столиці Грузії - м. Тбілісі.

Від'їзд учасників і гостей фестиваль - конкурсу в аеропорт.

 

 

ПРИЙОМ ЗАЯВОК до 01 квітня 2020 року.